Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδιά. Η Poppy είναι op?

Την αγόρασα γιατί (φαντάζομαι) δεν την παίζει πολύς κόσμος και συνήθως δεν ξέρουν να την αντιμετωπίζουν :P

Την πήρα σε 4 Games, ακόμα και με Early Disconnects με ένα gang από τον Jungler έμπαινα στο ρυθμό του παιχνιδιού,

λες και δεν έφαγα Dc ποτέ (και άλλα πολλά :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλτα ολα στο Low.βγαλε anti aliasing v-sync κτλπ..κ να εχεις μονο το game να τρεχει..

 

Εννοείται πως τα έχω κάνει όλα αυτά... άμα δεν τα είχα κάνει θα έπαιζα με 10fps... :D

 

Δυστυχώς παιδιά δεν παλεύεται το Lag. Δεν θα μπορέσω να Streamarw άλλο (που και που θα στρεαμαρω). 

 

PS: Την επόμενη φορά άμα θέλετε μπείτε και κάντε με Follow να ανεβεί το κανάλι και να το δουν και άλλοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται πως τα έχω κάνει όλα αυτά... άμα δεν τα είχα κάνει θα έπαιζα με 10fps... :D

 

Δυστυχώς παιδιά δεν παλεύεται το Lag. Δεν θα μπορέσω να Streamarw άλλο (που και που θα στρεαμαρω). 

 

PS: Την επόμενη φορά άμα θέλετε μπείτε και κάντε με Follow να ανεβεί το κανάλι και να το δουν και άλλοι!

Αρχηγος vol 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλημέρα,

 

Σήμερα θα προσπαθήσω να Streamarw 10:15 - 12:00. Ελάτε και εσείς στην παρέα μας (Pls Follow ώστε να ανεβούμε).

 

http://www.twitch.tv/evxxc

 

Stream Status: OFFLINE

Επεξ/σία από evxxc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε διοτι δεν προλαβα να διαβασω και τις 1300 σελίδες :P αλλα εχω ξενερωσει με το LOL εχει γεμισει feeders,afk κλπ...

Συνηθως παιζω ranked κανα 2-3 ματσακια δεν λεω οτι ειμαι ο "pro" και ολα αυτα που λενε, απλα αν εχω καλη ομαδα πεφτει πολυ ξυλο,κυριως ειμαι ατομο που βοηθαω την ομαδα δινω kills κλπ... Φυσικα ειμαι και Bronze 4 αν θελει καποιος να με κανει add ...

Name:ToUtSi
Statistics: Link.png Site: Link

οποιος κανει add ασς στειλει και ενα μηνυμα οτι ειναι απο insomnia.....

αντε να μπουμε σημερα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...