Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους. Εχω 20 μέρες που αρχισα να παιζω και ειμαι 19lvl. Ashe ο αγαπημενος μου και ψαχνω για ενα καλο team για χαβαλε και καλο team game . Insomnia79 to nick μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και αμα βρεθει  σε μια ομαδα με 0/20 να μπει να κανει τι να χασει την ωρα του? για ρανκ θα χασει και τζαμπα lp

 

Καλά παντού θα έχανε την ώρα του απλά θα μπορούσε να πασάρει η Riot πολλά μικρο-κίνητρα για να προωθηθεί (πχ. το βαφτίζουμε Saviour player και παίρνει x1.2-x1.5-x2.0 τα IP που θα του έδινε ένα νόρμαλ με το scaling να αντικατοπτρίζει πόσο έσωσε μια ομάδα+plus bonus LP  αν νικήσει σε ranked και -50% το LP penalty σε ήττα/ άσχετα από honors-reports αν μπει ως saviour παίχτης και νικήσει 10-20 συνεχόμενα match ή έστω έχει ένα consistency νικών να παίρνει special ribon σαν των honors και φανταχτερό περίγραμα γύρο από αυτό που έχει ανάλογα του division του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unpinned αλήθεια; Wth.

 

 

Μετά και τον τελευταίο καβγά σας, το topic γίνεται unpinned. 

 

Όποιος συνεχίσει στη γραμμή των προσωπικών επιθέσεων θα κάνει καλοκαίρι αλλού σίγουρα. 

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παρακαλώ γυρίστε on-topic.

Όποιος έχει άλλες απορίες και σχόλια για το συντονισμό, τις εκφράζει σε pm όπως προβλέπουν οι κανονισμοί του forum.

Είναι αρκετά σαφές.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ θέλω νέο char με τέτοια ult...η έστω Skin Yasuo...η φώτιά δεν εκμεταλεύται καλά ως στοιχείο ακόμα από το LoL (βλ. Shyvana/Rumble/Annie/κλπ.)

Επεξ/σία από MavroManitari
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο ξεκινάει το all-star tournament. Έχει κανείς κανένα link με συγκεντρωμένες πληροφορίες για το ποιές είναι οι ομάδες, τι διαγωνισμούς θα έχουμε κτλπ?

Livestream link για το youtube:

 

Υ.Γ. pm sent, δεν γίνεται να το ψάχνουμε κάθε φορά το θέμα, πρέπει να ξαναγίνει Pinned asap :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Braum τον περιμένω πώς και πώς, πιο πολύ για tank θα τον παίξω. παρόλα αυτά. η δεύτερη που πηδάει σε ally αν δεν κάνω λάθος γίνεται Self cast?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι , μονο σε ally η minion

 

Κατα τα αλλα RIP Feral Flare , τιποτα αλλο major για solo queue

Για competetive , τερμα τα 4man push κ επιτελους εκαναν κ τα trinkets usable στα 30 δευτερα ( cheese invades rip )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...