Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το all-star φέτος πολύ αδιάφορο για μένα ,για παράδειγμα τι δουλειά έχουνε οι skt1 αφού στο ogn έχουνε φάει πολύ ξύλο! Ακόμα αρκετοί καλοί παίκτες λείπουνε και στην θέση τους βλέπεις μέν κάποιους καλούς αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έλα τώρα dc 10/17 παιχνίδια? αλήθεια riot? χάνω lp επειδή εχω dc παίκτες? Άντε μου στο διάολο το κ****παίχνιδο μου έχει βγάλει τον καρκίνο με τα κ****παιδα, έφαγε απεγκατάσταση ο καρκίνος γιατί μόνο παιχνίδι δεν είναι αυτό...competitive και μ******ς! Όταν κάνουν κάτι με τους dc παίκτες και τους γ***κανόνες τους τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το all-star φέτος πολύ αδιάφορο για μένα ,για παράδειγμα τι δουλειά έχουνε οι skt1 αφού στο ogn έχουνε φάει πολύ ξύλο! Ακόμα αρκετοί καλοί παίκτες λείπουνε και στην θέση τους βλέπεις μέν κάποιους καλούς αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.

 

Εχουν παει ολες οι ομαδες που ειναι πρωτες στο region τους

Ετσι πηγαν κ οι SKT ως winter champions μιας κ το spring split παιζεται ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα τώρα dc 10/17 παιχνίδια? αλήθεια riot? χάνω lp επειδή εχω dc παίκτες? Άντε μου στο διάολο το κ****παίχνιδο μου έχει βγάλει τον καρκίνο με τα κ****παιδα, έφαγε απεγκατάσταση ο καρκίνος γιατί μόνο παιχνίδι δεν είναι αυτό...competitive και μ******ς! Όταν κάνουν κάτι με τους dc παίκτες και τους γ***κανόνες τους τα ξαναλέμε.

 

Αυτό...οι περισσότεροι "ώριμοι" παίχτες που ξέρω έχουν αφήσει το παιχνίδι και βλέπουν LCS πιο πολύ...Ασχολούνται με το LOL και μπαίνουν σπάαανια κανα game πότε πότε αλλά μέχρι εκεί. Spectate λες και είναι μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα τώρα dc 10/17 παιχνίδια? αλήθεια riot? χάνω lp επειδή εχω dc παίκτες? Άντε μου στο διάολο το κ****παίχνιδο μου έχει βγάλει τον καρκίνο με τα κ****παιδα, έφαγε απεγκατάσταση ο καρκίνος γιατί μόνο παιχνίδι δεν είναι αυτό...competitive και μ******ς! Όταν κάνουν κάτι με τους dc παίκτες και τους γ***κανόνες τους τα ξαναλέμε.

Eνας λιγοτερος.  :devil: 

 

Kατα τα αλλα τι θες, online pvp game παιζεις, συμβαινουν αυτα.

Η riot τι σου φταει αν ο αδερφος του xXxgleipsemexXx κατεβαζει σειρες full speed ή παιζει απο το μπρικι με 30% hdd health.

 

Αnyways, talemof.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνας λιγοτερος.  :devil: 

 

Kατα τα αλλα τι θες, online pvp game παιζεις, συμβαινουν αυτα.

Η riot τι σου φταει αν ο αδερφος του xXxgleipsemexXx κατεβαζει σειρες full speed ή παιζει απο το μπρικι με 30% hdd health.

 

Αnyways, talemof.

Όταν έχεις χρόνο να παίξεις 4 παιχνίδια την ημέρα και στα 4 βγαίνει κάποιος dc και χάνεις το παιχνίδι εξαιτίας ενός παίκτη εκεί κάπου χάνεται και η όρεξη για το παιχνίδι. Και ειδικά όταν εγω προσωπικά ξέρω οτι είμαι καλύτερος απο τον gold 4 αντίπαλο και μου νικάει το παιχνίδι 4 v 5 και μου λέει gg easy, ε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! :P

Εν το μεταξύ οι αντιπάλοι σπάνια έχουν dc στα δικά μου παιχνίδια...

Αλλά όπως είπε και ο φίλος μόνο κανένα stream. 

Τόσα χρόνια lol και δεν κάνουν κάτι με τους dc παίκτες, αν ήμουν riot θα έβαζα όριο σε έναν dc παίκτη, πχ αν ξεπερνούσε τα 10 λεπτά dc πάρε να έχεις 2 ημέρες ban, πίστεψε με δεν θα ξαναέβγαινε κανένας απο game...

Ούτε flamers με πειράζουν ούτε κλαψιάρηδες μόνο αυτά τα καρκινώματα που έχω σε κάθε παιχνίδι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχεις χρόνο να παίξεις 4 παιχνίδια την ημέρα και στα 4 βγαίνει κάποιος dc και χάνεις το παιχνίδι εξαιτίας ενός παίκτη εκεί κάπου χάνεται και η όρεξη για το παιχνίδι. Και ειδικά όταν εγω προσωπικά ξέρω οτι είμαι καλύτερος απο τον gold 4 αντίπαλο και μου νικάει το παιχνίδι 4 v 5 και μου λέει gg easy, ε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! :P

Εν το μεταξύ οι αντιπάλοι σπάνια έχουν dc στα δικά μου παιχνίδια...

Αλλά όπως είπε και ο φίλος μόνο κανένα stream. 

Τόσα χρόνια lol και δεν κάνουν κάτι με τους dc παίκτες, αν ήμουν riot θα έβαζα όριο σε έναν dc παίκτη, πχ αν ξεπερνούσε τα 10 λεπτά dc πάρε να έχεις 2 ημέρες ban, πίστεψε με δεν θα ξαναέβγαινε κανένας απο game...

Ούτε flamers με πειράζουν ούτε κλαψιάρηδες μόνο αυτά τα καρκινώματα που έχω σε κάθε παιχνίδι!

Εχουμε πει πολλες φορες. Οι πιθανοτητες να τυχουν ολα αυτα "τα καρκινωματα" στην δικη σου ομαδα ειναι λιγοτερες αποτι να κατσουν στους αντιπαλους.

Αν τωρα εσενα 10/17 games τυχαινουν τα dc μονο στη δικη σου ομαδα, τοτε εισαι ατυχος (γενικα εχει πολλους τετοιους το παρον thread που αποδεικνυουν οτι η στατιστικη κανει λαθος και τα trolls,dc,afkers κλπ τυχαινουν πιο συχνα στις δικες τους ομαδες παρα τις αντιπαλες).

Η riot παντως, εχει βαλει το leaverbuster, τι αλλο θα μπορουσε να κανει για τα dc?

Kαλυτερα θα ηταν να βαλει ενα συστημα να εντοπιζει τους γκαντεμηδες που τους τυχαινουν ολο afkers, trolls κλπ στις ομαδες τους και να τους banare λογω αρνητικης αυρας και γκαντεμιας :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να υπάρχουνε οι skt1 στο all-star(εντάξει πήρανε το πρωτάθλημα αλλά αυτό έγινε στην προηγούμενη σεζόν)? Φέτος δεν τα πηγαίνουνε αρκετά καλά και υπάρχουν καλύτερες ομάδες απο αυτούς!Το γράφω γιατί άτομα που δεν γνωρίζουν,θα πιστεύουν άδικα πώς είναι η καλύτερη ομάδα που υπάρχει σε αυτήν την σεζόν ενώ δεν ισχύει.Πάντως μετριότητες οι ευρωπαίοι και οι αμερικάνοι μπροστά στις ομάδες της ασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανείς που να θέλει να πάμε μαζί duo rank στο west? θελω καποιον που να μπορει να με βοηθησει να παω gold. αν μπορει καποιος ας μου στειλει μνμ ευχαριστω. ειμαι silver 3 eu west.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί να υπάρχουνε οι skt1 στο all-star(εντάξει πήρανε το πρωτάθλημα αλλά αυτό έγινε στην προηγούμενη σεζόν)? Φέτος δεν τα πηγαίνουνε αρκετά καλά και υπάρχουν καλύτερες ομάδες απο αυτούς!Το γράφω γιατί άτομα που δεν γνωρίζουν,θα πιστεύουν άδικα πώς είναι η καλύτερη ομάδα που υπάρχει σε αυτήν την σεζόν ενώ δεν ισχύει.Πάντως μετριότητες οι ευρωπαίοι και οι αμερικάνοι μπροστά στις ομάδες της ασίας.

 

Σου εξηγησα γιατι , αλλα apparently ακομα αναρωτιεσαι

 

23 Μαιου μεχρι 6 Ιουνιου το 2 for 1 runepage

Επεξ/σία από Atallos1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να υπάρχουνε οι skt1 στο all-star(εντάξει πήρανε το πρωτάθλημα αλλά αυτό έγινε στην προηγούμενη σεζόν)? Φέτος δεν τα πηγαίνουνε αρκετά καλά και υπάρχουν καλύτερες ομάδες απο αυτούς!Το γράφω γιατί άτομα που δεν γνωρίζουν,θα πιστεύουν άδικα πώς είναι η καλύτερη ομάδα που υπάρχει σε αυτήν την σεζόν ενώ δεν ισχύει.Πάντως μετριότητες οι ευρωπαίοι και οι αμερικάνοι μπροστά στις ομάδες της ασίας.

Γι' αυτό υπάρχουν οι skt

http://lol.gamepedia.com/PANDORA.TV_Champions_Winter_2013-2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εξηγησα γιατι , αλλα apparently ακομα αναρωτιεσαι

 

23-30 Μαιου το 2 for 1 runepage

ops δεν το είχα δεί και είχα ξεχάσει πώς το είχα ρωτήσει αλλά και πάλι μία κορεάτικη όμαδα μόνης της είναι τίποτα αφού το επαγγελματικό league of legends σε αυτές στηρίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...