Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και τρανή απόδειξη ήταν ο Varus, όταν πρωτοβγήκε όλοι failαραν! και τώρα είναι απο τα πιο καλά adc, και χωρίς να έχουν γίνει αλλαγές σε αυτόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H riveν θελει ενα nerf στο ad ratio στο shield και μεγαλυτερο cd στην ulty.Opinions?

 

Δεν κάναν nerf στην riven σε αυτό το Patch? You freaking kidding? Νομίζω πως το Ult της δεν έχει πρόβλημα ως έχει, το shield είναι op.

 

 

και ποιος θα την παιζει μετα?

 

Και galio βλέπεις σε 1 ανά 300 game. Δεν βλέπω να τους καίει ιδιαίτερα. Δεν είναι δικαιολογία αυτό για να είναι ένα champion "broken".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To lol είναι το μοναδικό game στον κόσμο, που μετά από 200 ώρες, εξακολουθείς να θεωρείσαι noob («στραβάδι» ή «νέος»).

 

Το αστείο είναι ότι αυτή η θεώρηση είναι ορθή και αντικειμενική. Αν δεν κλείσεις 500 ώρες, είσαι ένα τίποτα. :-D  :P 

Μπα, στη dota μετα απο 3-4 χρονια θεωρεισαι ακομα noob :P

 

Παντως οντως τα πραματα δεν ειναι τοσο τραγικα οσο παλια. Καποτε τα heroes στο launch ηταν για αυτοκτονια. Θυμαμαι χαρακτηριστηκα diana / darius / evelyn / elise / jayce / zed / kha που στο launch τους μοιραζαν χαρτομαντιλα. Ειδικα οι πρωτοι 2 ηταν pick or lose ενα πραμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα θα την παιζουνε.Δεν εναι δυνατον καθε 3 sec με max cdr να εχει 400+ shield.Οπως επισης η ulty της ειναι σχεδον always up οταν γυρναει στο lane με cdr boots

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μιας που το έφερε η κουβέντα(not) εγώ είμαι κατα κύριο λόγο παίκτης Dota (Dota 2 βασικά) 

 

Όμως παίζω και LoL τον τελευταίο καιρό και μου αρέσει πολύ σαν game παρότι noobas. Υπάρχει κάποιο καλό guide για beginners? Αν και τα βασικά τα έχω καταλάβει μιας και δεν είμαι άπειρος στα MOBA.

 

Anyway Peace από το "αντίπαλο" στρατόπεδο :P  

 

 

 

Εσείς δίπλα ανοίγετε δώρα κι εμείς εδώ ασχολούμαστε με το lag και το ποιός είναι OP / IMBA (μουχαχα πού το ξέθαψα) σήμερα :P Το τελευταίο αλλάζει πλέον κάθε τρεις μέρες, όχι κάθε patch.

 

Έριξα μια ματιά στην απέναντι πλευρά αλλά δε μου άρεσε καθόλου το itemization. Ίσως είναι και θέμα συνήθειας βέβαια, αλλά θεωρώ το LoL ανώτερο σε αυτό το κομμάτι.

 

Τέλος πάντων, το ξέρω πως (δε) σας έλειψα εγώ και η γκρίνια μου, αλλά πρώτον δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη, δεύτερον με τα όσα διαβάζω μου φαίνεται πως το παιχνίδι έχει καταντήσει τελείως American Bar (ήταν που ήταν δηλαδή) και τρίτον και κυριότερο παίζω Path of Exile ξανά που έχει γίνει ακόμα καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Indeed , χεντ  κτλ :D

Παρολα αυτα επαιξε μια χαρα , το προτερημα του ειναι οτι ειναι σταθερος

Δεν κανει λαθη ευκολα , το csing του σε καθε game ειναι on point κ κανει εξαρετικο kite

 

Θα ηθελα να τον δω σε μια Vayne εκτος απο Lucian , Cait κ Varus που ξερω οτι παιζει

 

Props to them

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι CW επαιξαν πολυ καλα καλα,αν και σε καποια σημεια ηταν βιαστικοι και "ατσουμπαλοι",λογω αγχους και απειριας.Πιστευω οτι πρεπει να βελτιωσουν αυτο.Ο Forgiven οντως επαιξε πολυ καλα.Φανταστικος ηταν και ο jungler τους,ο τυπος ηταν παντου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...