Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

People. U ask about Irelia.

Y u no read my guide?

www.soulfiregaming.com!!

 

Also ναι απο τοτε π βγηκε ο client στα ελληνικα εχει κ ελληνικο support.

Για το ποσο καιρο κανουν ν απαντησουν ειναι αναλογα παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

People. U ask about Irelia.

Y u no read my guide?

www.soulfiregaming.com!!

 

Also ναι απο τοτε π βγηκε ο client στα ελληνικα εχει κ ελληνικο support.

Για το ποσο καιρο κανουν ν απαντησουν ειναι αναλογα παντα

διάβασα το guide σου! πολύ καλό και επεξηγηματικό! πράγματα όπως το double bladesurge και πως να κάνεις maximum burst dmg στο lane δεν το ήξερα!

να ρωτήσω κάτι,προτιμάς στα runes τα κόκκινα να είναι atk speed απο ad? αξίζει δηλαδή να έχω λιγότερο dmg?

τέλος έχεις κανα βιντεάκι για δώ πως κινήται η irelia στο lane(κυρίως όταν κάνει φαρμ)

 

επίσεις αν ο noobας αντίπαλος δεν φαρμάρει και το μόνο που κάνει είναι να προσπαθεί να μου κάνει damage πως το αντιμετωπίζω?

πολλές φορές μου τυχαίνουν μερικοί που δεν κάνουν last hits ούτε τους νοιάζει το φαρμ παρά μόνο να με χτυπήσουν με αποτέλσμα να μην μπορώ εγώ να φαρμάρω καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Irelia δν χρειαζεται το dmg οσο το attack speed. Παιζεις τα quints για damage για καλυτερο Last hit. Το attack speed σε βοηθαει να περασεις περισσοτερα hits Με το W οσο ο αλλος ειναι stunned απο το Ε.

Αν ο αντιπαλος στη μπαινει πηγαινε και κατσε αναμεσα στα ranged creep σου. Oταν σε βαρεσει κ εισαι χαμηλοτερο Life καντον stun και θα γυρισουν ολα πανω του. θα φαει περισσοτερο dmg απο σενα και θα σπρωξει το λανε προς το πυργο σου οποτε μπορεις να φαρμαρεις σχετικα ευκολα με Q/W

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Irelia δν χρειαζεται το dmg οσο το attack speed. Παιζεις τα quints για damage για καλυτερο Last hit. Το attack speed σε βοηθαει να περασεις περισσοτερα hits Με το W οσο ο αλλος ειναι stunned απο το Ε.

Αν ο αντιπαλος στη μπαινει πηγαινε και κατσε αναμεσα στα ranged creep σου. Oταν σε βαρεσει κ εισαι χαμηλοτερο Life καντον stun και θα γυρισουν ολα πανω του. θα φαει περισσοτερο dmg απο σενα και θα σπρωξει το λανε προς το πυργο σου οποτε μπορεις να φαρμαρεις σχετικα ευκολα με Q/W

thnx και πάλι! θα σας στείλω feedback μετά απο τις συμβουλές σας αφού παίξω κάποια game και εξασκηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινετε σημερα στο πλατ ναουμε.2 σεριματς afk troll.Κλειδωνει ορριανα clarity  και μπαινουμε game και παει afk.Δευτερο παιχνιδι fiddle afk μεχρι το 20

ΛΟλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινετε σημερα στο πλατ ναουμε.2 σεριματς afk troll.Κλειδωνει ορριανα clarity  και μπαινουμε game και παει afk.Δευτερο παιχνιδι fiddle afk μεχρι το 20

ΛΟλ

 

Αυτα γιατι δεν τα κουβαλας οπως λες στους αλλους ?:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είχα και γω τέτοιο παιχνίδι με random afk noc support και rage quit cait στα 5 λεπτά γιατί είχε noc support. Τέτοια βλέπεις και απλά αποδέχεσαι ότι αυτά δε θα σταματήσουν όσο ψηλά και να πας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα γιατι δεν τα κουβαλας οπως λες στους αλλους ? :)

4vs 5?

Και ποιος σου ειπε οτι μπορω να κουβαλησω plat 3-2-1?Δεν μπορω ,αν μπορουσα θα ημουν diamond τωρα.Εγω δεν ψαχνω δικαιολογιες αλλωστεΜπορω να κανω ευκολο carry μεχρι τα 1800.Απο εκει και περα θελω δουλεια.Και γενικα δεν tryhardαρω πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ πλάκα που γίνεται όλο αυτό με το αν είναι καλύτερος κάποιος σε σχέση με το

league που βρίσκεται!! Μία λύση υπάρχει : κάντε record τα παιχνίδια σας για να τα δούμε όλοι μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα σταματάω επίσημα τα πάρε-δώσε με τα ranked, afkers, noobs που δεν ξέρουν τα lane τους....να πάει να γαμηθεί και η riot και όλο το κωλοσύστημα της...να μου μένει ένα game για να περάσω στο επόμενο division και να έχουμε afk, άντε ΜΑΜΗΣΟΥ riot...όπως είναι ο τζόγος έτσι είναι και το κωλοranked, ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...