Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

πολυ κακοι οι ld μεχρι στιγμης απο τα game που βλεπω αντι να παει η αρι στον vladimir μετα το πρωτο b που κανανε οταν πηραν δρακο αφησανε τον shen και 3 φορες εφαγε το ιδιο gang η αρι σε ενα camp lane ενταξει οταν περνουν vi και zed  οι αλλη ξερεις λιγο πολυ οτι χανεις το πλεονεκτιμα του ulty σου παιζεις safe

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γιατι παιζω οταν εχουν τελικους γιατι?Μαυρη οθονη ,ακομα να μπει ,περιμενω μπας και ξεκολησει.I love it.Μετα θα φαω μπαν και θα μου λενε οτι flamaρα,hue.



Εχει πλακα παντως,με το αλλο account παιζω κανονικα.χαχα.Dem riot.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πρωτη μερα που αρχισε το παγκοσμιο που ηταν και σε ωρα που βολευε και Ευρωπη και Αμερικη και Ασια ειχε τους περισσοτερους θεατες(καλα επαιζε σιγουρα ρολο οτι ηταν και η αρχη),αλλα οι ωρες ως τωρα που ειναι το παγκοσμιο για μενα προσωπικα ειναι απλα απαραδεκτες,κατι που πιστευα οτι θα το αλλαζανε βλεποντας τις ωρες που ειχαν βαλει το Lcs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να θεσω σοβαρο θεμα!

Αν αγορασουμε τωρα το Champion Skin Thresh με κανα 10αρι, δεν θα πιανει σε κανα χρονο 300Ε οπως η ChampionShip Riven?
Θελω να πω, πως γινεται η φαση? Το αγοραζεις σαν code? Μπορεις μετα να το κανεις δωρο σαν code???

Γτ ειναι τρελη επενδυση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να θεσω σοβαρο θεμα!

 

Αν αγορασουμε τωρα το Champion Skin Thresh με κανα 10αρι, δεν θα πιανει σε κανα χρονο 300Ε οπως η ChampionShip Riven?

Θελω να πω, πως γινεται η φαση? Το αγοραζεις σαν code? Μπορεις μετα να το κανεις δωρο σαν code???

 

Γτ ειναι τρελη επενδυση..

 

Θα δωθει ως κωδικο στο παγκοσμιο λογικα οπως και η champion riven περσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περιμένουμε απο την riot να σκεφτεί τον κόσμο και να φτιάξει λίγο τις ώρες ζήτω που καήκαμε...  Πρέπει να είναι η χειρότερη επιχείρηση που έχω δει στον κλάδο αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δωθει ως κωδικο στο παγκοσμιο λογικα οπως και η champion riven περσι

 

Το skin το έχω και το αγόραζες κανονικά.

Έναν κωδικό έδωσαν που ήταν Summoner Icon και όχι skin.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Afaik, κωδικό σε χαρτάκι μοιράζουν μόνο σε όσους κάνουν attend το WC.

 

Εμείς οι υπόλοιποι, εάν θέλουμε το skin απλά το αγοράσουμε από τον client και φυσικά δεν μπορούμε να το μεταπουλήσουμε.

 

Αν περιμένουμε απο την riot να σκεφτεί τον κόσμο και να φτιάξει λίγο τις ώρες ζήτω που καήκαμε...  Πρέπει να είναι η χειρότερη επιχείρηση που έχω δει στον κλάδο αυτό 

 

Μα η Riot έχει σκεφτεί τον κόσμο που θέλει. Απλά εμείς δεν ανήκουμε σε αυτούς. Καθώς δεν γίνεται να εξυπηρετήσει όλη την υφήλιο λόγω διαφοράς ώρας αυτός που θα την "φάει" είναι το μικρότερο αγοραστικό κοινό, δηλαδή η Ευρώπη.

 

Όσο για το εάν είναι η χειρότερη επιχείρηση, δεν νομίζω ότι το eSports θα ήταν εδώ που είναι, χωρίς την Riot. Και για να μην μιλάω στον αέρα χωρίς επιχειρήματα, αρκεί να δει κανείς το γεγονός ότι κατάφερε να εξασφαλίζει στους παίκτες Visa εργασίας για το LoL στην Αμερική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπειτε κανα βραδακυ ναπαιξουμε κανα νορμαλ.Ακομα και ομαδουλα να φτιαξουμε να γελασουμε[skype κτλ].

blackjackcr0 ,οποιος θελει με κανει,δεν λεω οχι για νορμαλ.

west or east? 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι σαν επιχείρηση θα μπορούσε να "κοιτάξει" καλύτερα τους παίχτες . Δεν αναφέρομαι πάλι στο γνωστό χαμηλό επίπεδο που υπάρχει και πρέπει να γίνουν γενναίες προσπάθειες εκεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

 

Πως αυτός εδώ:

loler.jpg
 

παίζει στο silver 4? Πως μπήκε εκεί με 5/5 win/loss ratio? Γιατί έχει μόνο 28 masteries?

 

Τους το κέρδισα βέβαια το game, αλλά το παλικάρι είχε με teemo mid (insta lock φυσικά, μισές δουλειές να κάνουμε?) και είχε κάπου στο 1-10-1...



Άσχετο επίσης, αλλά κρίμα για τους lemondogs... Μου άρεσε το Play τους γενικότερα και όχι τίποτα άλλο... Πάει και χαμένο το summoner icon :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση:

 

Πως αυτός εδώ:

loler.jpg

 

Πως μπήκε εκεί με 5/5 win/loss ratio? Γιατί έχει μόνο 28 masteries?

Μπορει αυτοι που νικησε και εχασε απο 5 φορες να ηταν πολυ ανωτεροι του. Αν πχ, ξεκινησεις ranked season 3, και στα provisionals, (λεμε τωρα) ολη σου η ομαδα ειναι Bronze 5 και οι αντιπαλοι Diamond 3+ ε, με 5/5 λογικο ειναι να μπεις καπου υψηλοτερα απο ...bronze. Δεν εννοω οτι επαιξε με Diamond αντιπαλους, απλα με πιο high-elo. Εγω καλη ωρα με 5/5 μπηκα Β1.

 

Γιατι μπορει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...