Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλά όλα αυτά και συμφωνώ, αλλά κανά δυο άτομα εδώ μέσα, ονόματα δεν λέμε, χαλαρώστε και λίγο με το condescending attitude.

 

Ok, πιάσατε 1700 έλο, gratz. Το υφάκι όμως "τα σπάω και ξέρω τα πάντα, προσπάθησε να γίνεις σαν εμένα" έχει αρχίσει και γίνεται λίγο κουραστικό.

 

Ασχέτως, ξαναλέω, αν δίνονται σωστές συμβουλές ή όχι ή αν οι από κάτω πετάνε και καμιά κοτσάνα,

λίγο humility δεν κάνει κακό και δέχεται και ο άλλος την συμβουλή πιο εύκολα.

 

Που να μπει και κανείς 2500 έλο δηλαδή εδώ, τι πρέπει να κάνει, να μιλάει σε όλους λες και είναι καθυστερημένοι;

 

Just my 2 cents.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει carry.Βγαινει απο το lane με 3-4 κιλλ,και 20-30 παραπανω creeps ,και αρχιζει η τσοντα.Ετσι γινετε

Δεν εισαι ακομα στο επιπεδο αυτο για να κανεις τετοιο carry,οπως δεν ειμαι εγω σε αυτο το επιπεδο να κανω τετοιο carry στο plat.

Με τι champ; ADC;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου άποψη για να κάνεις carry σε low elo καλύτερα είναι jungle και mid. Με το adc το θέμα είναι ότι στα low elo αν ξέρουν ένα πράγμα είναι να λένε στον jungler να μην pushάρει (λολ) και πέρα από την πλάκα λένε όλοι την ώρα focus το adc. Αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό αλλά αν όπως υποθέτουμε τώρα η ομάδα σου δε νιώθει δε θα σε προστατέψει κανείς οπότε θα σε κάνουν blind focus (εντομεταξύ οι δικοί σου εφόσον δε νιώθουν δε θα φάνε κάποιον άλλο ή κάτι άλλο) οπότε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτελους δικαιωθηκα. Πηρα κατευθειαν promotion απο Plat 5 σε Plat 3! Aντε ενα καλο σερι ακομα και θα βρεθω στο 1 :P

 

 

συγνωμη αλλα γινεται να παρεις promotion στο μεθεπομενο divison?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά και συμφωνώ, αλλά κανά δυο άτομα εδώ μέσα, ονόματα δεν λέμε, χαλαρώστε και λίγο με το condescending attitude.

 

Ok, πιάσατε 1700 έλο, gratz. Το υφάκι όμως "τα σπάω και ξέρω τα πάντα, προσπάθησε να γίνεις σαν εμένα" έχει αρχίσει και γίνεται λίγο κουραστικό.

 

Ασχέτως, ξαναλέω, αν δίνονται σωστές συμβουλές ή όχι ή αν οι από κάτω πετάνε και καμιά κοτσάνα,

λίγο humility δεν κάνει κακό και δέχεται και ο άλλος την συμβουλή πιο εύκολα.

 

Που να μπει και κανείς 2500 έλο δηλαδή εδώ, τι πρέπει να κάνει, να μιλάει σε όλους λες και είναι καθυστερημένοι;

 

Just my 2 cents.

Ποιος εχει αυτο το υφακι?Ποιος ειπε οτι 1700-1900 ειναι υψηλο ελο?Το μονο που κανω και κανουν οι περισσοτεροι ειναι  οτι προσπαθουν να σου πουν οτι ψεν υπαρχουν τρολλς feeders κτλ,αλλα κακοι παικτες,.Γινε καλυτερος και ανεβα,το εχουμε πει 50000000 φορες,καποτε πρεπει να το παρετε χαμπαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Stream on baby. West side, platinum 1 και παμε για diamond.

twitch.tv/soulfiregaming

βάλε κανονικό link ρε τεμπέλη, οι αρχιτεμπέληδες βαριόμαστε να κάνουμε copy/paste και θέλουμε να το clickάρουμε κατευθείαν!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς τους εμπειρότερους και καταφερτζεδέστερους: εντάξει, να γίνω κι εγώ καλύτερος, δε λέω.Αλλά όταν στο 15-17 το top πχ έχει 1/17, εγώ που είμαι ας πούμε support τι κάνω για να δείξω την ικανότητά μου και να κάνω carry το game;Γιατί να σπάσω σε 3 κομμάτια να είμαι σε όλα τα lanes αποκλείεται.Κάτι πιο ρεαλιστικό και εφικτό παρακαλώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς τους εμπειρότερους και καταφερτζεδέστερους: εντάξει, να γίνω κι εγώ καλύτερος, δε λέω.Αλλά όταν στο 15-17 το top πχ έχει 1/17, εγώ που είμαι ας πούμε support τι κάνω για να δείξω την ικανότητά μου και να κάνω carry το game;Γιατί να σπάσω σε 3 κομμάτια να είμαι σε όλα τα lanes αποκλείεται.Κάτι πιο ρεαλιστικό και εφικτό παρακαλώ;

Αυτο δεν ειναι game, αυτο ειναι κηδεια.. 0-5, 1-6, παλευονται.. πχ darius συνηθως στην ομαδα μου failαρουν στην αρχη αλλα μετα νιωθουν.. σε τετοιες περιπτωσεις θα πρεπει η εσυ, η ενας τουλαχιστον συμπαικτης σου να ειναι πολυ καλος και να κανει carry το game... το Support λιγο δυσκολο, εκτος αν ξερεις παρα πολυ καλα.. leona, sona ειδικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...