Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών μέσω internet και απορίες


slipknot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ενδιαφερον αρκετα θα ελεγα το zakcret.gr. Οντως σε μερικα εχει πολυ καλες τιμες! Δεν ξερω βεβαια αν τις κρατησει η΄ειναι λογω εκπτωσεων. Πολυ καλη περιπτωση παντως... Απο σχεδιασμο πασχει αλλα δεν ειναι και τοσο κουραστικο. Βρισκεις αυτο που ψαχνεις! Μπραβο Νικολα, thanx!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα nike air max+ 2011 έχουν 133E και στο intersport

http://www.intersport.gr/el/products/1849_Air-Max-2011

 

 

@tzouas μέχρι τέλος την εβδομάδας θα το έχεις λογικά

το πόσα θα πληρώσεις θα το μάθεις όταν έρθει το ειδοποιητήριο στο σπίτι σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας μολις εφτασε η παραγγελια μου...το τελωνειο ηταν 85ευρω αλλα στο ταχυδρομειο μου ζητησαν 3!!!μετα το ειδα οταν πηγα σπιτι οτι ηταν 85.μαλλον τη γλυτωσα η υπαρχει περιπτωση να μου τα ζητησουν καμμια μερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 3 ζευγάρια παπούτσια που πήρε φίλος, πλήρωσε 54 € τελωνείο. Και του είχα πει να σπάσει την παραγγελια. Σύνολο παραγγελίας 160$ και τον τσιμπησαν λόγω όγκου φαντάζομαι. Και κάτι ακόμα εντελώς πληροφοριακά, νομίζω ότι asics δεν στέλνουν Ελλάδα, εκτός αν κάνω λάθος.

 

Παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχουν αυτά τα παππούτσια στο eastbay ή σε καποιο ελληνικό online store?

Air Jordan 1

Footlocker.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παραγγειλω παπουτσια nike με id.Ξερει κανεισ κανενα site? Οπου μπορω να προσθεσω πανω τουσ το ονομα μου

Αυτό; http://nikeid.nike.com/nikeid/index.jsp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικός LKS1XBXE για 15% έκπτωση, σε παραγγελίες άνω των $50.

 

Νομίζω αύξησαν τα μεταφορικά. Έκανα μια παραγγελία μόλις τώρα και ό,τι παπούτσι κι αν δοκίμασα είχε μεταφορικά $36 αντί για $32. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας θα ηθελα να ρωτησω για μια αγορα που θελω να κανω απο eastbay.θελω να παρω 3 φουτερ 3 κοντομανικα και 1 τζιν αξιας συνολικης 145$ χωρις τα μεταφορικα.υπαρχει περιπτωση να περασει απο τελωνειο πανω απο 3ε?αν εχει κανει καποιος μια αντιστοιχη αγορα παρακαλω ας ενημερωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παραγγειλει καποια αντικειμενα απο footlocker στις 22 του μηνα.

Στο tracking λεει οτι εχει ερθει Ελλαδα απο τις 27 αλλα ακομα δεν εχει ερθει τιποτα στο σπιτι.

Πηγα απο το ταχυδρομειο και μου ειπαν οτι δεν εχει ερθει τιποτα!

Να ανησυχω για τελωνειο ;Ειναι 4 πακετα επειδη ηταν μεγαλη παραγγελία τα εσπασα για να μην ειναι μεγαλο το κοστος

Ειναι φυσιολογικο να ειναι εδω απο τις 27 και να μην μου εχει ερθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...