Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο εξυπηρέτηση είναι πάρα πολύ καλοί. Και εγώ που είχα ένα θεματάκι με ένα ζευγάρι παπούτσια που δεν το βάλανε στην κούτα με εξυπηρέτησαν αμέσως!

 

Το μόνο κακό είναι οτι λογικά λόγο της διαφοράς ώρας αργούν να απαντήσουν στα e-mail.

 

---------- Προσθήκη στις 21:27 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:31 ----------

 

Παρέλαβα σήμερα 2 παραγγελίες, 100$ και 110$, κλασσικά 3€.

 

Η μία ήταν 2 ζευγάρια παπούτσια και η άλλη 1 ζευγάρι και 2 ζευγάρια παιδικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο εξυπηρέτηση είναι πάρα πολύ καλοί. Και εγώ που είχα ένα θεματάκι με ένα ζευγάρι παπούτσια που δεν το βάλανε στην κούτα με εξυπηρέτησαν αμέσως!

 

Το μόνο κακό είναι οτι λογικά λόγο της διαφοράς ώρας αργούν να απαντήσουν στα e-mail.

 

---------- Προσθήκη στις 21:27 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:31 ----------

 

Παρέλαβα σήμερα 2 παραγγελίες, 100$ και 110$, κλασσικά 3€.

 

Η μία ήταν 2 ζευγάρια παπούτσια και η άλλη 1 ζευγάρι και 2 ζευγάρια παιδικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξυπηρετείς κάθε ηλικία βλέπω minarokefte :-D

 

αχαχαχα ρε σύ με τέτοιες τιμές αξίζει. Εγώ προσωπικά τα παπούτσια που πήρ ατα πλήρωσα 60€ και έξω είχαν 120€ και ένα ζευγάρι adiddas που πήρα σε έναν θείο μου 50€ και στο κεντρικό στην πάτρα είχαν 110€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δε μου δεχεται paypal το eastbay??? απο αλλου σημερα πηρα κανονικα κατι. οποτε αναγκαστικα εβαλα κατευθειαν τα στοιχεια της καρτας (visa)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι δε μου δεχεται paypal το eastbay??? απο αλλου σημερα πηρα κανονικα κατι. οποτε αναγκαστικα εβαλα κατευθειαν τα στοιχεια της καρτας (visa)

 

εχθές το βράδυ αγόρασα και εγώ από εκεί πρώτη φορά και πλήρωσα με paypal χωρίς κανένα πρόβλημα. μήπως έχεις κάποιο πρόβλημα στο paypal σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια επειδη πρωτη φορα θα επειχηρησω αγορα απο το eastbay θα ηθελα να μου πειτε η πληρωνη γινεται σε € και γιατι στο καλαθι μου βγαζει Estimated Shipping & Handling: $25.00 ,τι πρεπει να κανω?με eurobank visa prepaid γινεται αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με eurobank visa prepaid γινεται αγορα?

ναι γινεται. και εγω χθες 1η αγορα εκανα απο εκει και πληρωσα μεσω της ιδιας καρτας απευθειας (γιατι δε με αφηνε με paypal).

 

για μετατροπη νομισματος και για να μαθαινεις την ακριβη τιμη του εκαστοτε προϊοντος μπαινεις εδω:

 

xe.com

 

$25 = €20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γινεται. και εγω χθες 1η αγορα εκανα απο εκει και πληρωσα μεσω της ιδιας καρτας απευθειας (γιατι δε με αφηνε με paypal).

 

για μετατροπη νομισματος και για να μαθαινεις την ακριβη τιμη του εκαστοτε προϊοντος μπαινεις εδω:

 

xe.com

 

$25 = €20

 

οκ αυτο που μου βγαζει ξερεις τι ειναι εσενα στο εβγαλε?

Estimated Shipping & Handling: $25.00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, ειναι τα εξοδα αποστολης (μεταφορικα & πακεταρισμα) περαν του κοστους του προϊοντος. δλδ αν αυτο που θες να παρεις εχει $50 ειναι: 50+25 = $75

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...