Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οσο για τον yasuo,δεν εχω νικήσει game ακόμα φέτος με yasuo στην ομάδα μου και τα λιγότερα death που έχω δει να κάνουν ειναι 14....

 

Είναι ένα θεματάκι το yasuo complex aka. turret dive @ lvl1 me flash ignite 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θελεις να πεις φιλε μου;

o graves θελει να πας στην μαπα του αλλου για να κανεις το περισσοτερο damage που γινεται.(φυσικα γινεται και kite αλλα οχι στα teamfight)

 

2/7 χθες και σημερα.πηγα plat 1 και ξαφνικα ξεχασαν να παιζουν top kai mid 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL, ddos hack

 

Καλησπερα παιδια, δεν ξερω αν καποιος εχει ασχοληθει καθολου με το ddos hack στο lol, εψαξα λιγο και επειδη δεν καταλαβα παρα πολλα θελω την βοηθεια σας αν καποιος γνωριζει.

 

Λοιπον αυτο το hack απο οτι διαβασα (αφου μου ετυχε 2 φορες συνεχομενα σε ranked game) γινεται απο χρηστη που βρισκει την ip σου σηνηθως μεσω skype, και μετα με καποιο τροπο κανει disconnect ολους τους παικτες απο το game με σκοπο να βγαινουν για να κανουν ρικονεκτ, μπαινει αυτος ομως πρωτος ή δεν τον πεταει καθολου, αυτο δεν το ξερω, και pusharoyn ετσι τα lanes. Μου ετυχε 2 φορες και εχασα χωρις loss prevented, 

 

Οποιος γνωριζει ας μας πει περισσοτερα, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο skype πας στα εργαλεία>επιλογές>για προχορημένους>σύνδεση και κάνεις tick την επιλογή "να επιτρέπεται η απευθείας σύνδεση μόνο με τις επαφές μου". Και τέλος μην βάζεις όποιον νά'ναι στο skype :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για αυτο το θεμα τωρα ειναι εαν παραμενω ''hacked'', δοκιμασα να παιξω game με skype κλειστο και δεν ειχα θεμα, αλλα ακομα δεν ειμαι σιγουρος, οποιος αλλος ξερει ας βοηθησει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απλό, σε βρίσκουν στο skype εφόσον το δίνεις/το έχεις και φαίνεται κάπου. Εάν δεν έχεις την επιλογή τικαρισμένη μπορούν και βρίσκουν την IP σου χωρίς να είναι στις επαφές σου. Με την επιλογή τικαρισμένη, μόνο οι επαφές σου μπορούν να δουν την IP.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ αυτο το καταλαβα, το θεμα ειναι οτι τωρα, εαν ανοιχτο το skype ενω παιζω, θα συνεχιζουν να το κανουν αυτο? γιατι φανταζομαι οτι μεσω αυτου του hack θα με βαζει με αυτον που το χρησιμοποιει.. ή θα εχουν ακομα την ip μου, εστω και το tickara τωρα, ή απλα ημουν ατυχος και μου εγινε 2 φορες συνεχομενα, ειχα ακουσει για αυτο αλλα υποψηστικα στο 2 game και οχι στο 1, θα δοκιμασω τωρα με ανοιχτο skype να δω τι παιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις καθε φορα που ανοιγω τον client κανει calculating differences στο 33% σκαναρει τα αρχεία και δεν τελειώνει ποτέ. έσβησα κατι αρχεία μέσα απο το RADS όπως έλεγε στο φορουμ έκανε o client update και έπαιξε κανονικα. σήμερα πάλι τα ίδια. καμια ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σου ειχαμε ξαναπαντησει 

Το Samsung White Thresh δεν εχει σχεση με το championship  . Το championship πιθανως να γινει available προς Σεπτεμβρη/Οκτωβρη με τα επομενα Worlds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...