Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαίνω σήμερα μετά από καμιά 10ριά μέρες και μου πετάει 75 games chat resriction

Εντωμεταξύ έχω κόψει σχεδόν τελείως το μπλα μπλα αλλά όλοι οι κομπλεξικοί ρίχνουν "negative attitude" για οποιονδήποτε λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το top atm ειναι η βι imo

 

Eh , not really tho

 

Οτι παιζεται με Cinder Hulk κυριως . Τα υπολοιπα θα ειναι hit or miss που αν δεν παρεις προβαδισμα θα γινεις outscaled

Sejuani/Gragas ειναι τα 2 πιο picked/banned atm 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα να κανουν κατι οταν παιζουμε 4v5.... δηλαδη ποσο μυαλο θελει να βαλουν κατι σαν το dota δεν μπορουμε να παιζουμε ολοι 10 game την ημερα οποτε για μενα μετραει καθε game που παιζω.

Πιστευω καποια πραγματα ειναι λιγο πισω .Ειναι ν1 παιχνδι σε αριθμο παιχτων atm και για παραδειγμα  ο client ειναι ολο bugs καλα τα σκιν δν λεω αλλα καποια πραγματα θελουν αναβαθμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eh , not really tho

 

Οτι παιζεται με Cinder Hulk κυριως . Τα υπολοιπα θα ειναι hit or miss που αν δεν παρεις προβαδισμα θα γινεις outscaled

Sejuani/Gragas ειναι τα 2 πιο picked/banned atm 

Dat avatar tho...#Pjsalt

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είμαι ανάμεσα στους παρακάτω champions:Vladimir,Karthus και Fizz. Είμαι 20 level,το ξέρω ότι είναι δύσκολοι champions αλλά θέλω να δοκιμάσω κάποιον από αυτούς. Μεταξύ Vlad και Karthus τι προτείνετε? Ή να πάω για ψάρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνώμη μου μάθε το ψάρι... όπου και να το παίξεις κουβαλάει... mid top jungle

 

διευκρινισε ποιο ψαρι γτ μπορει να βλεπει nightblue να παει nami jungle mid και top και μετα να μας κυνηγαει με μηνυσεις το team του

που του βαζουμε ιδεες, ολα να τα σκεφτεσαι.

 

 

Eh , not really tho

 

Οτι παιζεται με Cinder Hulk κυριως . Τα υπολοιπα θα ειναι hit or miss που αν δεν παρεις προβαδισμα θα γινεις outscaled

Sejuani/Gragas ειναι τα 2 πιο picked/banned atm 

 

 

top εννοω το Jungle που μπορει 100% να κουβαλησει, τωρα viable υπαρχουν πολλα με cinder οντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ!!Οπότε λέτε να πάω για τον Fizz??Γενικά παρακολουθώ ranked και όταν τον έχω αντίπαλο και μου αρέσει πολύ!! Για Shaco τι λέτε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διευκρινισε ποιο ψαρι γτ μπορει να βλεπει nightblue να παει nami jungle mid και top και μετα να μας κυνηγαει με μηνυσεις το team του

που του βαζουμε ιδεες, ολα να τα σκεφτεσαι.

 

 
 

 

top εννοω το Jungle που μπορει 100% να κουβαλησει, τωρα viable υπαρχουν πολλα με cinder οντως

 

Δεν κουβαλας solo πλεον , τα παντα εγιναν viable με Cinder Hulk

Απλα με Gragas/Sejuani πας full tank και κανεις 25/30k dmg . Για αυτο ειναι pick/ban atm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κουβαλας solo πλεον , τα παντα εγιναν viable με Cinder Hulk

Απλα με Gragas/Sejuani πας full tank και κανεις 25/30k dmg . Για αυτο ειναι pick/ban atm

seju και gragas εκανες τοσο damage και πριν.απλα τωρα εγινε foolproof με το αντικειμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα να κανουν κατι οταν παιζουμε 4v5.... δηλαδη ποσο μυαλο θελει να βαλουν κατι σαν το dota δεν μπορουμε να παιζουμε ολοι 10 game την ημερα οποτε για μενα μετραει καθε game που παιζω.

Πιστευω καποια πραγματα ειναι λιγο πισω .Ειναι ν1 παιχνδι σε αριθμο παιχτων atm και για παραδειγμα  ο client ειναι ολο bugs καλα τα σκιν δν λεω αλλα καποια πραγματα θελουν αναβαθμιση

Τι ακριβώς γίνεται στο dota; Μιλάς για περιπτώσεις που κάποιος είναι dc απο την αρχή του παιχνιδιού; Βέβαια υπάρχει περίπτωση να συνδεθεί ξανά μετά απο λίγα λεπτά. Είναι λιγο περίπλοκο .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβώς γίνεται στο dota; Μιλάς για περιπτώσεις που κάποιος είναι dc απο την αρχή του παιχνιδιού; Βέβαια υπάρχει περίπτωση να συνδεθεί ξανά μετά απο λίγα λεπτά. Είναι λιγο περίπλοκο .

 

νομιζω επειδη μπορεις να παρεις τα φραγκα απτον leaver

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...