Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε πες να ξέρω. Το απογευματάκι μπαίνω με το main συνήθως γιαυτό δεν με βλέπεις. Morgana e? Λοιπόν, εύκολο build. Q W E W W R W Q W Q R Q Q E E R E E (για solo) , 4 doran Ring + Sorceress boots then Zonyas. Μη κάνεις το λάθος και υποτιμάς το W . Είναι το καλύτερο της spell μακρά . και ένα Tip . Αν θες να σκοτώσεις κάποιον σίγουρα μη προσπαθείς να ξεκινήσεις με το Q . Κάνε το R περπάτα λίγο μαζί του και όταν φάει το stun του κάνεις τα άλλα 2. Ghost + Ignite + Exhaust οι επιλογές.

 

Ε ίδιο build παίζω ακριβώς. Farmάρω τον θεό μου με το tormented soil και συνήθως έχω ένα καλό 80% ευστοχία με το snare.

Με ulti μπαίνω συνήθως στα team fights. Δεν είναι κακή ιδέα να μπαίνω σε vs1-2 με ulti αν κ δεν εκτιμώ ιδιαίτερα την αποτελεσματικότητα του. Θα δοκιμάσω σήμερα.

4 dorans?? Full AP την παίζω συνήθως. doran/sorcerer's/archangel stuff με τη μία μετά το tear of goddess/rod of ages/zonyas.

Για διάφορους λόγους παίζω flash/clarity αν και ξέρω οτι θα έπρεπε να έχω offensive sspells. Θα δοκιμάσω την τύχη μου με ignite σήμερα αν και δεν το βρίσκω ιδιαίτερα αποτελεσματικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε πες να ξέρω. Το απογευματάκι μπαίνω με το main συνήθως γιαυτό δεν με βλέπεις. Morgana e? Λοιπόν, εύκολο build. Q W E W W R W Q W Q R Q Q E E R E E (για solo) , 4 doran Ring + Sorceress boots then Zonyas. Μη κάνεις το λάθος και υποτιμάς το W . Είναι το καλύτερο της spell μακρά . και ένα Tip . Αν θες να σκοτώσεις κάποιον σίγουρα μη προσπαθείς να ξεκινήσεις με το Q . Κάνε το R περπάτα λίγο μαζί του και όταν φάει το stun του κάνεις τα άλλα 2. Ghost + Ignite + Exhaust οι επιλογές.

 

4 DORIAN RING? γιατι? το dor.ring δεν κολλαει με αλλα items για να γινει μεγαλυτερο.to ROD OF AGES ειναι νομιζω απαραιτητο για morgana. ενας καλο guide για morgana ->http://leaguecraft.com/strategies/guide/8950-daeron-s-comprehensive-morgana-build.xhtml

 

κατα την γμωμη μου παντα. Δεν παιζω morgana κ δεν θελω να στο παιξω εξυπνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 Doran ring , γιατί ξεκινάς με 1 και με τα πρώτα 1200 gold δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Καλό και το Rod βέβαια αλλά 1300 κάνει το Catalyst που συγκρινόμενο με 3 doran κάπου χάνει. ¨Ασε που πας και πιο γρήγορα για το Zonyas. Βασικά το παλικάρι τα ίδια με μένα κάνει απλά εγώ δεν παίρνω Haunting guise αλλά άλλα 2 Rings. To archangel δεν δίνει survival και γιαυτό μη το προτιμάς στη Morgana. Και σίγουρα όχι clarity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχεις το πρόβλημα του πρωτάρη. Δεν θέλεις να στοχεύεις με τα spells σου. Και heal teleport δεν είναι τα καλύτερα σίγουρα για κάθε ήρωα.

 

Το ξέρω.Σε όλα τα online games έτσι λειτουργώ γενικά.Δεν προσπαθώ να γίνω μάστερ.Ακόμα και αν παίζω περισσότερο από περιστασιακά δεν ψάχνομαι με τακτικές και τα σχετικά.Είμαι του στυλ κυρίως όπως τα καταφέρνω, αρκεί να μου αρέσει το παιχνίδι και να με κάνει να ευχαριστιέμαι.Το σκορ και οι επιδόσεις είναι δευτερεύοντα στοιχεία.Πάντως εντάξει στο lol δεν έχω παράπονο.Για την ώρα μια χαρά μου βγαίνουν τα ματσ.Σε πολύ λίγα κάνω βλακείες, τουλάχιστον θαρρώ δεν παίζω χαζά σε γενικές γραμμές.

 

Κάπου είχα δει σε ξένη σελίδα ότι επίκειται αναβάθμιση και στα γραφικά.Είχε και εικόνες από τις βελτιώσεις.Τώρα για το πότε αναμένεται δεν το ξέρω όμως.

 

edit: α και κάτι άλλο:από quintessence runes μπαίνει μόνο μία σε κάθε σελίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Says who?

σσσσσσσσσσ

 

Συνηθίζεται να failάρουνε gangplank η εντελώς νιούφηδες.

Όχι sion πάντως. Kennen αν τον νιώθεις λίγο ή mordekaizer για να βρίζουν που δεν έχουνε σωστό τάνκ. Τουλάχιστον αν παίξεις λίίίίγο σωστά πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά για να πεθάνεις. Μπορεί να μην σκοτώνεις, αλλα δεν θα ψοφάς τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθίζεται να failάρουνε gangplank η εντελώς νιούφηδες.

Όχι sion πάντως. Kennen αν τον νιώθεις λίγο ή mordekaizer για να βρίζουν που δεν έχουνε σωστό τάνκ. Τουλάχιστον αν παίξεις λίίίίγο σωστά πρέπει να προσπαθήσεις αρκετά για να πεθάνεις. Μπορεί να μην σκοτώνεις, αλλα δεν θα ψοφάς τουλάχιστον.

Ναι και γω μαζι σου ειμαι.Απλα ο φιλος παραπανω το εθεσε καπως,σαν να μην αξιζει καν.Στην αρχη και σε team fights ψοφαγα αρκετα γρηγορα,πλεον πεφτει πολυ φαπα(με καλη ομαδα και λιγη τυχη).:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...