Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

lol replay

Πηγα να το τεσταρω σε custom vs bot και συνεχεια μου εβγαζε το bugsplat και δεν με αφηνε να κανω τιποτα!

 

Γνωριζει κανεις πως μπορω να το λυσω αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πηγα να το τεσταρω σε custom vs bot και συνεχεια μου εβγαζε το bugsplat και δεν με αφηνε να κανω τιποτα!

 

Γνωριζει κανεις πως μπορω να το λυσω αυτο;

To LoL Replay δεν είναι stable τώρα πια. Κάπου είχα δει ένα καλό προγραμματάκι. Brb όσο το ψάχνω

 

EDIT: http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2q75w5/opgg_recorder_record_all_your_your_friends_your/

Επεξ/σία από dNt^
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω!

 

 

Το LoL σαν παιχνιδι,εχει καποιο τροπο για να κανω record τα games που παιζω;

Αν σου βγαζει αυτο με το bugsplat κατεβασε την τελευταια version η κανε επανεγκατασταση αλλιως κατεβασε το baron replay (πιο αξιοπιστο κατα την γνωμη μου ) η αλλιως το fraps

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που αποφάσισα να παίζω με Bot βρήκα την υγειά μου. (περίπου, καμιά φορά μπορεί να είσαι 30-7 και να χάσεις επειδή είσαι με μπετόβλακες)

 

Veigar 100% stun (EW Combo) for the win.

Syndra for the win

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτασαμε και στο elo hell p5... να δουμε ποσο θα κατσουμε εδω..

 

(1κ games, τα 40 απο αυτα σε s4,s3,s2,s1 g4, g3 g2 g1 χαχαχα ολα τα αλλα στα 5ρια) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτασαμε και στο elo hell p5... να δουμε ποσο θα κατσουμε εδω..

 

(1κ games, τα 40 απο αυτα σε s4,s3,s2,s1 g4, g3 g2 g1 χαχαχα ολα τα αλλα στα 5ρια) 

 

Με bot? ... γιατί απ' όσο θυμάμαι ήσουν Silver που έπαιζε συνέχεια Xin. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο για το πως ανέβηκες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν τα λεω εγω οτι η φιορα ειναι σπασμενη....5/4 φιορα χωρις ulti με τον ζορι την εφαγα(με ulti+ολα τα spells)ως Zed!

Ασε, θυμαμαι ακομα game, παω garen top, αντιπαλη fiora, την εχω κυριολεκτικα ~0/7 στο lane (αντε ισως ηταν 0/6), αμα ερχοταν ο jungler τους πιθανον να τους επαιρνα και double. Στο 30 με τα πολλα απλα ειχε 2 ad items (lw + hydra), κατεβηκε στο mid μολις εκανα recall και εφυγε με double. Kαπου εκει τελειωσε και το game, μιας και εμπαινε μονη της και ισοπεδωνε το team. 

Γενικα champs που το kit τους επιτρεπει να αγοραζουν οτι dmg βρουνε και να μπορουν να το σκανε λογω invulnernability τα θεωρω σπασμενα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε, θυμαμαι ακομα game, παω garen top, αντιπαλη fiora, την εχω κυριολεκτικα ~0/7 στο lane (αντε ισως ηταν 0/6), αμα ερχοταν ο jungler τους πιθανον να τους επαιρνα και double. Στο 30 με τα πολλα απλα ειχε 2 ad items (lw + hydra), κατεβηκε στο mid μολις εκανα recall και εφυγε με double. Kαπου εκει τελειωσε και το game, μιας και εμπαινε μονη της και ισοπεδωνε το team. 

Γενικα champs που το kit τους επιτρεπει να αγοραζουν οτι dmg βρουνε και να μπορουν να το σκανε λογω invulnernability τα θεωρω σπασμενα. 

Το θεμα ειναι οτι δεν νιωθει και dmg.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι δεν νιωθει και dmg.....

 

Η Fiora αγαπητέ μου δεν είναι Τανκ. Μπορεί να παίζει Τοπ αλλά πέφτει πιο εύκολα και από Midlaner-Champion. (Απλά κόβει άσχημα και θέλει να ξέρεις πως να Countareis το Ulti της. Χωρίς το Ulti κλάνει μέντες. Βασίζεται αποκλειστικά στο ότι κρύβεται και σκάει όλο αυτό το μαζικό Damage.)

Οταν τα λεω εγω οτι η φιορα ειναι σπασμενη....5/4 φιορα χωρις ulti με τον ζορι την εφαγα(με ulti+ολα τα spells)ως Zed!

 

Γενικά το LOL έχει πολλά Champions που είναι σπασμένα (αν μπορούμε να το πούμε έτσι)

Γενικά Champion που δεν σου δίνουν την ευκαιρία να τα βαρέσεις-CC και σε ξεκωλιάζουν και από πάνω.

 

Φιζ πχ. δεν φτάνει που σκάει τόσο Damage με απλά Spell, έχει και low cd.

δεν φτάνει που σκάει τόσο δαμαγε και έχει low cd, μπορεί να πηδήξει και να γλυτώσει ότι δαμαγε/cc.

δεν φτάνει που πηδάει και γλυτώνει δμγ(δενμπορείς ταργετ)/cc , σκάει και τρελό δμγ όταν επιστρέφει κάτω.

δεν φτάνει που σκάει τόσο δμγ όταν επιστρέφει κάτω, κάνει και σλοw.

δεν φτάνει που είναι μάγος/ass , κάνει synergy και με το lichbane.

 

Υπάρχουν αρκετά Cancer-Champions. Όρεξη να έχεις για τις μαλα**ες της Riot. Τέτοια Champion δεν έπρεπε να υπάρχουν.

 

Ο φιζ είναι πρόβλημα.

Η φιορα ναι μεν κόβει κώλους αλλά προσωπικά την κάνω με τα κρεμμυδάκια πολύ easy.

Νατος ο αιωνιος μπρονζας ο "παιξτε ap tristana mid, free elo" κλπ, που ξερει πως ανεβαινουν ολοι οι αλλοι εκτος απο αυτον.

 

Κάνεις λάθος. Με μπερδεύεις με άλλον. Δεν ξέρω για τι πράγμα μιλάς όταν λες AP Tristana. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...