Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 314
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαχαχαχαχ έκλαψα, 

 

Είναι δυνατόν να

έλειπε η Γουέντι γαμώωωωωωωωωωωωω

 

 

 

μπας κ έβαλες το spoiler σε λάθος πόστ?

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μπας κ έβαλες το spoiler σε λάθος πόστ?

 

Το εντίταρα, κάνε αν θες το ίδιο, αν και δεν έγραψα τι έγινε. Αν το δει κάποιος, δεν του χαλάω το επεισόδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εντίταρα, κάνε αν θες το ίδιο, αν και δεν έγραψα τι έγινε. Αν το δει κάποιος, δεν του χαλάω το επεισόδιο

καλά δεν ηταν και τόσο τραγικό , άραξε , απλά μου φάνηκε περίεργο γιατι αυτό που ηταν στο spoiler δεν ηταν καθόλου spoiler , γιαυτό σε ρώτησα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πέρασαν τόσα επεισόδια για να δούμε επιτέλους συνέχεια στο κύριο σενάριο. Από εκεί που το άφησε δηλαδή η έκτη σεζόν με τον θάνατο της Τάρα. Τόσα επεισόδια πραγματικά δεν ξέρω τι έβλεπα και γιατί το έβλεπα. Τα τερτίπια της Λέσχης με τις άλλες συμμορίες; 6 σεζόν τώρα γίνεται το ίδιο πράγμα με αυτά. Στο τέλος πάλι ως θαύμα θα κάνει το κόλπο του ο Τζαξ και θα βγούνε κερδισμένοι όλοι τους. Άρα ποιό το νόημα να μας ζαλίζεις τα παπάρια τόσα επεισόδια με αυτό; Να και αν πέθανε ο Μπόμπι, να και αν δεν. Δεν είναι ότι τον έχεις χτίσεις τον χαρακτήρα και πολύ για να μας συγκινήσει. Ενώ τώρα με την Τζέμα αμέσως το ενδιαφέρον. Άλλες σειρές παίζουν 2 και 3 παράλληλες ιστορίες με μεγάλο βάθος και ενδιαφέρον και εδώ λέμε και ευχαριστώ αν μας δείξει μια εξέλιξη. Γενικώς από ότι έχω καταλάβει η σειρά είναι λίγο mainstream στο Αμέρικα κυριώς, οπότε το εκμεταλεύονται για να χαίρονται τα 15χρονα με white buffalo, μοτοσυκλέτα, εναλλακτική αλητεία κτλ.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τζαξ αγορι μου πολυ σκληρο αγορι εισαι,ολο μουρη και φρουφρου κ αρωματα.Ποσο θα θελα να την βρεις απ την Τζους,υποτιμα τον εσυ και προβλεπω τρελα γελια στο φιναλε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...