Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το supp shen δεν ξερω αν το εχεις παιξει η σου εχει τυχει αλλα επειδη τον επαιζα πολυ στο top τον δοκιμασα supp και ειναι τρομερα καλος!απλα χρειαζεσαι και ενα αρκετα εξυπνο adc για να ξερει ποτε να χωνεται και ποτε οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το supp shen δεν ξερω αν το εχεις παιξει η σου εχει τυχει αλλα επειδη τον επαιζα πολυ στο top τον δοκιμασα supp και ειναι τρομερα καλος!απλα χρειαζεσαι και ενα αρκετα εξυπνο adc για να ξερει ποτε να χωνεται και ποτε οχι...

Κεγω εχω παιξει και adc kennen και sup shen αλλα οχι πρωτη φορα σε ranked.Μετα απο practice.

Το θεμα ειναι οτι οι περισσοτεροι θα το pickaroun πρωτη φορα σε ranked και για αυτο θα λουσουνε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ξαναπες το...μην μιλησουμε για τον Huni που οχι μονο δεν παιρνει zhonyas δεν παταει και την ulti σε 1vs1 με zed γτ σου λεει μωρε εεε τρεις εντεκα τρεις δωδεκα τρεις δεκαπεντε και εντεκα?600dmg ποση ζωη εχω?650 οοοο και περισευει -.- 

60 δευτερολεπτα νεκρος..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ξαναπες το...μην μιλησουμε για τον Huni που οχι μονο δεν παιρνει zhonyas δεν παταει και την ulti σε 1vs1 με zed γτ σου λεει μωρε εεε τρεις εντεκα τρεις δωδεκα τρεις δεκαπεντε και εντεκα?600dmg ποση ζωη εχω?650 οοοο και περισευει -.- 

60 δευτερολεπτα νεκρος..

Πήγε να το πετάξει στα σκουπίδια οπως και σε μια αλλη φάση ο φεμπ στο 2 τοπ turret που μπηκε μέσα σε 3 άτομα.

 

btw οι c9 άφησαν την jinx του Αν ανοιχτή. Για να δούμε αν θα τους βγει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...