Προς το περιεχόμενο

Sons of Anarchy


KaiZeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είδα θέμα γι' αυτή τη σειρά..

 

Την παρακολουθεί κανένας? Προσωπικά είναι το show που απολαμβάνω περισσότερο απ' οτιδηποτε άλλο αυτή τη περίοδο.. είναι δεύτερη season λίγο πριν το φινάλε αυτή τη στιγμή, από τους ανθρώπους του shield..

 

συμμορίες μηχανόβιων και δεν συμμαζέυεται! συμπαθέστατο casting, πολύ ωραία ατμόσφαιρα, με καλή πρωτη season ( που σε κάποιο σημέιο θύμισε δυστυχώς λίγο shield) και πολύ δυνατή δεύτερη..

 

Αμα δεν την έχετε τσεκάρει, την συνιστώ..13 επεισοδια ανά σεζόν, κατεβαίνουν πολύ ευχάριστα..

 

http://www.tv.com/sons-of-anarchy/show/75303/summary.html?q=sons%20of%20anarchy&tag=search_results;title;1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή σειρά... Η 2η σεζόν πολύ πιο δυνατή και γρήγορη... Καλές ερμηνείες και πλοκή που σε καθηλώνει. Προσωπικά είμαι λάτρης των chopper και του τρόπου με το οποίον βλέπουν την ζωή οι μηχανόβιοι, με λίγα λόγια, η σειρά μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και μια βδομάδα μόλις άρχισα να την παρακολουθώ,

διαβάζοντας πολύ καλά λόγια σε άλλα φόρουμ.

Μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις συνολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Σα νεράκι κυλάνε τα επεισόδια.Είναι πολύ ωραίο να βλέπεις κάτι φρέσκο την στιγμή

που βρίσκεσαι ανάμεσα σε σειρές με 3-5 seasons που έχουν αρχίσει να παίρνουν την κατηφόρα.Το σενάριο δε σε ζαλίζει με καθυστερήσεις, η ιστορία προχωράει και πάντα έχει ενδιαφέρον να βλέπεις τις ισορροπίες και τα παιχνίδια ανάμεσα στις διαφορετικές παρατάξεις(παράνομοι,αστυνομία κτλ).Επίσης έχει το badass feeling ,οπότε όλα τα αγοράκια την βλέπουμε με μεγάλη ευκολία.Τίμια σειρά και φάρος για μένα αυτές τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Super Moderators

Μόλις τελείωσα τον πρώτο κύκλο και μπαίνω στον δεύτερο. Έχω μείνει ..., μου αρέσει πολύ η σειρά και έχω ερωτευτεί την Katey Sagal.

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο ενώ μου αρέσει πολύ το theme (το καλύτερο adventure της lucas ηταν το full throttle :P) ξενέρωσα όταν είδα το 1ο επεισόδιο και την παράτησα.

 

Ίσως της δώσω καμιά ευκαιρία ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περίεργο ενώ μου αρέσει πολύ το theme (το καλύτερο adventure της lucas ηταν το full throttle :P) ξενέρωσα όταν είδα το 1ο επεισόδιο και την παράτησα.

 

Ίσως της δώσω καμιά ευκαιρία ακόμα

 

Ρε μιλάς σοβαρά;;; Εσύ απο ένα και μάλιστα το πρώτο επεισόδιο κρίνεις μία σειρά (εγώ δίνω το λιγότερο 15 επεισόδια) ; Την συγκεκριμένη εγώ την ανακάλυψα κατα τύχη, όταν είχε πρωτοβγεί. Τώρα έχω πορώσει γύρω στα 25 - 30 άτομα που ανυπομωνούν για την 3η σαιζόν. Και αμα πάρεις σε πόσους θα την έχουνε προτίνει αυτοί. Μάμησέ τα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διαβάζω ότι 7 Σεπτεμβρίου ξεκινάει η τρίτη season. Όσο πιο κοντά σε εκείνη την περίοδο δω τις δύο πρώτες τόσο πιο καλά. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχα δει μερικα επεισοδια αλλα λογω οτι δεν εβρισκα σωστα subs την παρατησα...

Μετα εψαξα τις καταληλες version που υπαρχουν ελληνικοι subs αλλα δεν εχω κατσει ακομα να την τελειωσω...

Μαλλον παει προς τελη αυγουστου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...