Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο shaco op με αυτες τις αλλαγες για jungle

 

τι φαση εχει αυτος ο τυπος ρε παιδια..Ο gpwnz

πεθανα στα γελια ειδικα στο 7 και μετα

 

https://www.youtube.com/watch?v=KwSfqopmJ4A

Σαν ένα φίλο μου που μου λεγε παλιότερα που παίζαμε, όταν παίρνω udyr, και σκάω από ζούγκλα, θα σου λέω γκανκάρω και θέλω να μου βάζεις καγκέλια να ακούω το  ωπωπωπωπωπωπωπωωωωωω!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είμαι fan του, αλλά καμιά φορά έκανα χάζι το stream του... Προσωπικά μου είναι αδιάφορο το θέμα, αλλά το θεωρώ άδικο υπό την έννοια ότι έβριζε σε ένα stream που στο κάτω-κάτω αν θες ΔΕΝ το βλέπεις. Ας βάλουν ένα content warning για 18+ και τέλος. Δεν είναι λόγος να σταματήσεις το stream κάποιου αυτό, εγώ ακριβώς για να γελάσω με τα καντήλια το παρακολουθούσα. Δεν μας έβγαλε και το λιλί του στην οθόνη... Από εκεί και πέρα, αν έβριζε και ingame στο chat, τότε καλώς πήρε το ban. Κάτι που γίνεται εκτός του παιχνιδιού aka σε stream δεν θα έπρεπε να έχει καμία σχέση με αυτό. 

Στο twich ειχε βαλει warning για υβριστικο περιοεχομενο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προσπαθω να εγκαταστησω το παιχνιδι αλλα ενω το update προχωραει κανονικα οταν μενουν 318mb μηδενιζει η ταχυτητα και σταματαει εκει εχω δοκιμασει πολλα που βρηκα στο ιντερνετ αλλα τιποτα δεν λειτουργησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο να παρει οση ωρα θελει , καποια στιγμη θα παρει μπρος ξανα

Ετσι κανει σε ολους , αν εψαχνες πχ το θεμα θα το εβρισκες οτι εχει απαντηθει ξανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μιας και ειδα τα σχολια απο πριν εχω να τονισω κατι.οσες φορες εμπαινα στο stream του ''αρχηγου''(ελεος) εβλεπα οτι εβριζε συγκεκριμενα καρκινους κλπ.το ban δικαιολογημενα το εφαγε .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο nicktronn με τις πιπες στα μικροφωνα και με το κλαμα σε καθε death του να κυκλοφορει ελευθερος?Δεν λεω...να τιμωρουνται οσοι ειναι εναντια στους κανονες....αλλα οχι οποιος μας συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μιας και ειδα τα σχολια απο πριν εχω να τονισω κατι.οσες φορες εμπαινα στο stream του ''αρχηγου''(ελεος) εβλεπα οτι εβριζε συγκεκριμενα καρκινους κλπ.το ban δικαιολογημενα το εφαγε .. 

Νομιζω εβριζε στο stream, οχι ingame. Τι δουλεια εχει η riot με το stream. Eιναι σαν να κανει εσενα ban επειδη οταν πας τουαλετα σπιτι σου πετας το χαρτι μεσα στη λεκανη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...