Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

S2 με βαζει vs gold 1-3....ομως στο team μου υπαρχουν χαμηλοτερα ranks.

 

Τι παιζει?

Win streak παιζει.Αν χασεις κανα δυο τρια θα ερθει στα ισια ου

rank report : 70% win ratio στα τελευταια 10,70% στα τελευταια 20 αλλα για καποιον λογο απο 27 lp επεσα στα 20.Χθες πηρα 27 σε ενα ματς σημερα παλι 19.Δεν εχω ιδεα τι παιζει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ηταν ενα παληκαρι σε ενα match που επαιζα d4 west smurf, πεθαινε, εβριζε παναγιες, respawn, repeat εφτασε 33 death μεχρι να μας σπασουν nexus.

 

μα ποσο μπροστα ειμαστε παντου ρε φιλε ποσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello , πριν περιπου 5 μηνες εκανα το λαθος και αγορασα unranked account στον Euw επειδη ηθελα να βελτιωθω.Μεσα σε μια βδομαδα περιπου στο preseason το πηγα gold5 με Platinum MMR.

Tο θεμα ειναι πως δεν εχω παρεα.Οποιος καριεριστας θελει το ακκ(Σιλβερ 1 αυτο το σιζον με μολις 10 παιχνιδια,περιπου 20 champions,adc runes μονο) το ΑΝΤΑΛΑΣΣΩ με παρομοιο στον Eune Division Silver 1+ . Οποιος ενδιαφερεται PM.

 

Άλλο θέμα . έχω ενα ακαουντ eune παλι το οποιο προσπαθω να ανεβασω (Silver 3) . Οποιος εχει ορεξη για duo να το ανεβασουμε αυτες τις μερες να μου στειλει pm.

 

Για το ακκαουντ στον west δεχομαι και χρηματικες προσφορες αλαλ βεβαιως προταιρεοτητα εχουν οι ανταλαγγες με απρομοιο στον EUNE

Συγνωμη για το μακρυ κειμενο παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Win streak παιζει.Αν χασεις κανα δυο τρια θα ερθει στα ισια ου

rank report : 70% win ratio στα τελευταια 10,70% στα τελευταια 20 αλλα για καποιον λογο απο 27 lp επεσα στα 20.Χθες πηρα 27 σε ενα ματς σημερα παλι 19.Δεν εχω ιδεα τι παιζει :D

Δηλαδη με συμφερει να χασω?

 

Damn son.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη με συμφερει να χασω?

 

Damn son.....

Οχι.Αν συνεχισεις να νικας θα πηδηξεις division χωρις best of

Γενικοτερα μιλησα :P

 

rank report : 2 νικες για plat 2.Αν τις παρω αυριο ειμαι εντος σχεδιου (1 division την βδομαδα με οσο πιο λιγα games γινεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ahri που τρολλαρει απο το champ select επειδη εχει ψυχολογικα 

Μολις βλεπει οτι χανουμε " Say bye bye to this game " . Τρωμε ολοι dc

 

Καλο game γενικα μωρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με το ανέβασμα division χωρίς promos τι win ratio θέλει δηλαδή; Εγώ στο προηγούμενο season πάντως με ένα win rate 60%-70% είχα αυτό που σε ανεβάζει 2 divisions αντι για ένα ( g3 σε g1 και p5 σε p3 ) αλλά promo πάντα έπαιζα κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνησα απο bronze 3 όταν πρωτο άρχισα lol και έφτασα Plat 1.

λόγω καλού mmr παίζω με diam 5 ...πραγματικά ότι χειρότερο έχω δει..

100 φορές καλύτερα plat4-1 και ψηλες κατηγορίες gold παρά diam v

τουλάχιστον στο Bronze-silver ξέρεις ότι εκεί μόνο έτσι μπορούν να παίξουν..

αλλα στο diamond 5.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνησα απο bronze 3 όταν πρωτο άρχισα lol και έφτασα Plat 1.

λόγω καλού mmr παίζω με diam 5 ...πραγματικά ότι χειρότερο έχω δει..

100 φορές καλύτερα plat4-1 και ψηλες κατηγορίες gold παρά diam v

τουλάχιστον στο Bronze-silver ξέρεις ότι εκεί μόνο έτσι μπορούν να παίξουν..

αλλα στο diamond 5.....

Οι 2 πρωτες κατηγοριες εκτος απο diamond,ειναι οτι χειροτερο μπορεις να πετυχεις.Συνηθως παιζεις με τους χαμηλους της επομενης 5ης :(

 

ranked report: 

 

 

έχασα το promo μιας και στο πρωτο ήταν καλύτεροι απέναντι (αν και θέλω να πιστέυω οτι η leona μας δεν πέθαινε επίτηδες (θελε)) στο δευτερο νικήσαμε καθαρά λογο lategame και στο τρίτο χάσαμε όλα τα lane + flamer jungler μας εβριζε ολους χωρις λογο + ενας braum ακόμα τον ψάχνουμε να δούμε που ειναι (13 λεπτα στο lane πισω απτο τουρετ καθοταν :D).Anyway έπαιξα καλά στο 4ο game και ξαναπήγα promo.

 

Ειλικρινα το πιστεύω εκείνη η leo είχε ψυχολογικά :D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

League of Legends αλλαγη στοιχειων του account

Παιδια θελω να αλλαξω e-mail στο acc μου .. πηγαινω στο www.league of legends.com :συνδεομαι - πηγαινω στο : CHANGE EMAIL ADDRESS - γραφω το καινουργιο email μου στο (new email address) και το ξαναγραφω  στο ( re-enter your email) - γραφω και τον κωδικο απο το email μου - παταω sumbit και με βγαζει πως ο κωδικος ειναι λαθος ..
 
Τι πρεπει να κανω για να αλλαξω το email ???
 
Αμμα εχω κανει τιποτα λαθος εκει που αλλαζω το email  διορθωστε με σας παρακαλω   ....
 
Και ενα τελευταιο πραγμμα : στο - re-enter your email - πρεπει να γραψω το καινουργιο email ξανα  ???
 
Οποιος γνωριζει κατι να απαντησει παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να αλλαξω e-mail στο acc μου .. πηγαινω στο www.league of legends.com :συνδεομαι - πηγαινω στο : CHANGE EMAIL ADDRESS - γραφω το καινουργιο email μου στο (new email address) και το ξαναγραφω  στο ( re-enter your email) - γραφω και τον κωδικο απο το email μου - παταω sumbit και με βγαζει πως ο κωδικος ειναι λαθος ..

 

Τι πρεπει να κανω για να αλλαξω το email ???

 

Αμμα εχω κανει τιποτα λαθος εκει που αλλαζω το email  διορθωστε με σας παρακαλω   ....

 

Και ενα τελευταιο πραγμμα : στο - re-enter your email - πρεπει να γραψω το καινουργιο email ξανα  ???

 

Οποιος γνωριζει κατι να απαντησει παρακαλω

new email

reenter

pass του account

 

στο reenter Προφανως πατας παλι το new email. Μετα θα σου ρθει ενα passcode στο παλιο σου email copy paste στο site για να συνεχισεις την διαδικασια και ετοιμος, θα σου πει το ταδε για το Passcode

 

A passcode has been sent to the email address: *********@GMAIL.COM. This passcode will expire in ten minutes.

Please enter the code you receive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

new email

reenter

pass του account

 

στο reenter Προφανως πατας παλι το new email. Μετα θα σου ρθει ενα passcode στο παλιο σου email copy paste στο site για να συνεχισεις την διαδικασια και ετοιμος, θα σου πει το ταδε για το Passcode

 

A passcode has been sent to the email address: *********@GMAIL.COM. This passcode will expire in ten minutes.

Please enter the code you receive.

Δεν μου ερχετε τιποτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...