Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Btw ο Holiday Nashor δεν ηταν κανενα κατορθωμα, απλα να μην εχεις ban...

 

Νομίζω πως είχε να κάνει με το ποσοστό των reports που είχες ανά παιχνίδι, η Riot ποτέ δεν είπε ακριβώς. Σε κάθε περίπτωση δεν ξέρω γιατί το πήρα, δεν έκανα τίποτα το ιδιαίτερο στα παιχνίδια μου, οπότε συμφωνώ με το σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ισχύει αυτό που λες , εγώ δεν είχα ban/warning και δεν τον πήρα γιατί είχα αρκετά reports λογικά...

Αμα ειναι ετσι τοτε αυτο το icon ειναι σπανιο μιας και κανουν report για αστειους λογους. trololo

Ισχυει οτι δεν ειχανε πει ξεκαθαρα τους ορους για να το παρεις αλλα διαβαζω οτι αλλοι το πηραν απο την πρωτη μερα.

dunno.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Ζητώ συγγνώμη για το off-topic. Είχα γράψει και παλαιότερα για τον ίδιο λόγο στο forum. Επειδή βρίσκω το κοινό του συγκεκριμένου forum ιδιαιτέρως ενεργό με το League of Legends, θα ήθελα να σας παρουσιάσω το site που συντηρούμε με ειδήσεις, αφιερώματα και πολύ ακόμα ενδιαφέρον υλικό! Το site είναι το Link.png Site: Leaguehappens.gr  και αν βρείτε το περιεχόμενο ενδιαφέρον διαδώστε το στους υπόλοιπους φίλους σας που ασχολούνται με το LoL. Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να δεχτούμε feedback από την πλευρά σας. Τέλος μπορείτε να λαμβάνετε άμεση ενημέρωση για τα νέα άρθρα από τη σελίδα μας στο Link.png Site: facebook όπου αναρτούμε όλες τις ειδήσεις. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και καλό βράδυ ! Cheers!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως παίζω από late s1 και δεν έχω πάρει ούτε warning με όλα τα chat ανοιχτά. Σκάστε τώρα από την ζήλια σας... Μουαχαχα :D

 

Υ.Γ. πέρα από την πλάκα, και εγώ έχω ξεφύγει αρκετές φορές, αλλά ποτέ δεν έχω βρίσει αισχρά κάποιον. Ρίχνεις τα καντήλια σου με όμορφο (ειρωνικό) τρόπο, χρησιμοποιώντας την πληθώρα από ανάλογα memes και έτσι γλιτώνεις το punishment.

 

 

φίλε και εγώ τα ίδια...όπως και όλοι οι κολλητοί μου...κι εγώ, όπως και όλοι μπορεί να έχουμε τσαντιστεί ή να την έχουμε πει σε κάποιο...αλλά αυτό πιστεύω απέχει πολύ από το να φας ban ή warning...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Ζητώ συγγνώμη για το off-topic. Είχα γράψει και παλαιότερα για τον ίδιο λόγο στο forum. Επειδή βρίσκω το κοινό του συγκεκριμένου forum ιδιαιτέρως ενεργό με το League of Legends, θα ήθελα να σας παρουσιάσω το site που συντηρούμε με ειδήσεις, αφιερώματα και πολύ ακόμα ενδιαφέρον υλικό! Το site είναι το Link.png Site: Leaguehappens.gr  και αν βρείτε το περιεχόμενο ενδιαφέρον διαδώστε το στους υπόλοιπους φίλους σας που ασχολούνται με το LoL. Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να δεχτούμε feedback από την πλευρά σας. Τέλος μπορείτε να λαμβάνετε άμεση ενημέρωση για τα νέα άρθρα από τη σελίδα μας στο Link.png Site: facebook όπου αναρτούμε όλες τις ειδήσεις. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και καλό βράδυ ! Cheers!! :D

 

Reported for spam!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το ειχα παρει απο την πρωτη μερα παντος το icon νομιζω ηταν θεμα με το tribunal και οχι με τα report γτ αποκλειεται να μη εφαγα report εναν χρονο παρεμπιπτόντως μετα απο καμια 10αρια μερες εφαγα warning ετσι για την ιστορια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://gaming.stackexchange.com/questions/98244/how-to-unlock-christmas-themed-summoner-icons εδώ έχει την απάντηση για τα summoner icons. όπως λέει θα έπρεπε να μην έχεις φάει ban ή warning. από reports όσα θες αρκεί να μην έρθει warning. Ξεκλειδωνόταν αυτόματα στην αρχή του Snowdown αν πληρούσες τις προϋποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(εντελώς άχρηστη συζήτηση που δε βγάζει πουθενά, αλλά ας είναι)

 

Επίσημη πληροφόρηση για το πώς έπαιρνες το Holiday (Santa) Nashor δεν υπάρχει, όλα είναι περισσότερο ή λιγότερο εικασίες (όπως λέει και το παραπάνω link). Όταν άνοιξαν τα εικονίδια εμφανίστηκε σε κάποιους με βάση τη "συμπεριφορά" τους μέχρι τότε, θυμάμαι πως και εγώ και ο Κλάιν (τουλάχιστον) το είχαμε την πρώτη μέρα. Επειδή δεν το έχουν όλοι όσοι δεν έχουν φάει ban ή warning, πιστεύω πως έχει να κάνει με τον αριθμό ή τη συχνότητα των reports πάνω σε μια περίοδο. Για το πόσο σπάνιο είναι δεν ξέρω, καλή ερώτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fizz vs Swain στο One for All. Στην αρχή μας έπαιρναν αλλά μετά κάναμε comeback. Μας σπάνε inhib και nexus turrets και αφού τους κάνουμε ace 2 φορές το γυρνάνε σε AD Swain...... 1 Q και ένα hit..... dem throwz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα παιχνιδακι με τον addicted1989.Πηρα εναν παικτη που δεν τον ηξερα καλα[lissandra],αρκετα καλα πηγα στο lane και πηγαμε μετα τοπ και δωσαμε 4-5 κιλλ στον trynda[ενα ευχαριστω δενειπε].Ενα λαθος εκανα ο κακομοιρης στο tf και ακουσα τα παντα.Μανες πατερες πεθαμενα κτλ.Τελικα το κερδισαμε με bait baron Κια trynda slpit push.

Τρελο πλακα το παλικαρι αλλα δεν ειναι να τον εχεις στο team σου.Σου γαμαει τhν ψυχολογια και δεν μπορεις να παιξεις.Και υποψιν οταν ξεκινησε το ματς τον ειχα στο ignore list μου[καποτε ξαναεπαιξα μαζι του μαλλον και τον εκανα ignore,φγαιτι αραγε].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα ενα παιχνιδακι με τον addicted1989.Πηρα εναν παικτη που δεν τον ηξερα καλα[lissandra],αρκετα καλα πηγα στο lane και πηγαμε μετα τοπ και δωσαμε 4-5 κιλλ στον trynda[ενα ευχαριστω δενειπε].Ενα λαθος εκανα ο κακομοιρης στο tf και ακουσα τα παντα.Μανες πατερες πεθαμενα κτλ.Τελικα το κερδισαμε με bait baron Κια trynda slpit push.

Τρελο πλακα το παλικαρι αλλα δεν ειναι να τον εχεις στο team σου.Σου γαμαει τhν ψυχολογια και δεν μπορεις να παιξεις.Και υποψιν οταν ξεκινησε το ματς τον ειχα στο ignore list μου[καποτε ξαναεπαιξα μαζι του μαλλον και τον εκανα ignore,φγαιτι αραγε].

η πλακα ειναι οτι εκατσα να τον δω και εγω σημερα και λεω καπου το ξερω αυτο το nick της liss με την ulty που δεν εκανες και αρχησε το ποιημα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...