Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετυχε σε πολλους αυτο. Ενας s3 με 6/10 πηγε. Β5.

Για δειξε lolking/op.gg αυτου του ενα, ή και των πολλων που τους ετυχε απο div>silver5 να πανε bronze5 με 5/10 και πανω στα provisionals.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εν μέρει δεν διαφωνώ απλώς πιστεύω ότι (αν το δούμε ίσως και πιο ρεαλιστικά) το τι έκανες στην προηγούμενη σεζόν δεν θα έπρεπε να επηρεάζει την επομένη.Πάντως είναι πως θα το δει ο καθένας καθαρά υποκειμενικό είναι, ούτως η άλλως αν είσαι καλός αργά ή γρήγορα θα φτάσεις στο επίπεδο σου. 

Ε ναι βεβαια. Μεχρι χτες ημουν master και σημερα εχασα 3 δαχτυλα αρα πρεπει να πεσει hard reset και να αρχισω απο bronze V.....

 

Τεσπα, κλαιν, και bronze V να σας παει, εχετε μπροστα σας 1 χρονο να το φτιαξετε. Εγω πιστευω καπου μεταξυ gold II και Plat II θα καταλαξηω, εκτος αν κανω κανα 10/0 η 0/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δειξε lolking/op.gg αυτου του ενα, ή και των πολλων που τους ετυχε απο div>silver5 να πανε bronze5 με 5/10 και πανω στα provisionals.

Αν ηταν silver 5 και επαιζε με κανεναν bronze  λογικο μου φενεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξανε το CD του κιτρινου trinket σε 60 δευτερολεπτα κ πλεον κανει 250g απο 475

 

Καθε ward διαρκει 3 λεπτα οποτε assuming οτι τα βαζεις κατω με το που κανει refresh , εχεις 3 ward στον χαρτη 

Μini sightstone δηλαδη που δεν πιανει χωρο

τωρα το'δα αυτο.

wut?? Εισαι σιγουρος? Κραταει 3min; Και αν ναι, ποιο το Point του ward;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις ποιο το point του ward?

 

Early game δεν μπορεις να κανεις upgrade το trinket , οποτε αγοραζεις κανονικα wards κ late game θελεις sweeper σε τουλαχιστον 2 απο τα 5 ατομα . Το λεω κυριως για οσους κρατανε τα απλα trinkets forever χωρις καν να τα κανουν upgrade. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΥ**ΝΑ RITO δεύτερη φορά χάνει connection o ανύπαρκτος wooden client στο champion select lobby και με πέταξε σαν dodge. Δεύτερη φορά πάλι στα placement ranked....

 

Αντί να φτιάξουν τους τρύπιους σέρβερ τους που μετά το 5.1 patch έχει ξεσκιστεί στα bugs κάθονται και βγάζουν σκιν για το νιμου της Χάϊδος...

 

Πάλι καλά που το αλλάξανε και δεν μετράει ως defeat αλλιώς θα είχε πέσει uninstall. Μπορεί να μου πει κάποιος στα σίγουρα αν χάνεις MMR απο dodge στα placement ranked?

 

 

ΥΓ: sorry gia to rage :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νope δεν χανεις MMR ποτε απο οποιοδηποτε dodge , ουτε στα placements ουτε αργοτερα

Κανοντας dodge τα placements ουσιαστικα δεν χανεις απολυτως τιποτα . Το μονο που δεν ξερω ειναι αν αργοτερα σε βγαζει με negative LP . Κλαιν βεβαια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plat 1 με πήγε,με τα placements να βγαίνουν 7-3

 

πιστεύω είναι εντάξει απο diamV που το είχα αφήσει

 

Έχω την εντύπωση ότι Ρ1 είναι το περισσότερο που βάζει κάποιον! Οπότε σίγουρα είναι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

plat 1 με πήγε,με τα placements να βγαίνουν 7-3

 

πιστεύω είναι εντάξει απο diamV που το είχα αφήσει

Καλα εισαι.Στον west απο diamond 5 με εβγαλε plat 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω την s4 την τελειωσα gold i

μεχρι στιγμης ειμαι 0/3 στα ranked  :-D

μολις τελειωσω και τα 10 θα σας ενημερωσω  :-D  :P

Silver 1 σε βλεπω

 

Παλι ελληνας mid πηγε να την κανει την λαδια αλλα νικησα.

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...