Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα, εστειλα χθες ticket στο support της RIOT για να μου δωσουν 8RP (γινεται, εχω διαβασει για πολλους που εχουν παρει) και μου εστειλαν αυτο:

attachicon.gif Screenshot_2.png

Τι ακριβως εννοουν με το υπογραμμισμενο? Να ζωγραφισω(?) κατι για το LoL και να τους το στειλω? Ή εγω καταλαβα κατι λαθος?

Zωγραφισε κατι που σ'αρεσει απο το LoL. Τα paint skills δεν μετρανε.

Εχω στειλει 2 φορες ζωγραφια, μια για 14 RP και μια μπας και μου αλλαξουν ενα skin.

Με ιδεες απο τα images της google, "ζωγραφισα" τον surprise party fiddledicks στο Paint. oh god why.

Η Koi Nami ειναι ακομα χειροτερη οποτε αυτο το masterpiece ειναι αρκετο.

 

Btw αγοραζεις κατι που μπορεις να το εχεις τζαμπα απλα παιζοντας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zωγραφισε κατι που σ'αρεσει απο το LoL. Τα paint skills δεν μετρανε.

Εχω στειλει 2 φορες ζωγραφια, μια για 14 RP και μια μπας και μου αλλαξουν ενα skin.

Με ιδεες απο τα images της google, "ζωγραφισα" τον surprise party fiddledicks στο Paint. oh god why.

Η Koi Nami ειναι ακομα χειροτερη οποτε αυτο το masterpiece ειναι αρκετο.

 

Btw αγοραζεις κατι που μπορεις να το εχεις τζαμπα απλα παιζοντας?

 

Αχα, αρα πιανω χαρτι και μολυβι...

Tbh για MS Paint(?) ζωγραφια δεν ειναι ασχημος ο fiddle

Θελουμε και τη Nami :D

 

 

Yep, γιατι τα IP πρεπει να τα σκασω για runes οσο ειναι σε sale. Επισης, εχω ακομα ενα refund, και τελος, τα skins δε με ψηνουν, το μονο που με ψιλονιαζει να παρω πλεον ειναι το Arclight του Varus αν ποτε μπει σε 50%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw , το rune sale τελειωνει σημερα οποτε καντε αγορες οσοι ειναι να παρετε καινουρια runes

Μεσα στον Μαιο εχουν πει θα βαλουν τα 2 for 1 runepages also

Δεν βλεπω καποιο rune sale.Εσυ για τι πραγμα λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα παρατήσει το παιχνίδι για αρκετό καιρό γιατί μου έβγαζε καρκίνο και μου χάλαγε την μέρα, ε τελικά το ξανα-άρχισα εδώ και 2 εβδομάδες το πήγα gold 5 απο silver 4 αλλα πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι, τι συμβαίνει πια με αυτό το community? συνεχίζω να έχω αντιπάλους και συμπαίκτες ισάξιους με Bronze 5 με την διαφορά οτι έχουν 30 cs παραπάνω, με το παραμικρό κάνουν ragequit και εγώ είμαι υποχρεωμένος να παίξω το ήδη χαμένο game επειδή δεν κάνουν surrender τα κωλόπαιδα, ή και ακόμα χάνουν όλοι το lane τους μέσα σε 7 λεπτά...

Ειλικρινά υπάρχει λόγος να παίζει κανείς ranked? το πήγα gold 4 με μπόλικο tryhard καθώς τα games μου τα έκαναν δύσκολα οι συμπαίκτες αλλα μετά έκανα 10 ήττες σερί. ΣΠΑΝΙΑ χάνω το lane μου, βοηθάω όσο μπορώ, stealάρω Barons έυκολα αλλά συνεχίζω να χάνω απο εύκολους αντιπάλους....

Το παιχνίδι είναι τόσο τέλειο αλλά δεν αντέχω αυτό το community το ανώριμο, community του 12χρονου παιδιού που μπαίνει και βγαίνει γιατί το καλεί η μαμά του για ύπνο. Είμαι στο τσακ να το παρατήσω μόνο και μόνο επειδή χάλασα το W/L...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα παρατήσει το παιχνίδι για αρκετό καιρό γιατί μου έβγαζε καρκίνο και μου χάλαγε την μέρα, ε τελικά το ξανα-άρχισα εδώ και 2 εβδομάδες το πήγα gold 5 απο silver 4 αλλα πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι, τι συμβαίνει πια με αυτό το community? συνεχίζω να έχω αντιπάλους και συμπαίκτες ισάξιους με Bronze 5 με την διαφορά οτι έχουν 30 cs παραπάνω, με το παραμικρό κάνουν ragequit και εγώ είμαι υποχρεωμένος να παίξω το ήδη χαμένο game επειδή δεν κάνουν surrender τα κωλόπαιδα, ή και ακόμα χάνουν όλοι το lane τους μέσα σε 7 λεπτά...

Ειλικρινά υπάρχει λόγος να παίζει κανείς ranked? το πήγα gold 4 με μπόλικο tryhard καθώς τα games μου τα έκαναν δύσκολα οι συμπαίκτες αλλα μετά έκανα 10 ήττες σερί. ΣΠΑΝΙΑ χάνω το lane μου, βοηθάω όσο μπορώ, stealάρω Barons έυκολα αλλά συνεχίζω να χάνω απο εύκολους αντιπάλους....

Το παιχνίδι είναι τόσο τέλειο αλλά δεν αντέχω αυτό το community το ανώριμο, community του 12χρονου παιδιού που μπαίνει και βγαίνει γιατί το καλεί η μαμά του για ύπνο. Είμαι στο τσακ να το παρατήσω μόνο και μόνο επειδή χάλασα το W/L...

 

Tο community του lol το κυβερνούν τα 15χρονα...Μετά τ 20 οι περισσότεροι πιάνουν δουλεία/γκόμενα/κάτι καλύτερο στην ζωή τους και μπαίνουν πότε πότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουμε μας εμείς που είμαστε στα 30 και παίζουμε για να χαλαρώσουμε. Ξέχνα το το ranked, το matchmaking του lol είναι για τα μπάζα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα παρατήσει το παιχνίδι για αρκετό καιρό γιατί μου έβγαζε καρκίνο και μου χάλαγε την μέρα, ε τελικά το ξανα-άρχισα εδώ και 2 εβδομάδες το πήγα gold 5 απο silver 4 αλλα πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι, τι συμβαίνει πια με αυτό το community? συνεχίζω να έχω αντιπάλους και συμπαίκτες ισάξιους με Bronze 5 με την διαφορά οτι έχουν 30 cs παραπάνω, με το παραμικρό κάνουν ragequit και εγώ είμαι υποχρεωμένος να παίξω το ήδη χαμένο game επειδή δεν κάνουν surrender τα κωλόπαιδα, ή και ακόμα χάνουν όλοι το lane τους μέσα σε 7 λεπτά...

Ειλικρινά υπάρχει λόγος να παίζει κανείς ranked? το πήγα gold 4 με μπόλικο tryhard καθώς τα games μου τα έκαναν δύσκολα οι συμπαίκτες αλλα μετά έκανα 10 ήττες σερί. ΣΠΑΝΙΑ χάνω το lane μου, βοηθάω όσο μπορώ, stealάρω Barons έυκολα αλλά συνεχίζω να χάνω απο εύκολους αντιπάλους....

Το παιχνίδι είναι τόσο τέλειο αλλά δεν αντέχω αυτό το community το ανώριμο, community του 12χρονου παιδιού που μπαίνει και βγαίνει γιατί το καλεί η μαμά του για ύπνο. Είμαι στο τσακ να το παρατήσω μόνο και μόνο επειδή χάλασα το W/L...

 

Βρήκα το πρόβλημά σου φίλε... Πρέπει να παίζουμε άλλο παιχνίδι...

Τσέκαρες το spelling? Στο www.leagueoflegends.com έκανες το account?

 

Είχα ξεκινήσει να γράφω πολλά σαν απάντηση, αλλά τα έσβησα γιατί βαριέμαι να το αναλύσω το θέμα.. Πάντως, και το έχω ξαναπεί εδώ πέρα, τέτοια game, έχουν πια για μένα συχνότητα 1/15 ή 1/20. Σπάνια να τύχω σε σειρά 2-3 καρκινοπαιχνίδια. Κάπου φταίτε και εσείς για τον κόσμο με τον οποίο σας κάνει match-up

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...