Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Riven επειδη μας εχουν πρηξει με ολες τις riven.Κυριως για να μην την παρει η ομαδα μου την κανω ban.

 

Καλα νταξει.προφητης ειμαι οχι παιχτης

 

http://eune.op.gg/summoner/userName=Strikierulz

 

κλειδωνει riven top 1ο pick.πεθαινει 4 φορες μεχρι το 5ο λεπτο.Μας βριζει και λεει i will troll now.Βασικα ενας average riven player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είναι το σύνδρομο hayate. Cheese στο level 2 κι άγιος ο θεός ( για το powerspike ντε! ).

Αν βγει είμαστε παιχτούρες βιρτουόζοι που πακετώνουμε τα νούμπια. Επαναλαμβάνουμε μέχρι να μας πιάσει ο jungler out of position να πάρει το shutdown. "gg nice camp jungle no help δε μ αφήνουν να snowballάρω" κλπ.

Αν ΔΕ βγει, φταίει ο αντίπαλος laner που ναι κώλος, back double dorans και all in με το που σκάσουμε μύτη στο lane. lane gank απ' το jungler γιατί είμαστε αρκετά ηλιθιοι να κάψουμε flash στο πρώτο το γαμάτο το play και πάρε 0-2-0. " gg camperino jungle no help " κλπ.

 

Και καπάκι και flash tp γιατί ποιος χρειάζεται ignite όταν παίζει snowball champ όπως η riven :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια περνεται κανονικα lp εσεις?Πρωτη φορα φετος πηρα κατω απο 24 και στα δυο ματς.20 στο ενα και 17 στο αλλο (εχασα και 17 αλλα εχω ξαναχασει ακριβως τοσα) (21/2/15 με ezreal.Ειχα τετοια ψυχολογια που εκανα dodge τα παντα.)

Ισως φταιει λογο νυχτας και οτι βαζει οτι βρει? Δεν ξερω...

 

Παλι -18 wtf.Και το χειροτερο,παλι top 0/7 στο 8ο λεπτο  και premade με αλλον αχρηστο (jungler πουθενας).Πως πανε αυτοι πλατ ?

Ισως το χειροτερο game μου ως adc.Και νικησα.Αυτο θα πει αδικια.Ενα σωστο ματς δεν γινεται να παιξω?

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε που ακομα δινανε skin codes και ειδικα στα events (pax etc), μπορουσες να το βρεις τζαμπα
αν ησουν true skin hunter  B) , τωρα ο τζαμπας πεθανε.
Εφοσον ειναι legacy skin, θα το ανοιξουν σε καποια φαση και φανταζομαι θα ειναι κοντα στα worlds.
*edit: το ειχαν ανοιξει περυσι στα Worlds.
Αμφιβαλλω αν θα ειναι σε sale tho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε που ακομα δινανε skin codes και ειδικα στα events (pax etc), μπορουσες να το βρεις τζαμπα

αν ησουν true skin hunter  B) , τωρα ο τζαμπας πεθανε.

Εφοσον ειναι legacy skin, θα το ανοιξουν σε καποια φαση και φανταζομαι θα ειναι κοντα στα worlds.

*edit: το ειχαν ανοιξει περυσι στα Worlds.

Αμφιβαλλω αν θα ειναι σε sale tho.

y το θυμαμαι πως περυσι το ειχαν ανοιξει αλλα δεν επαιζα thresh #Kappa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...