Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα και mute να το κανεις, δεν βοηθαει σε κατι αν κραζονται οι υπολοιπο 4 μεταξυ τους για το οτιδηποτε. Ομολογω οτι στο diamond δεν ειναι τοσο τραγικα τα πραματα, αλλα αμα πας μια βολτα απο silver (ανεβαζω το acc ενος φιλου), το flame το εχουν για καλημερα. Τρωει gank το top, αρχιζει και κατεβαζει καντηλια για τον jungler. ΓΙατι? Γιατι ετσι. Δεν πατας ff, και θα αρχισει να trollari το adc. Γιατι? Γιατι δεν πατησες ff, ενω ευκολα νικας το game. Τα παιδια δεν ειναι καλα, και mute να κανεις οκ αποκτας την ηρεμια σου, αλλα οι υπολοιποι 4 παλι μπινελικια θα ανταλαζουν

Δεν μπορω να πατησω τα κουμπακια για τους αλλους, εγω για τον εαυτο μου/του λεω.

Δεν μας ειπες κατι καινουριο, ουτε θα σταματησουν να βριζονται ουτε οτι εισαι diamond.

Αλλα και εκει μια χαρα καντηλια πεφτουν και μια χαρα τρολλαρισματα υπαρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μπορω να πατησω τα κουμπακια για τους αλλους, εγω για τον εαυτο μου/του λεω.

Δεν μας ειπες κατι καινουριο, ουτε θα σταματησουν να βριζονται ουτε οτι εισαι diamond.

Αλλα και εκει μια χαρα καντηλια πεφτουν και μια χαρα τρολλαρισματα υπαρχουν.

Μπα, στο diamond δεν ειναι ετσι. Oπως και να χει, ποιο το νοημα του mute οταν ουτως ηα λλος το game θα **μιετε επειδη οι αλλοι 4 βριζονται? Οκ, δεν τα ακους εσυ, αλλα δεν αλλαζει κατι στα του παιχνιδιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα, στο diamond δεν ειναι ετσι. Oπως και να χει, ποιο το νοημα του mute οταν ουτως ηα λλος το game θα **μιετε επειδη οι αλλοι 4 βριζονται? Οκ, δεν τα ακους εσυ, αλλα δεν αλλαζει κατι στα του παιχνιδιου

To mute σωζει games και ψυχικη υγεια οταν:

- εισαι jungler και σε κραζει καποιος γιατι χανει το lane μονος του.

- στα πρηζει καποιος in general.

Αμα του απαντησεις και ανοιξεις μια ωραιοτατη ανουσια συζητηση ενω θα επρεπε να παιζετε,

το εχεις χασει το νοημα/χρονο/χρημα.

Αρα αμα δεν απαντας στον νευριασμενο συμπαικτη σου, θα σταματησει γιατι θα μιλαει στο πουθενα.

Δεν διαβαζεις ποτε για το τι θελουν και τι κανουν ηδη στην μανουλα σου

αρα δεν προσβαλλεσαι και δεν μπαινεις στο τρυπακι να απαντησεις.

Δεν σε αποσπουν με τα caps lock σεντονια/flame τους

Δεν επηρεαζουν την κριση σου για το αν το game ειναι "gg" στο '7.

..Η λιστα ειναι μεγαλη.

 

Δεν θα τσακωνονται παντα 4 ατομα, μπορει να ειναι και 2, πχ εσυ και ενας αλλος.

Αμα το κοψεις νωρις, κερδιζεις πολυτιμο χρονο.

Και ναι, γινονται και στο diamond αλλα σε πιο ηπια μορφη. (obviously)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Eve εννοεις?

Botrk ναι αν εισαι μπροστα, Yomus ποτε . Και σε καμια περιπτωση Devourers..

 

Αν παλι εννοεις για Hecarim , σε jungle Hecarim το μονο που χρειαζεσαι ειναι triforce απο offensive items . Yomus meh για jungle , botrk ποτε

http://prntscr.com/5ivfjg wtf? :P φαίνεται αρκετά άνετο τουλάχιστον το youmu/omen πάντως μιας και τον έχω σπεκαρει τον συγκεκριμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα με League of Legends

 

Λοιπον ανοιγω αυτο το θεμα γιατι εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι και επισης ο καθενας σε αυτο το θεμα θα μπορουσε να δημοσιευει το προβλημα του!

Λοιπον εδω και καιρο προσπαθω να κατεβασω το παιχνιδι αλλα οταν φτανει καπου στα 300-250 mb να απομενουν αρχιζει η ταχυτητα να πεφτει ραγδαια και να φτανει στο 0!Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω το ειχα αφησει 10 ωρες και παλι τπτ!Εχετε μηπως καποια λυση?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα με League of Legends

 

Λοιπον ανοιγω αυτο το θεμα γιατι εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι και επισης ο καθενας σε αυτο το θεμα θα μπορουσε να δημοσιευει το προβλημα του!

Λοιπον εδω και καιρο προσπαθω να κατεβασω το παιχνιδι αλλα οταν φτανει καπου στα 300-250 mb να απομενουν αρχιζει η ταχυτητα να πεφτει ραγδαια και να φτανει στο 0!Δεν ξερω πραγματικα τι να κανω το ειχα αφησει 10 ωρες και παλι τπτ!Εχετε μηπως καποια λυση?

Ευχαριστω

 

Search πανω δεξια tho

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο συνηθως λυνεται μονο του αμα το αφησεις αρκετη ωρα αλλιως κανεις πειραματα σβηνεις τους φακελους lol air client/ lol game client απο RADS/projects και το ξανα αφηνεις να κανει loading. Google it κιολας υπαρχουν πολλοι με αυτο το προβλημα θα παρεις καλυτερη απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...