Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που βρήκες το tracking number;Εμένα στο email Ν/Α γράφει.

 

Όντως, κάτι άλλαξε πάλι. Στην παραγγελία που έκανα αρχές Αυγούστου το tracking number αναγραφόταν κανονικά στο email. Σε αυτήν όμως που έκανα πριν 3-4 μέρες, το tracking number άλλαξε σε "N/A". Τρέχα γύρευε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά αν πάρω καμιά δεκαριά μπλούζες από eastbay συνολικής αξίας 140$ πιστεύετε ότι θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο?

Είναι θέμα ποσότητας δηλαδή ή μέχρι 150$ δεν υπάρχει πρόβλημα? Έχει παραγγείλει κάποιος από σας τόσα πολλα πράγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν πάρω καμιά δεκαριά μπλούζες από eastbay συνολικής αξίας 140$ πιστεύετε ότι θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο?

Είναι θέμα ποσότητας δηλαδή ή μέχρι 150$ δεν υπάρχει πρόβλημα? Έχει παραγγείλει κάποιος από σας τόσα πολλα πράγματα?

 

Άφοβα πάρε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παπούτσια και γενικά δέματα τέτοιου μεγέθους, σου τα φέρνει το ταχυδρομείο σπίτι και αν δε σε βρει? Σου αφήνει σημείωμα ή τα αφήνει στην είσοδο στη "θυρίδα" σου?

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρίως είναι θέμα τοπικού υποκαταστήματος. Τα ταχυδρομεία που έχουν κόσμο μπορεί να σου φέρουν το δέμα στο σπίτι, όπου πληρώνεις επί τόπου τα 3-6 ευρώ.

 

Τα καταστήματα όμως που δεν έχουν αρκετούς υπαλλήλους για διανομή (φαντάζομαι πλέον είναι τα περισσότερα...) απλώς σου αφήνουν κάποιο σημείωμα για να πας να πάρεις το δέμα την επόμενη εργάσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγνωμη ειμαι καινουργιος στο σαιτ και θα ηθελα να ρωτησω.εχω κανει κανα 7 φορες παραγγελια απο eastbay και σε 10-15 μερες μου ειχε φτασει.πριν ενα μηνα εκανα μια των 340$ και ακομα δεν την εχω παραλαβει.το track της usps μου λεει το εξης

 

Customs Clearance

July 26, 2011, 9:33 am

GREECE

Expected Delivery By:

July 25, 2011

International Parcels

Processed Through Sort Facility

July 26, 2011, 8:54 am

GREECE

Processed Through Sort Facility

July 23, 2011, 5:04 am

ISC CHICAGO IL (USPS)

Arrived at Sort Facility

July 23, 2011, 5:04 am

ISC CHICAGO IL (USPS)

Shipment Accepted

July 22, 2011, 12:06 pm

WAUSAU, WI 54403

Electronic Shipping Info Received

July 22, 2011

 

λογικα εχει κολλησει τελωνειο.και ρωταω τωρα σε ποσες μερες θα εκτελωνιστει;θα με ενημερωσουν η θα ερθει απλα στο σπιτι το χαρτακι να παω στα ελτα;θα πληρωσω τα μαλλια της κεφαλης μου η το κλασικο 3 ευρω?

ειμαι απεγνωσμενος γιατι σε λιγο καιρο φευγω εξωτερικο.παρακαλω βοηθηστε με!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τα κλείνουν κιόλας;:P

 

Ε που να ξέρουμε ρε συ.Αν έφαγες πακέτο να περάσει τελωνείο κτλ νομίζω εσύ πας και το εκτελωνίζεις και πληρώνεις ότι είναι να πληρώσεις εκεί.Αλλά περίμενε να σου απαντήσει και το παλικάρι που έφαγε τελωνείο για σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα γιατί δεν έκανες 3 παραγγελίες των 110$;

Για να γλιτώσεις 10€ σύνολο μεταφορικά;

 

Άντε να σου έβγαινε και 360$ με 3 παραγγελίες.Τι ψιλή αν έχεις φάει τελωνείο σε 340$ ενα 50άρικο θα το δώσεις στην ξεφτύλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...