Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

SNEAKY IS BACK BOYZ :D σαπιος champion

 

 

δείτε ένα χθεσινό play 

http://www.replay.gg/?r=EUN1&id=1260826178&key=ptpnT9krw1i7t28jR6u5clsXME1dB13V

 

στο 14~ (δεν θυμάμαι ακριβώς) με jinx ulti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τους βγηκε...ετσι και αλλιως το σημερινο επιπεδο επρεπε να εχουν και την προηγουμενη βδομαδα...τους εκατσε ηταν τυχεροι δεν ξερω τι αλλα τελικα νμζ ειναι δικαια τα group ολα...αυτοι που περασαν στην επομενη φαση εννοω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα τανε πιο 'ενδιαφέρον' ένας τελικός skt με κάποια ευρωπαική πάντως...Βέβαια με απαραίτητο το στοιχείο του να ναι ανταγωνιστικές και να μην λήξει 3-0 για τους skt 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια,εχω ενα "θεματάκι"!

Παίζω λολ κοντά 1 χρόνο,τα προμο με είχαν βγάλει s3 και σε μέσα σε λίγες βδομάδες ανέβηκα gold,main support!Δεν είχα πρόβλημα να μπαίνω σόλο,χωρίς άγχος,όλα κομπλέ.

Αρχές καλοκαιριού που σταμάτησα να παίζω rankeds,βλέποντας διάφορα στρεαμ,σκέφτηκα να αλλάξω role και να παω mid.Έχοντας ήδη ενα αρκετά μεγάλο pool στο mid και κατα 90% να κερδίζω το lane καθώς και το cs μου να έχει φτάσει σε καλό επίπεδο(150/200-20m κτλπ),παίζω 5 φορές καλύτερα απο οτι οταν έπαιζα support.

Το θεματάκι μου ειναι το εξής.Όσο καλα και να παίζω στο mid,όσες φορές και αν εχω "κουβαλησει",όσα 1v1 και αν εχω κερδίσει...."φοβάμαι" να μπω σόλο είτε νορμαλ είτε ranked!Δεν σχολιάζω καν οτι είμαι πιο salty στο mid παρα οταν έπαιζα botlane.Αυτο δεν το παθαινα οταν ήμουν support και ούτε "φοβόμουν" να μπω σόλο

Δεν περιμένω να κερδίζω συνέχεια.....

Μήπως εξαρχής το support ηταν το lane μου,μιας και είμαι πιο chill και less "cancerious" οταν παίζω;

 

Any advise?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως παραειδες πολυ hayate στο μεσοδιαστημα και τωρα βριζεις και ριχνεις μπινελικια?και εγω το ειχα παθει εβλεπα το ζωο και αρχισα απο το πουθενα να βριζω...ασχετως με τις επιδοσεις μου.

Σταματησα να βλεπω και τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν εννοώ salty δεν εννοώ οτι πχ πεθάνω και βρίζω τους άλλους στο ακυρο :ρ.

 

Υπάρχουν πολλά είδη saltiness

 

Και όχι δεν βλέπω τον κ.Hayate

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα υπάρχουν δύο ενδεχόμενα κατ'εμέ

 

1) Ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και πλέον παίζεις για να νικήσεις και όχι για να ευχαριστηθείς με αποτέλεσμα rageάρεις παραπάνω. Αυτό είναι άσχετο με το role. Όπου και να' σουν θα έβριζες.

 

2) Στο mid επειδή είναι πιο carry, squishy, mechanical role σε σχέση με το support που έχει να κάνει πιο πολύ με calls και map awareness, warding άντε και βαριά βαριά καμιά flash ulty σε σωστό target (όχι ότι αν κάνει flash tibbers σε malphite θα καταλάβει κανείς στο team σου γιατί χάσατε το fight) ίσως παίζεις πιο focused και αυτό σου βγαίνει αρνητικά ψυχολογικά. Ίσως επειδή μπορείς να κουβαλήσεις αν τα έχεις πάει καλά στο lane εκνευρίζεσαι όταν δε  σου αφήνουν τη δυνατότητα.

 

Θεωρώ πιο πιθανό το 1ο πάντως. Ότι απλά βλέπεις το game πιο "σοβαρά" και δε το ευχαριστιέσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...