Προς το περιεχόμενο

Κοστος κατσκευης site


dancer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι φίλε, αλλά δεν απάντησες. Έτσι δεν γίνεται συζήτηση. Εσύ θα το έφτιαχνες? Πρόσεχες γιατί αν πεις όχι θα αρχίσω να πιστεύω ότι είσαι και εσύ ένας από αυτούς που απλά θέλουν να φάνε!!!

 

Βέβαια καθώς δεν ειναι επάγγελμα μου κατι τέτοιο :-)

Αν ζητάει δηλαδή αυτα που κατάλαβα.

Και τζάμπα εχω φτιάξει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Βέβαια καθώς δεν ειναι επάγγελμα μου κατι τέτοιο :-)

Αν ζητάει δηλαδή αυτα που κατάλαβα.

Και τζάμπα εχω φτιάξει ;)

 

Α ωραία! Να φτιάξεις τότε και του ανθρώπου ένα δωρεάν αφου είσαι τόσο καλός. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 200 ευρω οπως λες και με το εισοδημα καθε χωρας ο ανειδικευτος εργατης περνει 40 ευρω το 8ωρο (εγω σου λεω τη μερα). επειδη το συγκεκριμενο δεν περνει 5 μερες αλλα παραπανω, εγω θα προτιμουσα το γιαπι το πυλοφορι το μυστρι (να λεω οτι ειμαι και αντρας ;))

 

αμα μπορεις εσυ να βγαλεις με 200 τετοια δουλεια και οπως λες να κοιταω html και τα ματια μου να μη βγαινουν θελω παρα πολυ να συνεργαστω μαζι σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα να μου πειτε περιπου το κοστος κατασκευης ενος πaρεμφερους site με αυτο εδω http://www.venetti.gr χωρις ομως ηλεκτρονικο καταστημα κτλ.

 

140-200 αν πέσεις σε ερασιτέχνη θα πας και χαμηλότερα ;)

 

πολλα ειναι αυτα που θες αν ενδιαφερεσαι κανενουμου ενα πμ να το συζησουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι εκτός τοπικ σοζ αν σου χάλασα την δουλεία :-)

 

Δεν μου χάλασες τπτ δεν φίλε, μη στεναχωριέσαι... Ευτυχώς που υπάρχουν και άλλοι να σε κράζουν και δεν "περνά" η λάθος εντύπωση που δίνει στον κάθε αναγνώστη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ακόμα και χωρίς το ηλεκτρονικό κατάστημα, τόσα δεν φτάνουν ουτε για φιλοξενία και λειτουργικά έξοδα...

τι λες ρε μεγαλε μια ιστοσελιδα να γινει κοστιζει 5-10 ευρο αγορα του domain τα αλλα ειναι καθαρα στην τσεπη αν σας κλεβουν οι αλλοι δεν φτεμε εμεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε μεγαλε μια ιστοσελιδα να γινει κοστιζει 5-10 ευρο αγορα του domain τα αλλα ειναι καθαρα στην τσεπη αν σας κλεβουν οι αλλοι δεν φτεμε εμεις...

 

Ναι. Όπως τα λές είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε μεγαλε μια ιστοσελιδα να γινει κοστιζει 5-10 ευρο αγορα του domain τα αλλα ειναι καθαρα στην τσεπη αν σας κλεβουν οι αλλοι δεν φτεμε εμεις...

 

Καλά εσυ το ξεφτίλισες το domain .gr πάει απο 20 ευρωπουλα και πάνω.

Το Hosting να μην πάει στην καλη 60ευρω το χρόνο?

70Eυρα τα θέλει ο άνθρωπος για τα τελείως απαραίτητα.

Απο κει και περα το να του πάρει κάποιος 200 και πάνω για μια σελίδα έστω και 2 είναι καθαρή απάτη(Τα έξοδα hosting & Domain είναι out of cost)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να μίλησε κάνεις για hosting κλπ.

Πραγματικά στην Ελλάδα κοιτάνε οι περισσότεροι πως να τα φάνε..

 

Εσυ απο πάνω (Street-Fighter), θυμήσου τι είπες λίγο πιο πρίν...

Θα σου "την πώ" πώς ακριβώς μου απάντησες εσύ.

Με άλλα λόγια δεν μπορεί να βγάλει άκρη μαζί σου. Μια έτσι και μια βουβέτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος που νομίζει ότι με κάτω από 1000€ φτιάχνει ένα τέτοιο site μπορεί να μου πει πόσο θα το χρέωνε, πόσες ώρες θέλει για ένα site (όπως ανέλυσα παραπάνω), ποιά είναι τα έξοδά του (ενοίκια,κοινόχρηστα,υπολογιστές, ίντερνετ, εφορία, αναλώσιμα);

Εννοείται για site που θα είναι συμβατό τουλάχιστον με explorer, firefox και safari (και με Opera και chrome πλέον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...