Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν παιδιά απλά για να ξέρετε είχα επικοινωνήσει με την nike όταν παράγγειλα απο το eastbay για να βεβαιωθώ πως είναι αυθεντικά,επειδή τα συγκεκριμένα δεν τα εβλεπά πουθενά αλλού εκτος απο eastbay,footlocker!Με διαβεβαίωσαν πως είναι γνήσια κ πως το eastbay ειναι επισημος πωλητής της nike!

Επίσης μου έδωσαν κ μια λίστα με ποια site δεν συνιστά η nike για αγορές!;)

Pseutika site me nike.txt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λοιπόν παιδιά απλά για να ξέρετε είχα επικοινωνήσει με την nike όταν παράγγειλα απο το eastbay για να βεβαιωθώ πως είναι αυθεντικά,επειδή τα συγκεκριμένα δεν τα εβλεπά πουθενά αλλού εκτος απο eastbay,footlocker!Με διαβεβαίωσαν πως είναι γνήσια κ πως το eastbay ειναι επισημος πωλητής της nike!

Επίσης μου έδωσαν κ μια λίστα με ποια site δεν συνιστά η nike για αγορές!;)

 

Έτσι eastbay ΕΓΓΥΗΣΗ!!!! :P:p:p

 

*με βλέπω το καλοκαίρι όσα λεφτά βγάλω να τα κάνω απευθείας κατάθεση στο eastbay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι eastbay ΕΓΓΥΗΣΗ!!!! :P:p:p

 

*με βλέπω το καλοκαίρι όσα λεφτά βγάλω να τα κάνω απευθείας κατάθεση στο eastbay

 

Χαχαχαχα!Το έχεις χρυσώσει το eastbay εσυ!:P Σίγουρα πάντως θα κάνω κ εγώ άλλες παραγγελίες απο εκει!(Αν κ πέφτει επικίνδυνα το ευρώ έναντι του δολλαρίου!:devil:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις για να είμαι σίγουρος πριν παραγγείλω, αφού βλέπω ότι το έχετε τιμήσει το eastbay...

 

Of topic:ON

@minarokeftes σε κόβω να σε κάνουν πρόταση να γίνεις επίσημος αντιπρόσωπός τους στην Ελλάδα με τόσες αγορές που έχεις κάνει... Μήπως πήρες και μετοχές???:-D

Of topic:OFF

 

Λοιπόν, θέλω να αγοράσω τα adidas superstar

 

http://www.eastbay.com/product/model:94651/sku:355533/adidas%20Originals%20Superstar%202%20-%20Men's?supercat=home&cm=57831P

 

Πόσο θα μου στοιχίσει, τελική τιμή μαζί με τελωνεία, έξοδα αποστολής κλπ?

Σε ποια περίπτωση γλιτώνουμε τα έξοδα αποστολής?

Πάντως από εδώ, ελλαδιστάν, τα βρίσκω 75 ευρά.

Ακούω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις για να είμαι σίγουρος πριν παραγγείλω, αφού βλέπω ότι το έχετε τιμήσει το eastbay...

 

Of topic:ON

@minarokeftes σε κόβω να σε κάνουν πρόταση να γίνεις επίσημος αντιπρόσωπός τους στην Ελλάδα με τόσες αγορές που έχεις κάνει... Μήπως πήρες και μετοχές???:-D

Of topic:OFF

 

Λοιπόν, θέλω να αγοράσω τα adidas superstar

 

http://www.eastbay.com/product/model:94651/sku:355533/adidas%20Originals%20Superstar%202%20-%20Men's?supercat=home&cm=57831P

 

Πόσο θα μου στοιχίσει, τελική τιμή μαζί με τελωνεία, έξοδα αποστολής κλπ?

Σε ποια περίπτωση γλιτώνουμε τα έξοδα αποστολής?

Πάντως από εδώ, ελλαδιστάν, τα βρίσκω 75 ευρά.

Ακούω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έτσι όπως είναι και με κουπόνι έκπτωσης 10% μου βγαίωει στα 68€ + 3€ έξοδα τελωνείου 71€ σύνολο. Άν τα βρήκες 75€ δεν αξίζει η ταλαιπωρία και η αναμονή.

 

*Τώρα μόλις τελειώσω εξεταστική έχω σταμπάρει 10 T-Shirt..... θα του πιώ το αίμα!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έτσι όπως είναι και με κουπόνι έκπτωσης 10% μου βγαίωει στα 68€ + 3€ έξοδα τελωνείου 71€ σύνολο. Άν τα βρήκες 75€ δεν αξίζει η ταλαιπωρία και η αναμονή.

 

*Τώρα μόλις τελειώσω εξεταστική έχω σταμπάρει 10 T-Shirt..... θα του πιώ το αίμα!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, τα νούμερα στα ελληνικά καταστήματα με τα αντίστοιχα του εξωτερικού είναι τα ίδια...???

 

(πχ το 40 σε ελληνικο με το 40 σε αμερικάνικο είναι το ίδιο...???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, τα νούμερα στα ελληνικά καταστήματα με τα αντίστοιχα του εξωτερικού είναι τα ίδια...???

 

(πχ το 40 σε ελληνικο με το 40 σε αμερικάνικο είναι το ίδιο...???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...