Προς το περιεχόμενο

TERA: The Exiled Realm of Arborea


UpToDate_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποιο?να παω 60?

 

3 χαρακτηρες 60 λβλ εχω Archer warrior lancer οι 2 ειναι απο τη αρχη του παιχνιδιου και ο τοξοτης μετα το f2p..ο τοξωτης μου πειρε κανα 3βδομαδο χαλαρου χρονου παιχνιδιου δηλαδη 4 περιπου ωρες την μερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

wtf?..

2vmbnyg.jpg




εντομεταξί σε ποιο pvp server έχει τους περισσότερους Έλληνες ?
μπήκα ishara και είχα βρει guild με κόσμο και όταν μπήκα μετά απο 2 ημέρες δεν υπήρχε σχεδόν κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Ishara παίζω κι εγω, 60 archer - illu . To guild μας λέγεται Τhe Core, κυριως έλληνες αλλά προσφάτως αρχίσαμε και βάζουμε και κάποιυς ξένους επιλεκτικά.

 

Μου αρέσει το game, αλλα θέλει απίστευτη υπομονή στο farm. Συνέχεια φαρμινγκ στα bg, instances, dailies, nexus. Kαι δυστυχώς είναι όλα απαραίτητα.

 

Το Tera Club 12,5 ή 13€ €% το μήνα  (δε θυμάμαι), αν και δεν είναι απαραίτητο, βοηθάει μειώνονας τους χρόνους - αυξάνοντας gold income και reputation points.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθώ να μπω να παίξω και πατώντας play δεν κάνει τίποτα
έχω κάνει τα πάντα και όταν μου το είχε ξανακάνει (μετά απο patch) είχε φτιάξει με ένα pc+ network reboot
τώρα τίποτα
έλεος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ελα τα raids απο αυριο!!Αντε η παιχνιδαρα να εκτοξευθει!αν βαζανε και κανα 2 ακομα bgs...θα ηταν τελεια ...

 

 

 

 

Kelsaik’s Raid Added

  • 10 and 20 player raid dungeon “Kelsaik’s Raid” has been added!
    • Starting with this patch, you’re able to enter both versions (10/20players) once a day with a group of at least 10 players.
    • Instance reset scrolls will not reset the cooldown timer.
    • A new raid-teleportal has been added near the Ebon Tower.
  • Every player in the raid will get reward boxes after slaying Kelsaik, which may contain T14-gear, gems, campfires & similar items.
  • A new raid-quest named “A Bigger, Badder Kelsaik” has automatically been added for level 60 characters.
    • After defeating Kelsaik in 20 player version, you will get one “Kelsaik’s Treasure Crate”
  • Achievements have been added
    • Defeating Kelsaik in the 10-player version will grant you the achievement “That’s No Air Raid”
    • Defeating Kelsaik in the 20-player version will grant you the achievement “Raider of the Lost God”, as well as the “Pro Raider – Mark I”-title
    • These achievements will only be unlocked for the first group to clear the dungeons.
  • New enchantable T14 armour and weapons, as well as different necklaces, have been introduced to the 10 and 20-player version.

Miscellaneous

  • Merchants will now display a pop-up message when you try to either sell masterwork or enchanted items, as well as items which still contain crystals.
  • The tutorial has been removed from the game and level 1 characters will now enter the game immediately.
  • Daily quests will now again reset at 2 o’clock in the morning (CEST).
  • Players can now queue for the Champions’ Skyring (3 vs 3 arena) alone, and don’t need a 3-man group anymore (will be queued with 2 other players automatically).

Bug Fixes

  • Master and Common Enigmatic Scrolls can now be used as a shortcut in the skill-bars.
  • “Server First”-Achievements will now be properly displayed in the chat.

Known Issues

  • The German and French names for the Kelsaik-Raid aren’t fully displayed.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χειροτερο quest system δεν εχω δει ή μαλλον εχω δει στο Lineage2 που δεν ειχε σχεδον quests... 

Ολα μα ολα τα quest ειναι πανε σκοτωσε 10-20-30 τερατα και ελα πισω ΟΛΑ ομως!!! χαζεψα...αν και εβαλα TERA CLUB το παρατησα στο λεβελ 29 διοτι ειχαν αρχισει τα ματια μου να κανουν σχισμες και να μοιαζω με κορεατης

 

ΥΓ: τα γραφικα ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει σε παιχνιδι, του το δινω αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Hey guys , ξεκίνησα και εγώ προχθές! Έκανα warrior και παίζω στον Killan ! Υπάρχει κάποιο ελληνικό guild ?- Παίζει κανείς στον συγκεκριμένο server?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

hello! άρχισα κι εγώ (με 2 φίλους)..warrior στον Zuras PvP! οι πρώτες μου εντυπώσεις από το game είναι οι καλύτερες! έχω μείνει άφωνος...το game είναι super! και μου αρέσει πολύ που μοιάζει στο WOW~!..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hello! άρχισα κι εγώ (με 2 φίλους)..warrior στον Zuras PvP! οι πρώτες μου εντυπώσεις από το game είναι οι καλύτερες! έχω μείνει άφωνος...το game είναι super! και μου αρέσει πολύ που μοιάζει στο WOW~!..

απλά καμία σχέσει με το WoW :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...