Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Update με την παραγγελια που εχω κάνει!Απο 26 του μηνος εχουνε ερθει Ελλάδα τα παπούτσια!Τσεκαρω το tracking number και μου λεει τα εξής:

 

Τρίτη, 27 Απρίλιος 2010 02:38:17 ` ` ` `

`

ΚΔ ΔΕΜΑΤΩΝ ΡΟΥΦ

 

Αντικείμενα σε Συσκευασία

 

Τρίτη, 27 Απρίλιος 2010 02:38:56 ` ` ` `

`

ΚΔ ΔΕΜΑΤΩΝ ΡΟΥΦ

 

Αποστολή Συσκευασίας

 

Έστειλα λοιπόν email στα ελτα να δώ τι γίνεται κ με πήρανε τηλέφωνο σήμερα κ μου λέγανε πως εχει κάνει λάθος το eastbay με το tracking number που μου έδωσε κ πώς είναι για άλλη διευθυνση στον νέο κόσμο(εγω έχω βάλει Ηλιούπολη να παραδοθεί!!!!:whistle:)

Επικοινώνησα λοιπόν με το eastbay κ μου στείλανε παλι το ίδιο tracking number k την σωστή διέυθυνση αποστολής....!Τι να κάνω?Να αρχίσω να ανησυχώ αν θα βρω ακρη με αυτους τώρα?:mad:

 

 

Κάτσε, για να καταλάβω. Την παραγγελία την έχουν στείλει σε λάθος διεύθυνση, ή σου έδωσαν tracking code απο άλλη παραγγελία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάτσε, για να καταλάβω. Την παραγγελία την έχουν στείλει σε λάθος διεύθυνση, ή σου έδωσαν tracking code απο άλλη παραγγελία?

 

Έλα μου ντε...Τα ελτα λενε πως το tracking number που μου εδωσε το eastbay ειναι λάθος κ αντιστοιχει σε άλλη διέυθυνση!Απο το eastbay όμως μου δώσανε το ίδιο ακριβώς νούμερο tracking και διευθυνση αποστολής αυτη που είχα δηλώσει στην παραγγελία μου!Αντε να δες τι μαλα..α εχουνε κάνει τωρα κ ποιος...:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Θα ζητήσεις το tracking number της παραγγελίας σου απο το μαγαζί που παράγγειλες(eastbay?) k θα πας στο site των ελτα http://212.205.82.71/trackandtrace/ κ θα τσεκάρεις!;)

 

απο το eastbay ειναι

 

εννοεις το order number??

 

 

 

αν ναι τοτε μου βγαζει οτι ειναι λαθος ο αριθμος παραγγελιας στη σελιδα που επισυναψες..:fear::fear:

 

τι κανω τωρα??????

Επεξ/σία από asxetoslemetwra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το eastbay ειναι

 

εννοεις το order number??

 

 

 

αν ναι τοτε μου βγαζει οτι ειναι λαθος ο αριθμος παραγγελιας στη σελιδα που επισυναψες..:fear::fear:

 

τι κανω τωρα??????

 

Στέλνεις e-mail στο eastbay με το oreder number και ζητάς να σου δώσουν το tracking code.

 

---------- Προσθήκη στις 00:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:43 ----------

 

Έλα μου ντε...Τα ελτα λενε πως το tracking number που μου εδωσε το eastbay ειναι λάθος κ αντιστοιχει σε άλλη διέυθυνση!Απο το eastbay όμως μου δώσανε το ίδιο ακριβώς νούμερο tracking και διευθυνση αποστολής αυτη που είχα δηλώσει στην παραγγελία μου!Αντε να δες τι μαλα..α εχουνε κάνει τωρα κ ποιος...:mad:

 

Και δεν έψαξες να δείς τί γίνεται??? Πάρε στα ΕΛΤΑ να σου πούν σε τί όνομα είναι το πακέτο. Το πιο λογικό είναι να το έστειλαν αλλού, για να σου δίνει το συγκεκριμένο tracking number το eastbay 2 φορές πάει να πεί οτι απο μέρους τους το έχουν στείλει σωστά. Ή πήγαινε στο κατάστημα που λέει οτι βρίσκεται το πακέτο, αν είσαι κοντά και ζήτα το να δείς αν είναι το δικό σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλνεις e-mail στο eastbay με το oreder number και ζητάς να σου δώσουν το tracking code.

 

---------- Προσθήκη στις 00:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:43 ----------

 

 

Και δεν έψαξες να δείς τί γίνεται??? Πάρε στα ΕΛΤΑ να σου πούν σε τί όνομα είναι το πακέτο. Το πιο λογικό είναι να το έστειλαν αλλού, για να σου δίνει το συγκεκριμένο tracking number το eastbay 2 φορές πάει να πεί οτι απο μέρους τους το έχουν στείλει σωστά. Ή πήγαινε στο κατάστημα που λέει οτι βρίσκεται το πακέτο, αν είσαι κοντά και ζήτα το να δείς αν είναι το δικό σου!

 

Θα πάρω τηλέφωνο αύριο στο τηλ των ελτα να δω τι σκα.α εχουνε κάνει!Λογικά οπως το λες θα είναι θα εχουνε κάνει μαλα..α στα ελτα....:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ζητήσεις το tracking number της παραγγελίας σου απο το μαγαζί που παράγγειλες(eastbay?) k θα πας στο site των ελτα http://212.205.82.71/trackandtrace/ κ θα τσεκάρεις!;)

 

λοιπον μου εστειλαν απο το eastbay το tracking number στην εξης μορφη WT00000000_0000000000 δηλαδη της μορφης 2-8-10

 

στα ελτα ομως θελει μορφη 2-9-2 με γραμματα στην αρχη και το τελος...

 

καμια ιδεα?:fear::fear: να ξαναστειλω μειλ στο μαγαζι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω τηλέφωνο αύριο στο τηλ των ελτα να δω τι σκα.α εχουνε κάνει!Λογικά οπως το λες θα είναι θα εχουνε κάνει μαλα..α στα ελτα....:mad:

 

Λοιπον παιδιά το παρέλαβα τελικά το πακέτο μου!Ειχε γίνει βλακεία αρχικά απο εμένα όταν εκανα την παραγγελία στο eastbay οπου εβαλα αναποδα shipping address και billing address(εβαλα της γκομενας μου για shipping κ το δικο μου για billing!H κάρτα ητανε της γκόμενας...:devil:)αν δείτε προηγούμενο post μου!Εστειλα email κ τους είπα να το διορθώσουνε!Ετσι είπανε πως κάνανε κ μου έστειλαν email να μου το επιβεβαιώσουνε!Μεχρι εχθές επιμένανε πως είχανε βάλει shipping address την δικιά μου διευθυνση!

Οπότε σήμερα πηρα τηλέφωνο σήμερα κ ανακάλυψα πως ειχανε βάλει στο όνομα της γκομενάς μου το πακέτο κ το είχανε στείλει στον νέο κόσμο!Οπότε πήγε κ το παρέλαβε αυτη κ πλήρωσε το 3 euro!Περιμένω να τα δω το βράδυ!:P

 

(Τους έστειλα κ ενα email σήμερα κ τους έκραζα μπας κ μου κάνουνε κανα δωράκι για την ταλαιπωρία!:devil:)

 

---------- Προσθήκη στις 16:09 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:04 ----------

 

λοιπον μου εστειλαν απο το eastbay το tracking number στην εξης μορφη WT00000000_0000000000 δηλαδη της μορφης 2-8-10

 

στα ελτα ομως θελει μορφη 2-9-2 με γραμματα στην αρχη και το τελος...

 

καμια ιδεα?:fear::fear: να ξαναστειλω μειλ στο μαγαζι??

 

Χωρίς παρεξήγηση μεγάλε!Αγγλικά ξέρεις?Γιατι αυτο που λες δεν ειναι to tracking number της παραγγελιας σου!Αυτο είναι για τα email σου!Θα ζητήσεις να σου στείλουνε το tracking number της παραγγελίας σου!(order tracking number)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε μαν μαλακια μου!!!

 

τωρα μου στειλανε μειλ απο το μαγαζι...απλα ειδα ενα νουμερο και σαν κλασσικος ελληναρας δεν διαβασα το υπολοιπο μνμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε μαν μαλακια μου!!!

 

τωρα μου στειλανε μειλ απο το μαγαζι...απλα ειδα ενα νουμερο και σαν κλασσικος ελληναρας δεν διαβασα το υπολοιπο μνμ...

 

χαχαχαχα ωραιος!Αφου σου το στείλανε οκ!Αντε με το καλό να σου έρθουνε κ εσένα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O ένας βάζει λάθος διευθύνσεις, ο άλλος δεν διαβάζει το μύνημα που του στέλνουν :X

 

Μας βλέπω σε καμιά exclude country list του eastbay :P

Επεξ/σία από g_alkis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ένας βάζει λάθος διευθύνσεις, ο άλλος δεν διαβάζει το μύνημα που του στέλνουν :X

 

Μας βλέπω σε καμιά exclude country list του eastbay :P

 

αχαχαχαχαχα όχι όχι!!! θα αυτοκτονήσω μετά!!! Έχω στα σκαριά και άλλη μια παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O ένας βάζει λάθος διευθύνσεις, ο άλλος δεν διαβάζει το μύνημα που του στέλνουν :X

 

Μας βλέπω σε καμιά exclude country list του eastbay :P

 

Έισαι λίγο εξυπνάκιας εσυ ε?Έισαι τελείως μυρωδιάς?:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακίτσα κάνουμε :-)

 

Αλλά είναι κάτι περιπτωσάρες που δεν μπορούν να μείνουν ασχολίαστες :devil:

 

Και η δικιά σου περίπτωση πάντως περιπτωσάρα είναι!:devil:Που εχεις παιξει μπάλα εσυ κ μιλάς?:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...