Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και στα ρανκ πλεον ειναι perma ban .Οπως εχω ξαναπει ,οτι παιζετε στα τουρνουα τρωει μπαν.Πλεον τον fizz αρχιζουν και τον βγαζουν απο τα ban,το νεο μπαν ειναι η ριβεν.Σε λιγο θα ξεκινησουν και trynda να μπαναρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω να να πιασω το λολ εδω και ενα 2μηνο ειπα να το ξανα αρχισω ποιοι champ παιζονται πιο πολυ τωρα τελευταια ωστε να μπω λιγο στο κλιμα;;;; και αυτα τα φυλακτα που ειδα τι ρολο παιζουν;;;

 

με ολες αυτες τις αλλαγες νιωθω λες και ανοιγω το λολ για πρωτη φορα στην ζωη μου λιγο χαμενος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι τους εκανε ο rekkles εκει στο 2 vs 1

 

Τι γινεται ρε γμτ δεν περιμενα να δω τοσο πολυ Riven στο IEM...

τους εχει γα..σει ο Bjergsen με την riven στο na και εχουν αρχισει και παιζουν ολοι riven παντος δεν νομιζω να την παιζουν για πολυ ακομα οσους εχω δει failaran

 

 

εμενα παντος οι cw μ αρεσουν μια θεση στα lcs μπορουν να την παρουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια απλη παρατηρηση μεχρι στιγμης.Εχει βγει πλεον το ''ward του τεμπελη'' και παλι ο κοσμος δεν το χρησιμοποιει.Εχασα δυο ranked με γελοιο score στο ενα 15-3 και το team εκραζε ακομη το support ενω ειχαμε adc 2-9 με 0 possitiong.

 

Παρατηρησα οτι με το καινουργιο patch ο καθενας κανει join σε ranked για να δοκιμασει τα changes.Δεν μπορω να καταλαβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...