Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε παιζει κατι σε repair? Reinstall ειναι υπερβολη.

υπερβολή είναι αλλά δεν ήξερα τι άλλο να κάνω

και το έκανα reinstall

δεν έκανα ούτε καν repair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η Φιορα πρεπει να bannαριστει απο το LoL για παντα...

 

Τι ειναι αυτο το πραγμα...11/7 Φιορα με επαιρνε με 3 φαπες(!!!!) και εγω δεν εσκαγα τιποτα (10/3 Ζεντ)....

 

Nα πεις οτι εβγαζε και λιγο armor να πω νταξη,αλλα αυτη ειχε βγαλει 3 items και μας πηρε πεντα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Φιορα πρεπει να bannαριστει απο το LoL για παντα...

 

Τι ειναι αυτο το πραγμα...11/7 Φιορα με επαιρνε με 3 φαπες(!!!!) και εγω δεν εσκαγα τιποτα (10/3 Ζεντ)....

 

Nα πεις οτι εβγαζε και λιγο armor να πω νταξη,αλλα αυτη ειχε βγαλει 3 items και μας πηρε πεντα......

 

Κατά τη γνώμη μου για να 'παίζεις' zed πρέπει να ξέρεις να τα πατάς τα κουμπιά σου  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου για να 'παίζεις' zed πρέπει να ξέρεις να τα πατάς τα κουμπιά σου   :P

Το θεμα ειναι οτι δεν προλαβαινα καν να τα πατησω...και πιστεψε με δεν ειμαι αργος! :unsure:  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο shaco op με αυτες τις αλλαγες για jungle

 

τι φαση εχει αυτος ο τυπος ρε παιδια..Ο gpwnz

πεθανα στα γελια ειδικα στο 7 και μετα

 

https://www.youtube.com/watch?v=KwSfqopmJ4A

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Φιορα πρεπει να bannαριστει απο το LoL για παντα...

 

Τι ειναι αυτο το πραγμα...11/7 Φιορα με επαιρνε με 3 φαπες(!!!!) και εγω δεν εσκαγα τιποτα (10/3 Ζεντ)....

 

Nα πεις οτι εβγαζε και λιγο armor να πω νταξη,αλλα αυτη ειχε βγαλει 3 items και μας πηρε πεντα......

Ενω ο zed πολυ κομπλε champ ε? REQR, παιρνεις kill και εισαι και σε ασφαλη αποσταση. Ζed / Riven / Fiora στο ιδιο τσουβαλι τους βαζω, ναι μεν πρεπει να εισαι πολυ καλος για να τους παιζεις τελεια, αλλα και χωρις δαχτυλα να εισαι ειναι πανω απο μετριοι. 

Ισως θα βαζα στη λιστα και akali, αλλα εχει κακο laning phase οποτε αμα εισαι αμπαλος δεν θα την παλεψεις και πολυ, μιας και θα μεινεις αρκετα πισω πριν τα 6.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω ο zed πολυ κομπλε champ ε? REQR, παιρνεις kill και εισαι και σε ασφαλη αποσταση. Ζed / Riven / Fiora στο ιδιο τσουβαλι τους βαζω, ναι μεν πρεπει να εισαι πολυ καλος για να τους παιζεις τελεια, αλλα και χωρις δαχτυλα να εισαι ειναι πανω απο μετριοι. 

Ισως θα βαζα στη λιστα και akali, αλλα εχει κακο laning phase οποτε αμα εισαι αμπαλος δεν θα την παλεψεις και πολυ, μιας και θα μεινεις αρκετα πισω πριν τα 6.

Τα ιδια mechanics χρειαζεται ενας Ζεντ με την κατεστραμενη  Φιορα? :huh:

ο shaco op με αυτες τις αλλαγες για jungle

 

τι φαση εχει αυτος ο τυπος ρε παιδια..Ο gpwnz

πεθανα στα γελια ειδικα στο 7 και μετα

 

https://www.youtube.com/watch?v=KwSfqopmJ4A

Κλαιω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια mechanics χρειαζεται ενας Ζεντ με την κατεστραμενη  Φιορα? :huh:

Mechanics? Ο zed? RQER πατας σε καθε teamfight και παιρνεις kill, ποια mechanics μου λες. Τουλαχιστον η fiora εχει πιο δυσκολο laning phase απο τον zed, οποτε πρεπει να εισαι προσεχτικος. Με τον zed αραζεις tower, φαρμαρις με W+Q και οταν οταν πας 6 πατας RQER + ignite και παιρνεις kill. Προσφατα τον επαιξα πρωτη φορα, μπαινω ranked (diamond 2), παω TOP, feedaro το lane μου, αλλα απλα εβγαζα items για dmg. Ε οταν εφτασε η ωρα για teamfights απλα ετρωγα το ad carry και ξεφευγα γιατι ειμαι gosu και παταγα R. Τι μου λες τωρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωμη για permabann αρχηγου απο twitch και lol???

Aπτο twitch λογικο, απτο lol δεν καταλαβαινω γιατι. Αν δεν κανω λαθος, δεν εβριζε ingame, τουλαχιστον οχι τοσο ωστε να φαει permaban, αλλιως ο μισος + server πρεπει να φαει permaban

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωμη για permabann αρχηγου απο twitch και lol???

 

Δεν είμαι fan του, αλλά καμιά φορά έκανα χάζι το stream του... Προσωπικά μου είναι αδιάφορο το θέμα, αλλά το θεωρώ άδικο υπό την έννοια ότι έβριζε σε ένα stream που στο κάτω-κάτω αν θες ΔΕΝ το βλέπεις. Ας βάλουν ένα content warning για 18+ και τέλος. Δεν είναι λόγος να σταματήσεις το stream κάποιου αυτό, εγώ ακριβώς για να γελάσω με τα καντήλια το παρακολουθούσα. Δεν μας έβγαλε και το λιλί του στην οθόνη... Από εκεί και πέρα, αν έβριζε και ingame στο chat, τότε καλώς πήρε το ban. Κάτι που γίνεται εκτός του παιχνιδιού aka σε stream δεν θα έπρεπε να έχει καμία σχέση με αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...