Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@kuzko Σχεδον με ολους τους ap μπορεις να τρεξεις το ιδιο rune setup , το μονο που μπορεις να να αλλαξεις ειναι τα armor yellows και να τα βαλεις hp per lvl , αν δεν εχεις bruiser στο mid

 

ειχα κιτρινα αρμορ αλλα τα αλλαξα βαζοντας τα ap και αφησα τα mres μπλε , δεν εχει μεγαλο νοημα να εχεις armor στο mid με ap enemy μιας και με τα wards μπορεις να αποφυγεις οτι ad dmg ερθει απο πιθανο gank απο Jungler και αλλα Lanes...

ε μετα , ο ρολος σου ειναι να μενεις πισω.

 

μπορει να δοκιμασω και hp/lvl κιτρινα τοτε με ap μπλε , θα δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τους ελληνες τα 14χρονα δεν υπαρχει,ειναι για πολυ ξυλο,με το που βλεπω διπλα στο ονομα κανα 98 λεω παει τελειωσε,και το γελοιο ειναι οτι στην λενε κιολας ενω feedaroun,αλλα ειναι και αυτοι οι πολωνοι... αλλο φρουτο και αυτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τους ελληνες τα 14χρονα δεν υπαρχει,ειναι για πολυ ξυλο,με το που βλεπω διπλα στο ονομα κανα 98 λεω παει τελειωσε,και το γελοιο ειναι οτι στην λενε κιολας ενω feedaroun,αλλα ειναι και αυτοι οι πολωνοι... αλλο φρουτο και αυτοι

Σκεψου τι κανεις εσυ λαθος και αστους αυτους

Δεν εχουν στοχο να feedaroun,απλα ειναι κξακοι παικτες,αν εισαι καλυτερος καντουw carry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

socratis1000 , 

 

οταν για καποιο λογο παιζεις Mid , και το adc/top δεν μπορουν να παιξουν (χωρις να feedarουν) ναι οκ κουβαλας.

οταν μπορουν να παιξουν και εχουν feedaρει , οκ παλι κουβαλας.

εαν ομως δεν μπορουν να παιξουν ΚΑΙ εχουν feedaρει ΚΑΙ ριχνουν oσο flame θες στους υπολοιπους (που μπορει να μη ειναι ψυχραιμοι)

τοτε δεν κουβαλας δε πα να εισαι ο froggen...

 

προφανως και ισχυει για ολα τα πιθανα roles.

 

επισης ξερω οτι εχω χασει αρκετες φορες παιχνιδι απο αστοχια δικια μου , αλλα παντα προσπαθω να κανω το καλυτερο ακομα και οταν ειμαι ο μονος που παιζει.

 

btw κανω Spect ενα game σου atm:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου τι κανεις εσυ λαθος και αστους αυτους

Δεν εχουν στοχο να feedaroun,απλα ειναι κξακοι παικτες,αν εισαι καλυτερος καντουw carry.

 

Πως να κανεις carry οταν jungle lee πιτσιρικι εχει 0/13 ?? Αδυνατο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να κανεις carry οταν jungle lee πιτσιρικι εχει 0/13 ?? Αδυνατο!!

Το θεμα ειναι να κανεις γρηγορο carry,αυτο ειναι το θεμα.Αμα παιξω 1300-1400 ελο ,θα εχω στο 10λεπτοπ 3-0,4-0 και απο εκει και περα απλα θα gangaρω bot top.Με λιγα λογια δεν θα τους αφησω να feeδαρουν ,δεν θα προλαβουν.Αν μου πεις τωρα να το κανω αυτο στα 1800-2κ ελο ,ΟΧΙ ,δεν μπορω γιατι αυτο ειναι το elo μου και δεν ειμαι πολυ καλυτερος απο αυτους για να κανω κατι τετοιο.Αμα μου φερεις ομως εναν παικτη 2300-2400,θα κανει πλακα στα 1800 ,οπως θα εκανα εγω στα 1400.

Τεσπα με  το δευτερο acount μου εφτασα 100 ποντους platinum iv,αν τελεικα δεν τα καταφερω τι γινετε?Παω ξανα απο το 0?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

socratis1000 , 

 

οταν για καποιο λογο παιζεις Mid , και το adc/top δεν μπορουν να παιξουν (χωρις να feedarουν) ναι οκ κουβαλας.

οταν μπορουν να παιξουν και εχουν feedaρει , οκ παλι κουβαλας.

εαν ομως δεν μπορουν να παιξουν ΚΑΙ εχουν feedaρει ΚΑΙ ριχνουν oσο flame θες στους υπολοιπους (που μπορει να μη ειναι ψυχραιμοι)

τοτε δεν κουβαλας δε πα να εισαι ο froggen...

 

προφανως και ισχυει για ολα τα πιθανα roles.

 

επισης ξερω οτι εχω χασει αρκετες φορες παιχνιδι απο αστοχια δικια μου , αλλα παντα προσπαθω να κανω το καλυτερο ακομα και οταν ειμαι ο μονος που παιζει.

 

btw κανω Spect ενα game σου atm:P

σε ποιο acount?blackjack?Btw η kayle πολυ δυνατη και στο top και mid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα με  το δευτερο acount μου εφτασα 100 ποντους platinum iv,αν τελεικα δεν τα καταφερω τι γινετε?Παω ξανα απο το 0?

 

Σου μειώνει τα LP, maximum -40 LP, και πρέπει να ξαναπάς 100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ποιο acount?blackjack?Btw η kayle πολυ δυνατη και στο top και mid.

 

Mid katarina, ειχα εχθες αντιπαλο Kayle.. τα ειδα ολα.. παααρα πολυ δυνατη, δεν το περιμενα.. σου ριχνει slow και μετα αρχιζει τα hit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βλέπω τόση ώρα και γράφετε LP,τι σκ@τά είναι αυτό? :P

 

League Points, οι πόντοι που έχεις δίπλα στο όνομα σου όταν πας στην Καρτέλα Leagues του Summoner Profile σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...