Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλο ενα ’’παραπονο’’ λυθηκε http://eune.leagueoflegends.com/node/9666 :P(Τι και αν οι Ευρωπαικοι server που και που εχουν τεχνικα θεματα,ας βγαλουμε εμεις pre paid cards :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε αυτή είναι η ουσία φίλος!Το θέμα είναι να πληρώνεσαι για τη δουλειά που κάνεις (ή δεν κάνεις), όχι απλώς να την κάνεις.

 

Αποστολή από το Insomnia App εξετελέσθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι ο yasuo αν και πρεπει να κανεις αναγκαστικα 3 q ωστε να κανεις ulty η να εχεις malph,zyra κλπ.Εγω παλι 3 games που επαιξα με αυτον ενιωσα σαν παιδι με συνδρομο down που δεν εχει δαχτυλα.Αρκετα δυσκολος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το acc ενός φίλου στο bronze ΙΙ να παίξω για πλάκα 1-2 ranked game.

 

2 defeats του πήρα... Μιλάμε δεν παλεύονται τα παλικάρια... Από τα πρώτα 2 λεπτά του παιχνιδιού θυμήθηκα τι εστί ELO HELL... Allied caitlyn ξεκίνημα με dagger και 2 pot, premade με supp karma (~50ap κανένα resistance). Να περιμένεις κάτι από αυτό το game? Nah... Cait τερμάτισε κάπου στο 3-14, karma 1-18. Όταν σου έρχεται sivir με trinity στο 10, δεν κουβαλιέται το παιχνίδι. Ακόμα και αν κάνεις Plays (περιττό να πω ότι έπαιζα olaf top με teleport και έσπασα εγώ και τα 6 tower που είχε ρίξει η ομάδα μας) δεν το νιώθουν να ακολουθήσουν...

 

Τέσπα, τι plat και μαλακίες... Όποιος έπαιξε στο bronze και βγήκε από εκεί, του αξίζει μετάλλιο.

 

Bro tips #4234: Cait build order: Phantom dancer -> Ruunan's hurricane -> BOTRK. Δεν αγόρασε κάτι άλλο, ούτε boots. Δεν χρειάζονται στο adc μου απάντησε.

 

Op strats #25123: Αν για κάποιο λόγο σας βγάλει bronze μετά τα placements matches, κάντε νέο account. Δεν χρειάζεται να πάρετε τον καρκίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα επειδη δεν μπορεσες εσυ δεν σημαινει οτι δεν μπορει κανεις.bronze ειναι easy as fuck.Sorry Κιολας.ΤΟ main σου τι ειναι?Αν εισαι silver ,ναι θα δυσκολευτεις στον bronze,αν εισαι πλατ ,θα ειναι σαν να παιζεις με bot.Μην παρεξηγηθουμε κιολας.Και οπως ειπες ,επαιξες μονο 2 παιχνιδια,κατσε παιξε 5-10 να δεις αν μπορεις να κουβαλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το acc ενός φίλου στο bronze ΙΙ να παίξω για πλάκα 1-2 ranked game.

 

2 defeats του πήρα... Μιλάμε δεν παλεύονται τα παλικάρια... Από τα πρώτα 2 λεπτά του παιχνιδιού θυμήθηκα τι εστί ELO HELL... Allied caitlyn ξεκίνημα με dagger και 2 pot, premade με supp karma (~50ap κανένα resistance). Να περιμένεις κάτι από αυτό το game? Nah... Cait τερμάτισε κάπου στο 3-14, karma 1-18. Όταν σου έρχεται sivir με trinity στο 10, δεν κουβαλιέται το παιχνίδι. Ακόμα και αν κάνεις Plays (περιττό να πω ότι έπαιζα olaf top με teleport και έσπασα εγώ και τα 6 tower που είχε ρίξει η ομάδα μας) δεν το νιώθουν να ακολουθήσουν...

 

Τέσπα, τι plat και μαλακίες... Όποιος έπαιξε στο bronze και βγήκε από εκεί, του αξίζει μετάλλιο.

 

Bro tips #4234: Cait build order: Phantom dancer -> Ruunan's hurricane -> BOTRK. Δεν αγόρασε κάτι άλλο, ούτε boots. Δεν χρειάζονται στο adc μου απάντησε.

 

Op strats #25123: Αν για κάποιο λόγο σας βγάλει bronze μετά τα placements matches, κάντε νέο account. Δεν χρειάζεται να πάρετε τον καρκίνο.

Ξεκίνησα Bronze 4. Είμαι τώρα Gold 5 με +27 νίκες πάνω από ήττες. Νιώθω περήφανος!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το acc ενός φίλου στο bronze ΙΙ να παίξω για πλάκα 1-2 ranked game.

 

2 defeats του πήρα... Μιλάμε δεν παλεύονται τα παλικάρια... Από τα πρώτα 2 λεπτά του παιχνιδιού θυμήθηκα τι εστί ELO HELL... Allied caitlyn ξεκίνημα με dagger και 2 pot, premade με supp karma (~50ap κανένα resistance). Να περιμένεις κάτι από αυτό το game? Nah... Cait τερμάτισε κάπου στο 3-14, karma 1-18. Όταν σου έρχεται sivir με trinity στο 10, δεν κουβαλιέται το παιχνίδι. Ακόμα και αν κάνεις Plays (περιττό να πω ότι έπαιζα olaf top με teleport και έσπασα εγώ και τα 6 tower που είχε ρίξει η ομάδα μας) δεν το νιώθουν να ακολουθήσουν...

 

Τέσπα, τι plat και μαλακίες... Όποιος έπαιξε στο bronze και βγήκε από εκεί, του αξίζει μετάλλιο.

 

Bro tips #4234: Cait build order: Phantom dancer -> Ruunan's hurricane -> BOTRK. Δεν αγόρασε κάτι άλλο, ούτε boots. Δεν χρειάζονται στο adc μου απάντησε.

 

Op strats #25123: Αν για κάποιο λόγο σας βγάλει bronze μετά τα placements matches, κάντε νέο account. Δεν χρειάζεται να πάρετε τον καρκίνο.

Xωρις ιδιαιτερο tryhard πηγα ευκολα ενα elohell account απο b3-->s5 με ενα 22-8 (η κατι κοντα σε αυτο σαν stats). Και δεν ειμαι ιδιαιτερα υπερηφανος για τα 8 defeats απο bronze σε 30 games.

Και ειμαι silver2 με το main (αν κι εχω μηνες να παιξω ranked), δηλαδη κακο skill αντικειμενικα. Αλλα στα bronze ηταν αισθητα πιο ευκολα τα games, τοσο ωστε να κουβαλαω easy τα περισσοτερα games, ειδικα καποια game ηταν τοσο ευκολα οσο και τα coop cs Al. Παιρνεις τοπ με το ετσι θελω και τους κουβαλας :P O olaf παντως δεν ειναι και ιδιαιτερο hypercarry, σιγουρα θα σε δυσκολεψει να κουβαλησεις με αυτον.

 

Kι ενας φιλος απο plat V πηρε ενα bronze5 account 0LP (στα βαθη του elohell) και το πηγε silver με 30 και κατι games περιπου.

 

Καλα απο σκηνικα στο bronze οτι φανταστεις, αλλα το θεμα ειναι πως και οι αντιπαλοι δεν ειναι καλυτεροι, οποτε...Αποκορυφωμα ηταν ενα premade bot master yi+fizz με τον fizz να υποστηριζει οτι ειναι adc και τον yi να υποστηριζει οτι ειναι support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο ρε παικτουρα ,ειδες ,τα καταφερες.

Βασικά άλλο ένα game και πήγα Gold 4 αλλά w/e :D

Thanks. 

 

Πιστεύω αν έπαιζα περισσότερα game θα ήμουν λίγο ψηλότερα. Αλλά έπιασα το Doctor Who και το Supernatural και δεν βρίσκω χρόνο για LoL :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω κοντευω να ξεχασω πως παιζετε αυτο το game τοσο καιρο που εχω να παιξω

Δεν χανεις και τιποτα :P.Ειδικα το flame και τα ιδια και τα ιδια Picks :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...