Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπον παιδιά το παρέλαβα τελικά το πακέτο μου!Ειχε γίνει βλακεία αρχικά απο εμένα όταν εκανα την παραγγελία στο eastbay οπου εβαλα αναποδα shipping address και billing address(εβαλα της γκομενας μου για shipping κ το δικο μου για billing!H κάρτα ητανε της γκόμενας...:devil:)αν δείτε προηγούμενο post μου!Εστειλα email κ τους είπα να το διορθώσουνε!Ετσι είπανε πως κάνανε κ μου έστειλαν email να μου το επιβεβαιώσουνε!Μεχρι εχθές επιμένανε πως είχανε βάλει shipping address την δικιά μου διευθυνση!

Οπότε σήμερα πηρα τηλέφωνο σήμερα κ ανακάλυψα πως ειχανε βάλει στο όνομα της γκομενάς μου το πακέτο κ το είχανε στείλει στον νέο κόσμο!Οπότε πήγε κ το παρέλαβε αυτη κ πλήρωσε το 3 euro!Περιμένω να τα δω το βράδυ!:P

 

(Τους έστειλα κ ενα email σήμερα κ τους έκραζα μπας κ μου κάνουνε κανα δωράκι για την ταλαιπωρία!:devil:)

 

 

Όλα κομπλέ με τα παπούτσια!Ειναι πολύ πιο ωραία απο κοντά!Αυτα εδώ πήρα!http://www.eastbay.com/product/model:138997/sku:01092001/Nike%20Air%20Max%20Ultimate%20-%20Men%27s?supercat=home&cm=GLOBAL%20SEARCH%3A%20KEYWORD%20SEARCH

 

K εδώ μια φωτό οπως είναι πραγματικά!http://cgi.ebay.com/Mens-Nike-Air-Max-360-Ultimate-24-7-2009-Size-13-/110526478093?cmd=ViewItem&pt=US_Men_s_Shoes&hash=item19bbe4370d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο eastbay??? την μετατροπή $ σε € την έκανες???

 

Το ζευγάρι που πήρα τα βρήκα 110 και πλήρωσα 52, και ο θείος μου πλήρωσε για ένα adiddas 50 και είχε 120 στο μαγαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια εγω παντως για παπουτσια αξιας 140 ευρω πληρωσα 36 ευρω!

δηλαδη

20 τελωνειο συν 16 ταχυδρομειο ! Εδω στη Ροδο μου εξηγησαν οτι απλα οι Αθηναιοι δεν κανουν καλα την δουλεια τους, οταν παραπονεθηκα οτι εσεις πληρωσατε 3 ευρω!!!

Πρεπει να πω οτι τα μεταφορικα ηταν πληρωμενα [40ευρω] με USPS

Επεξ/σία από Demik2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω παντως για παπουτσια αξιας 140 ευρω πληρωσα 36 ευρω!

δηλαδη

20 τελωνειο συν 16 ταχυδρομειο ! Εδω στη Ροδο μου εξηγησαν οτι απλα οι Αθηναιοι δεν κανουν καλα την δουλεια τους, οταν παραπονεθηκα οτι εσεις πληρωσατε 3 ευρω!!!

Πρεπει να πω οτι τα μεταφορικα ηταν πληρωμενα [40ευρω] με USPS

 

Φίλε μου πάνω στην απόδειξη που πήρες απο το τελωνείο λέει για πιο λόγο στα χρέωσαν τα χρήματα? Μεταφορικά επιπλέον ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ να πληρώσεις με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!

 

απο eastbay πήρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου πάνω στην απόδειξη που πήρες απο το τελωνείο λέει για πιο λόγο στα χρέωσαν τα χρήματα? Μεταφορικά επιπλέον ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ να πληρώσεις με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!

 

απο eastbay πήρες?

Αναλυτικα η αποδειξη γραφει:

Τελη εκτελωνισμου 16,00

Δασμοι 16,07

Διαχειρηση δασμων 3,93

 

Τα τελη εκτελωνισμου επιβληθηκαν απο το ταχυδρομειο επειδη ηταν express !! Σας τα λεω οπως ακριβως μου τα ειπαν !

 

Τα πηρα μεσω ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλυτικα η αποδειξη γραφει:

Τελη εκτελωνισμου 16,00

Δασμοι 16,07

Διαχειρηση δασμων 3,93

 

Τα τελη εκτελωνισμου επιβληθηκαν απο το ταχυδρομειο επειδη ηταν express !! Σας τα λεω οπως ακριβως μου τα ειπαν !

 

Τα πηρα μεσω ebay

 

αυτό πρέπει να έφταιξε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλυτικα η αποδειξη γραφει:

Τελη εκτελωνισμου 16,00

Δασμοι 16,07

Διαχειρηση δασμων 3,93

 

Τα τελη εκτελωνισμου επιβληθηκαν απο το ταχυδρομειο επειδη ηταν express !! Σας τα λεω οπως ακριβως μου τα ειπαν !

 

Τα πηρα μεσω ebay

 

Aλλο ebay αλλο eastbay;):devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...