Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα αξιζει να αρχισω Tera ?? Δεν το εχω ξαναπαιξει το game αλλα μου αρεσε αρκετα, απλα με προβληματιζει οτι ειναι F2P δηλαδη αν δεν βαλεις λεφτα θα σε μαμανε οι αλλοι?? Τι ακριβως κερδιζεις αν βαλεις λεφτα?? Πχ παιρνεις xp boost και τετοια ή και items??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπα το F2P στο τερα ειναι το καλυτερο ατμ!Δεν παιζει κανενα απολυτος ρολο αν πληρωσεις η οχι..και φυσικα οι TERA Club δεν γλεντανε τους Free παιχτες..απλα το pay εδω στο παιχνιδι ειναι μονο για καποια καλουδια που σου κανουν τη ζωη στο παιχνιδι ευκολοτερη Xp boost Rep boost instant FP σε ολο το χαρτη more dailys κ α.Για εμενα προχωρα κ δοκιμασετο απλα προσεξε και δειφε υπομονη στα αρτχικα λβλ να προσπερνας κατι χαζα που ειναι 40λβλ κ γκανγκαρουν 20λβλ μετα ειναι ποιο σοβαρα τα πραγματα.!Κφυσικα εχεισ ολο το content του παιχνιδιου FREE!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετό κόσμο και αρκετοί servers (αριθμό δεν θυμάμαι)

 

με 2 ώρες περίπου κάθε μέρα είμαι 41 LvL και δεν έχω αγοράσει τίποτα από shot (Boost κ.λπ.) δηλαδή με λίγο χρόνο αν αφιερώσεις το παιχνίδι "τσουλάει"

 

το μόνο χρονοβόρο είναι να βρεις κόσμο για team quests (τις δευτερεύουσες μπορείς να τις αγνοήσεις, τις πρωτεύοντες όμως όχι κι εκεί ίσως φας χρόνο μέχρι να βρεις team -5άδα-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω κι εγώ έναν παίκτη σε PvE Server αλλά έχω βαρεθεί την τόση ηρεμία και θα ήθελα να πάω σε κάποιον PvP Server.

Γίνεται να μεταφέρω τον παίκτη μου ή ξαναρχίζω από το μηδέν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω κι εγώ έναν παίκτη σε PvE Server αλλά έχω βαρεθεί την τόση ηρεμία και θα ήθελα να πάω σε κάποιον PvP Server.

Γίνεται να μεταφέρω τον παίκτη μου ή ξαναρχίζω από το μηδέν;;;

Βρες ενα καλο guild  πρωτα ,μην παιζεις μονος,καλο guild ομως με gvg -bg κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παιδιά, ευχαριστώ για τη βοήθεια!!

Όντως θα χρειαστώ ένα guild γιατί μόνος βαριέμαι ορισμένες φορές...

 

Ποιον server θα μου προτείνατε που να έχει κόσμο και αξιόλογα guilds??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσα master enigmatic scrolls έχετε χαλάσει ρε παιδιά για να κάνετε masterwork ένα item ; εγώ στα 98 scrolls τα παράτησα

 

ο μόνος λόγος που άφησα το tera

 

καλό κουράγιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρατηρησα σημερα με το msi afterburn  οτι μου δουλευει το συστημα της υπογραφης μου με 25-30fps max settings 1080 και η gpu usage 45% τι γινετε ρε παιδια?ενω σε αλλα παιχνιδια δουλευει 99%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσα master enigmatic scrolls έχετε χαλάσει ρε παιδιά για να κάνετε masterwork ένα item ; εγώ στα 98 scrolls τα παράτησα

 

ο μόνος λόγος που άφησα το tera

 

καλό κουράγιο !

 

Φιλε πραγματικα εισαι πολ ατυχος!τωρα χωρις πλακα..εμενα το μαξ που χρειαστικα ειναι τα 15! για ενα αντικειμενο!Κριμα...απλα υπαρχει ενα ωραιο κολπακι να φαρμαρεις τα scrolls αυτα,

παρατηρησα σημερα με το msi afterburn  οτι μου δουλευει το συστημα της υπογραφης μου με 25-30fps max settings 1080 και η gpu usage 45% τι γινετε ρε παιδια?ενω σε αλλα παιχνιδια δουλευει 99%

Ο κωδικας του παιχνιδιου ειναι ψιλοχαλια απλα παντα ετσι θα εισαι μην αγχωνεσαι απλα προσπερασετο..δεν μπορεις να κανεις κατι δυστυχως..απλα μπορεις να ψιλο βελτιωσεις το FPS σου με το nvidia inspector 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

πόσα master enigmatic scrolls έχετε χαλάσει ρε παιδιά για να κάνετε masterwork ένα item ; εγώ στα 98 scrolls τα παράτησα

 

ο μόνος λόγος που άφησα το tera

 

καλό κουράγιο !

 

Φιλε πραγματικα εισαι πολ ατυχος!τωρα χωρις πλακα..εμενα το μαξ που χρειαστικα ειναι τα 15! για ενα αντικειμενο!Κριμα...απλα υπαρχει ενα ωραιο κολπακι να φαρμαρεις τα scrolls αυτα,

παρατηρησα σημερα με το msi afterburn  οτι μου δουλευει το συστημα της υπογραφης μου με 25-30fps max settings 1080 και η gpu usage 45% τι γινετε ρε παιδια?ενω σε αλλα παιχνιδια δουλευει 99%

Ο κωδικας του παιχνιδιου ειναι ψιλοχαλια απλα παντα ετσι θα εισαι μην αγχωνεσαι απλα προσπερασετο..δεν μπορεις να κανεις κατι δυστυχως..απλα μπορεις να ψιλο βελτιωσεις το FPS σου με το nvidia inspector 
Για βοηθα με το κολπακι για να φαρμαρεις scroll μιας και ειμαι νεος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωριτηκα ελαχιστα dung θα κανεις οποτε θα εισαι rookie που αυτο σημαινει 25% more drop στο τελευταιο μπος! Οποτε οταν με το καλο πας 60 και εχεις ενα αξιοπροσεκτο γκεαρ πας με ενα φιλο σου tank (κατα προτημιση) και φαρμαρετε το GL και το ΕΤ που ειναι 58λβλ dung

 

Οποτε στο λαστ μπος τα σκρολλ πεφτουν βροχη!10-13 λεπτα το καθε run θα σας βγει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...