Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα οχι , απλα θα μεινουν με Froggen , Wicked και οτι αλλο παρουν

Απλα δεν μπορει να γινει δευτερη EG ομαδα πχ CLG.US/EU οπως παλια γιατι πλεον δεν μπορει ο ιδιος οργανισμος να εχει 2 ομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

η πλακα ειναι οτι εκατσα να τον δω και εγω σημερα και λεω καπου το ξερω αυτο το nick της liss με την ulty που δεν εκανες και αρχησε το ποιημα του

 

Οντως failαρα,αλλα πραγματικα μετα απο αυτο το flame δεν μπορουσα να παιξω,επαιζα full passive γιατι αν πιανομουν θα ετρωγα και αλλο flame.Μεχρι να φαω το flame επαιζα καλα,μετα γαμηθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το stream του ειναι κατηγορια fun-time , για να σκοτωνεις ωρες γελωντας οταν δεν εχεις κατι αλλο να κανεις.

Οσο καλα παιζει τοπ, αλλο τοσο χαλια ειναι το stream σε θεμα να μαθεις κατι χρησιμο ως προς το game. Στον 1 μηνα stream θα πει 2 χρησιμα πραγματα γυρω απτο game και ολα τα αλλα ειναι trash-ιλα, flame , ατακες και γκρινια.

Εχει γελιο ομως. Και μεταξυ μας, απο το να παρακολουθω streams διαφορων καριολων τυπου pooksie κλπ (οπως κανουν 1000δες καθυστερημενοι), θα προτιμησω να δω αυτο του addicted, αν εκεινη την ωρα δεν εχει καποιον αλλον streamer απο αυτους που εχω follow.

 

Πριν κανα μηνα που εφαγε perma ban στο acc του, smurfare με ενα silver account και εμπαινε μεσα και τους εγραφε top or troll 1η κουβεντα, ειναι θεουλης απλα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 smurfare με ενα silver account και εμπαινε μεσα και τους εγραφε top or troll 1η κουβεντα, ειναι θεουλης απλα :devil:

 

Μαγκιά είναι αυτό ε? :-(

 

Ας το κάνει αυτό στο κανονικό του acc, τότε θα γελάμε παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έτσι αγαπητά μου παιδιά καταλαβαίνετε τα  ebay accounts

http://www.lolking.net/summoner/eune/22616740#history

 

 

Όσο για hayate, το κάνει και στο κανονικό acc γι αυτό έχει τόσα bans σε όλα τα accounts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το stream του ειναι κατηγορια fun-time , για να σκοτωνεις ωρες γελωντας οταν δεν εχεις κατι αλλο να κανεις.

Οσο καλα παιζει τοπ, αλλο τοσο χαλια ειναι το stream σε θεμα να μαθεις κατι χρησιμο ως προς το game. Στον 1 μηνα stream θα πει 2 χρησιμα πραγματα γυρω απτο game και ολα τα αλλα ειναι trash-ιλα, flame , ατακες και γκρινια.

Εχει γελιο ομως. Και μεταξυ μας, απο το να παρακολουθω streams διαφορων καριολων τυπου pooksie κλπ (οπως κανουν 1000δες καθυστερημενοι), θα προτιμησω να δω αυτο του addicted, αν εκεινη την ωρα δεν εχει καποιον αλλον streamer απο αυτους που εχω follow.

 

Πριν κανα μηνα που εφαγε perma ban στο acc του, smurfare με ενα silver account και εμπαινε μεσα και τους εγραφε top or troll 1η κουβεντα, ειναι θεουλης απλα :devil:

Συγνωμη αλλα υπαρχουν χιλιαδες Stream και απο αλλα παιχνιδια που μπορεις να δεις,το να βλεπεις ενα τυπο που το μονο που κανει ειναι thrash talk και flame τον βαζει στην ιδια κατηγορια με αυτην της Streamer που κραζεις παραπανω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το stream του ειναι κατηγορια fun-time , για να σκοτωνεις ωρες γελωντας οταν δεν εχεις κατι αλλο να κανεις.

Οσο καλα παιζει τοπ, αλλο τοσο χαλια ειναι το stream σε θεμα να μαθεις κατι χρησιμο ως προς το game. Στον 1 μηνα stream θα πει 2 χρησιμα πραγματα γυρω απτο game και ολα τα αλλα ειναι trash-ιλα, flame , ατακες και γκρινια.

Εχει γελιο ομως. Και μεταξυ μας, απο το να παρακολουθω streams διαφορων καριολων τυπου pooksie κλπ (οπως κανουν 1000δες καθυστερημενοι), θα προτιμησω να δω αυτο του addicted, αν εκεινη την ωρα δεν εχει καποιον αλλον streamer απο αυτους που εχω follow.

 

Πριν κανα μηνα που εφαγε perma ban στο acc του, smurfare με ενα silver account και εμπαινε μεσα και τους εγραφε top or troll 1η κουβεντα, ειναι θεουλης απλα :devil:

 

Ειναι καλος παικτης παντως,απλα super troll και falmer\.Τωρα τα περισσοτερα που κανει θεωρω ειναι απλα και μονο για τους viewers.Πολλες φορες αναγκαζεται να κανει τον καραγκιοζη.

Μαγκιά είναι αυτό ε? :-(

 

Ας το κάνει αυτό στο κανονικό του acc, τότε θα γελάμε παρέα.

 

Εδω ρε μου εβριζε τα πεθαμενα μου εχθες στο stream του,το top or troll σε πειραξε? :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που ειμαι καθυστεριμενος και βλεπω την pooskie και τις αλλες παρα τον flamer

 

Αποστολή από το LG-P970 με τη χρήση Insomnia App

Εγραψες  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα κάποιος πρέπει να σπάσει τα μούτρα σε αυτόν τον βλάκα που κάθεται και βρίζει πεθαμένα publicly αλλά τέσπα, θα γίνω κακός..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα επειδη εχω ψιλοκουραστει να βλεπω τους streamers του Lol,αυτο τον καιρο παρακολουθω κυριως ενα παιχνιδι που με ενδιαφερει πολυ το Hearthstone.

 

Βαρεθηκα το trolling και Flaming του Lol,ισως ξανααρχισω να παρακολουθω το Lol αργοτερα σε Season 4 να δω και τις τελικες αλλαγες σε σχεση με Season 3. Ακομα και το One For All που βαλανε απο ταχα μου Fun Mode εχει καταντησει σε trolling και Flaming Mode πχ 0/11 Jynx mid με πρωτο item Hydra, 1/8 AD Heimer και παει λεγοντας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα κάποιος πρέπει να σπάσει τα μούτρα σε αυτόν τον βλάκα που κάθεται και βρίζει πεθαμένα publicly αλλά τέσπα, θα γίνω κακός..

 

Μα γιατι ?

Αφου ειναι fun...

 

Εχει κονε και με την Νicole , he is practically a god

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα θα φανώ γραφικός ποια είναι η Nicole? :P

Ειναι μια αμερικανιδα που παιζει στον East με καποιους Ελληνες που την εκαναν boost σε Diamond. Ναι μεν παιζει Support πιο πολυ αλλα αλλες ειναι οι ''αρετές '' που την εχουν κανει γνωστη και δημοφιλη, και σιγουρα δεν ειναι ο χαριτωμένος σκυλος της :P.Οσοι την εχουν παρακολουθησει εστω και λιγο οπως εγω, γνωριζουν για τι πραγμα μιλαω. :D Οπως γραφει και παραπανω ο Atallos :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...