Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε γαμωτο πολυ καλο φαινεται το eastbay....και απο οτι λετε ειναι και αξιοπιστο ...αλλα γιατι να μην εχει τα air max 97???ενα συγκεκριμενο ψαχνω και δεν το εχει :cry:¨:cry: :cry::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε γαμωτο πολυ καλο φαινεται το eastbay....και απο οτι λετε ειναι και αξιοπιστο ...αλλα γιατι να μην εχει τα air max 97???ενα συγκεκριμενο ψαχνω και δεν το εχει :cry:¨:cry: :cry::devil:

 

μια απτα ιδια..μαλλον με βλεπω απο μαγαζι στις εκπτωσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και χρονια αγοραζω απο το http://www.yoox.com/

 

πολυ γρηγορες παραδοσεις χωρις κρυφες χρεωσεις και παραδοση με courier και φυσικα χωρις τελωνεια και τετοια αφου ερχονται απο ευρωπη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απτα ιδια..μαλλον με βλεπω απο μαγαζι στις εκπτωσεις..

 

ναι φιλε...και δυστυχως μολις μου απαντησαν απο το eastbay που τους ρωτησα για το συγκεκριμενο μοντελο και μου ειπαν πως δεν υπαρχει παρα μονο σε παιδικα παπουτσια...για οποιον ενδιαφερεται:P:cry: και επισης δεν εχουν και καμια πληροφορια για το αν θα τα πουλανε στο μελλον...μαλλον δεν υπαρχει ελπιδα!!!

ενταξει να τα παρω απο την ελλαδα ...και να περιμενω και τις εκπτωσεις αλλα το θεμα ειναι οτι ειδα ενα συγκεκριμενο χρωμα και μου εχει κολησει!!:lol: και επισης αυτα που εχει τωρα δεν μου πολυαρεσουν...παιζει να τα παραγγειλω απο το σαιτ της nike εντελει...:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας, με αφορμη το ενδιαφερων θεμα που σηζυτατε μπηκα και εγω στην κουβεντα , και προσπαθωντας να λυσω και εγω τις αποριες μου (που ειναι και δικες σας) αρχισα να ψαχνω το διαδυκτιο. κατεληξα στην εξεις αποψη, οτι αν ειναι να αγορασεις απο eastbay στις τιμεσ που πουλαει καλυτερα να τα παρεις απο ελλαδα σε καποιο μαγαζι, αν ειναι να αγορασεις απο καπου αλλου τοτε να ειναι ποιο φτηνα , παντα με το ρισκο να ειναι αλλη ποιοτητα απο το αυθεντικο. Φιλοσ μου εχει αγορασει απο cleverpurchases και γνωριζωντας πωσ ειναι τα αυθεντικα (καθως και εχει αγορασει απο καταστημα αυθεντικα) μου ειπε οτι ειναι 99% αυθεντικα (παντα κραταμε 1% αμφιβολια για τα παντα).

Περιέργως στο ονομα του εμπορου της συναλαγης και το e-mail ειναι Ελληνικο, Νασσος ή Αγγελικη Περιβολιωτη, με εδρα την αγια Παρασκευη και ψαχνωντας στο διαδυκτιο βρηκα οτι εχουν και αλλες εταιριες με διαφορα προιωντα , υπο το ονομα Nasper, τωρα αν παιζετε κατι πισω απο ολλα αυτα δεν ξερω, παντος για να λυσω την περιεργια μου παρεγγειλα ενα ζευγαρι nike air max+ 2009. 88$ = 59 εβρο περιλαμβανει και εξοδα αποστολης. Για να δουμε τι θα δουμε. θα σας ενημεροσω μολις εχω νεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eγω και η καχυποψια μου θα μου πει κανεις..

Να υποθεσω πως τυχαια εκανες το πρωτο ποστ σου σ αυτο το thread και κατα τυχη αναφερεσαι στο cleverpurchases?Μια και το διαβασες το θεμα,φανταζομαι πως ειδες τον nick1974,(εαν δεν εισαι ο ιδιος) ο οποιος μας τα ειπε κ αυτος 4 φορες(ολα του τα post δηλαδη) για το cleverpurchases.

Κ αντε ας την ξανακανουμε την συζητηση.Προφανως και θα παρω τα παπουτσια μου απο κει που ειναι καλυτερες οι τιμες.Την πιθανοτητα να μην τα βρισκω πουθενα αλλου(ουτε καν στο cleverpurchases!)την σκεφτηκες?

(ps.ευρω τα λενε,οχι εβρο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Για σας, με αφορμη το ενδιαφερων θεμα που σηζυτατε μπηκα και εγω στην κουβεντα , και προσπαθωντας να λυσω και εγω τις αποριες μου (που ειναι και δικες σας) αρχισα να ψαχνω το διαδυκτιο. κατεληξα στην εξεις αποψη, οτι αν ειναι να αγορασεις απο eastbay στις τιμεσ που πουλαει καλυτερα να τα παρεις απο ελλαδα σε καποιο μαγαζι, αν ειναι να αγορασεις απο καπου αλλου τοτε να ειναι ποιο φτηνα , παντα με το ρισκο να ειναι αλλη ποιοτητα απο το αυθεντικο. Φιλοσ μου εχει αγορασει απο cleverpurchases και γνωριζωντας πωσ ειναι τα αυθεντικα (καθως και εχει αγορασει απο καταστημα αυθεντικα) μου ειπε οτι ειναι 99% αυθεντικα (παντα κραταμε 1% αμφιβολια για τα παντα).

Περιέργως στο ονομα του εμπορου της συναλαγης και το e-mail ειναι Ελληνικο, Νασσος ή Αγγελικη Περιβολιωτη, με εδρα την αγια Παρασκευη και ψαχνωντας στο διαδυκτιο βρηκα οτι εχουν και αλλες εταιριες με διαφορα προιωντα , υπο το ονομα Nasper, τωρα αν παιζετε κατι πισω απο ολλα αυτα δεν ξερω, παντος για να λυσω την περιεργια μου παρεγγειλα ενα ζευγαρι nike air max+ 2009. 88$ = 59 εβρο περιλαμβανει και εξοδα αποστολης. Για να δουμε τι θα δουμε. θα σας ενημεροσω μολις εχω νεα.

 

ευχαριστουμε παρα πολυ για τη βοηθεια.περιμενουμε νεοτερα.

παντως το cleverpurchases μοιαζει λιγο μπανανια..αληθεια πως ξεχωριζεις απο κοντα τα fake?

Επεξ/σία από .teo.
ορθογραφικο λαθος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας, με αφορμη το ενδιαφερων θεμα που σηζυτατε μπηκα και εγω στην κουβεντα , και προσπαθωντας να λυσω και εγω τις αποριες μου (που ειναι και δικες σας) αρχισα να ψαχνω το διαδυκτιο. κατεληξα στην εξεις αποψη, οτι αν ειναι να αγορασεις απο eastbay στις τιμεσ που πουλαει καλυτερα να τα παρεις απο ελλαδα σε καποιο μαγαζι, αν ειναι να αγορασεις απο καπου αλλου τοτε να ειναι ποιο φτηνα , παντα με το ρισκο να ειναι αλλη ποιοτητα απο το αυθεντικο.

 

Δηλαδη 78€ (119$) που εχει αυτη τη στιγμη τα kayano ειναι αρκετα ακριβα ε; Καλυτερα να δωσεις τουλαχιστον 50€ πανω ε;

 

Βολευει καλυτερα φυσικα για εσας να παρουμε το ρισκο; Και ειναι και το πρωτο σου post τυχαια εδω. Αρκετα καλη προσπαθεια αλλα θελει δουλεια ακομα

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 14:56 ----------

 

ευχαριστουμε παρα πολυ για τι βοηθεια.περιμενουμε νεοτερα.

παντως το cleverpurchases μοιαζει λιγο μπανανια..αληθεια πως ξεχωριζεις απο κοντα τα fake?

 

ελπιζω το post σου να ειναι ειρωνικο γιατι κανει μπαμ οτι ειναι ο τυπος που μιλαγε για αυτο το site πιο πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαλαρωστε, να βγαλω μια ακρη με την online αγορα προσπαθω, δεν εχω καμια σχεση με κανενα αλλο χρηστη , ουτε με κανενα site, εξαλου θα το διαπιστωσετε στο μελλον αφου μολις παραλαβω τα παπουτσια θα σας πω τι και πως ειναι.

Ακριβα τα 78 ευρω δεν ειναι για αυθεντικο αλλα για το ρισκο του να παραλαβεις κατι μη αυθεντικο σε αυτη την τιμη ισως να αξιζει να δωσεις κατι παραπανω σε καποιο μαγαζι εδω και να εχεις το κεφαλι σου υσηχο.

Ηρεμια, δεν ειναι επι προσωπικου το θεμα.

Δεν νομιζω να εχει κανενας απο εμας συμφερωντα απο οποιοδηποτε site.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:04 ----------

 

Οπως λεει και ο dermitzos,οκ το καταλαβαμε.Αυτα που ηθελα παντως δεν τα βρηκα.Οποτε και παλι απο το eastbay θα επαιρνα.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 13:36 ----------

 

nick1974 εχεις καποια σχεση με τον κ. Athanasio Perivolioti ο οποιος εχει κανει register το site που τοσο ενθερμα εκανες register για να υποστηριξεις?

 

Με αφορμη την απαντηση σου εψαξα και τωρα ειδα αυτο το μυνημα σου πρως τον nick1974.

Οχι δεν εχω καμια σχεση, τρομερη συμπτωση ομως....

Ουτε ηξερα οτι αυτος ο Perivolioti εχει κανει register.

Αυτες τις μερες εψαχνα για παπουτσια, ετυχε να δω την συζητηση σας και για δικη μου ενημερωση μπηκα μεσα και εγω.:shifty:

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:53 ----------

 

Παντως για να σας λυθει καθε απορια , μολις παραλαβω τα παπουτσια ετσι και ειναι μπανανοφαγος θα παραγειλω τα ιδια απο eastbay , αφου λετε οτι ειναι 100% αυθεντικα και θα σας στειλω τον αροιθμο της παραγγελειας για να το διασταυρωσετε.

περιμενω τα nike air max+ 2009 leather,

στο eastbay εχουν 159$ = 110 ευρω περιπου, και εδω σε μαγαζι τα εχω δει 180 ευρω.

 

αμα ειναι για μπανανες παω και απο santa barbara, με 30 οχι απο online αγορα με 59 ευρω!!!!!

Σε αναμονη.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bump γιατί παρέλαβα την παραγγελία και ίσως να ενδιαφέρει κάποιους.

 

Πήρα κάτι παπούτσια απ' το eastbay λοιπόν, η παραγγελία ήρθε γρήγορα και τα έξοδα τελωνείου ήταν 3 ευρώ, μικρό πόσο. Απ' ότι έχω διαβάσει άτομα που πήραν περισσότερα ζευγάρια δε πλήρωσαν κάτι παραπάνω για τελωνείο οπότε μάλλον είναι στάνταρ τιμή.

 

Αν ψάχνετε φτηνά αθλητικά αυτό το eshop είναι ο παράδεισος σας.

 

:P

 

Kαλες τιμες και μεγάλη ποικιλια!

100% αυθεντικα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε επιμονη αυτο το cleverpurchases!!!! ¨-) :-)

Εγώ πάντως εκανα παραγγελια απο eastbay Κατι nike ηρθαν σε 7-8 μέρες και ειναι super . Kαι οι διαφορες από Ελλάδα είναι αρκετα αξιοσημειωτες. Παλι απο εκει θα ξαναψωνισω και κανει και καλες προσφορες με εκπτωσεις συνέχεια .

Μονο οσοι παραγγειλετε προσεξτε το ταχυδρομειο τις επομενες μερες γιατι με τον φορτο εργασιας λογω γιορτων μην περιμενετε πολύ καλη εξυπηρετηση. Ειδικα μετα τις 10-15 του μηνα μεχρι τις αρχες του χρονου φαντάζομαι θα ειναι δύσκολα .!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κύριοι. Που μπορώ να βρω dolce & gabbana sneakers? Περσινά και φετινά.

Σας ευχαριστώ.

 

Γοογλής είπε:

http://store.dolcegabbana.com

 

Εγω λεω:

Πολλά λεφτά για πέταμα. Σπατάλη λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...