Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Account με 150 rankeds και 1-2 normals στο s5:

1 ghost game + 1 full afk in purpose = 5min queue

Μετα απο το παραπανω 2 games με 3λεπτα-4λεπτα afk και ---> 10min queue

Μετα απο το παραπανω 1 game full afk in puprose + 1 με 5 λεπτα afk ---> 20min queue.

 

Το συνολο 2 full games afk + 3 στα οποια ηταν afk για μερικα λεπτα οδηγησαν σε 20λεπτο queue.

Αποτι καταλαβαινω ανα 2-3 triggers στο leaverbuster, ανεβαιναζεις level στην ποινη :P Φυσικα αυτο ειναι αναλογο και με το καθε ποσα games το κανεις.

 

Αν και μου φαινεται αρκετα αυστηρο, ειναι ενα μετρο που δουλευει εξαισια. Ουτε αδικο ban τρως, πχ λογω συνδεσης/pc αλλα ουτε και σε αφηνει να φευγεις καθε λιγο απτο game.

Ως εκ τουτου, οι afkers αποτι ειδα στα games που επαιξα s5 εχουν μειωθει στο απειροελαχιστο συγκριτικα με τα προηγουμενα 2 seasons . Eιδικα οποτε εμπαινα με bronze account, καθε game ειχε 1-2afk. Tωρα πετυχαινεις εναν στα 6-7 games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

VISION Granted on cast Granted 2 seconds after cast
CLARITY CONVERGENCE Detonation zone is now more readable for opponents

 

Σχετικα με το W του ekko. Τι ακριβως εννοει; Ακομα πιο δυσκολο θα ειναι να πετυχει το stun πλεον;

 

Πως ακριβως κανουμε report τους elo boosters ή τα smurf accounts; Ασχολειται καθολου η riot με το θεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To vision που εδινε κατευθειαν , πλεον θα το δινει μετα απο 2 δευτερολεπτα και θα ειναι πιο ευκολο να το βλεπουν οι αντιπαλοι

Τα smurfs γιατι να τα κανεις report?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο vision εδινε κατευθειαν;

 

Γιατι τα περισσοτερα smurf ειναι elo boosters. Φαινεται απο το op.gg ξαφνικα κανουν τα τελεια παιχνιδια, ενω πριν μια εβδομαδα το kda στο 1 και 20 deaths. Δε λεγεται ακριβως smurf βεβαια, αλλα με καταλαβατε..

 

Επισης, ποιο ακριβως bug υπηρχε στον ryze και το αφαιρεσαν; Υπαρχει καποιο βιντεακι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο vision εδινε κατευθειαν;

 

Γιατι τα περισσοτερα smurf ειναι elo boosters. Φαινεται απο το op.gg ξαφνικα κανουν τα τελεια παιχνιδια, ενω πριν μια εβδομαδα το kda στο 1 και 20 deaths. Δε λεγεται ακριβως smurf βεβαια, αλλα με καταλαβατε..

 

Επισης, ποιο ακριβως bug υπηρχε στον ryze και το αφαιρεσαν; Υπαρχει καποιο βιντεακι;

 

Δίνει vision το W σε bushes/fog of war

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bug Report EUNE.

Μετά απο win streak σε ένα παρκαρισμένο smurf μπαίνω σε promo S4-S3. Παιζω τα 2 games χθες και μου βγαίνουν 1-1 και σήμερα παίζω το 3ο και το νικάω. Αντί να με βγάλει στο Silver 3 μου βγάζει congratulations you have qualified for a promo series και ξανά-μανά άλλα 3 games.

Any thoughs?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως κανουμε report τους elo boosters ή τα smurf accounts; Ασχολειται καθολου η riot με το θεμα;

Οσον αφορα τα smurf accounts επιτρεπονται, αρα δεν μπορεις να τα κανεις report για τετοιο λογο.

 

Για eloboost φανταζομαι email στο support τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bug Report EUNE.

 

Μετά απο win streak σε ένα παρκαρισμένο smurf μπαίνω σε promo S4-S3. Παιζω τα 2 games χθες και μου βγαίνουν 1-1 και σήμερα παίζω το 3ο και το νικάω. Αντί να με βγάλει στο Silver 3 μου βγάζει congratulations you have qualified for a promo series και ξανά-μανά άλλα 3 games.

 

Any thoughs?

 

Uhm δεν μπορω να σκεφτω κατι , μηπως εκανες dodge σε καποιο και σε εβγαλε απο promos ενδιαμεσα?

Δυσκολο μου φαινεται αλλα οχι απιθανο να ειναι bug , καλος client γενικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Uhm δεν μπορω να σκεφτω κατι , μηπως εκανες dodge σε καποιο και σε εβγαλε απο promos ενδιαμεσα?

Δυσκολο μου φαινεται αλλα οχι απιθανο να ειναι bug , καλος client γενικα

 

Μπααα τα παιξα κανονικά μια ήττα το 1ο ενα win to 2o και το 3ο σημερα το πρωι...λέω μήπως να φταίει που patchare το πρωι και ίσως γιαυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααα τα παιξα κανονικά μια ήττα το 1ο ενα win to 2o και το 3ο σημερα το πρωι...λέω μήπως να φταίει που patchare το πρωι και ίσως γιαυτό.

 

 

Μήπως αφού ήσουν σε win streak σε έχει πετάξει ξανά πρόμο για επόμενο div?

Δηλαδή όπως κάποιες φορές αν έχει καλό mmr σε πετάει div εσένα να σε πήγε απευθείας πρόμο?

Δεν ξέρω αν γίνεται απλά λέω μήπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως αφού ήσουν σε win streak σε έχει πετάξει ξανά πρόμο για επόμενο div?

Δηλαδή όπως κάποιες φορές αν έχει καλό mmr σε πετάει div εσένα να σε πήγε απευθείας πρόμο?

Δεν ξέρω αν γίνεται απλά λέω μήπως.

κατα 99% η τον ειχε πεταξει απτα προμο,η είχε χασει το 1 απτα 3 ματς για προμο πριν παιξει τα δυο που πηγε 1-1 και με το τριτο τον ξαναπηγε προμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...