Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, ήμουν unranked στην S3 οπότε δεν ξέρω τι παίζει με το MMR μου. Όταν ξεκινήσω τα 10 placement matches πως περίπου πρέπει να τα πάω για να καταλήξω τουλάχιστον mid Silver;

Και πόσα περίπου LP να περιμένω πως θα χάνω/κερδίζω ανά παιχνίδι μετά;

 

νίκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάτι τέτοιοι troller σαν εσένα παίζουν και μετά σχολιάζουν εδώ μέσα αυτούς που εύχονται καρκίνους κτλπ.

 

ακραίε τι λέει man, ακόμα stream αρχηγού μαθαίνεις top?

και μην υποτιμάς την δύναμη του bronze σε παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο item σιγουρα οχι

Το Athenes ποτε δεν μου αρεσε στον TF προσωπικα αλλα ειναι μια επιλογη . Morellos σιγουρα πρωτο αν εχεις healz απεναντι

Απο εκει κ περα safe choice για δευτερο item ειναι το Zhonyas , μπορεις αναμεσα να κανεις το Sheen

Next , Dcap/Void , Lich Bane

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει ακομα το lich bane για πρωτο item στον TF??

Τελευταια ξεκιναω με athene's/morellonomicon, τι λετε? 

Σύμφωνα πάντα με τον Bjergsen πρώτο item morello ενώ αν έχεις πρόβλημα στο lane athene's..Τώρα ο καθένας βγάζει ότι θεωρεί καλύτερο :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εστειλα χθες ticket στο support της RIOT για να μου δωσουν 8RP (γινεται, εχω διαβασει για πολλους που εχουν παρει) και μου εστειλαν αυτο:

post-231489-0-65560700-1398857924_thumb.png

Τι ακριβως εννοουν με το υπογραμμισμενο? Να ζωγραφισω(?) κατι για το LoL και να τους το στειλω? Ή εγω καταλαβα κατι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αυτό ακριβώς εννοούν.

 

Η Riot γενικά προωθεί αρκετά δημιουργίες χρηστών (fanart), με διαγωνισμούς, ανακοινώσεις κλπ, οπότε σου κάνει την ίδια πρόταση. Αν ζωγραφίσεις κάτι στο χέρι ή σε κάποιο πρόγραμμα στείλτους το -  ή αν έχεις γνωστό γραφίστα - δε χάνεις τίποτα, άσε που θα το διασκεδάσεις κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...