Προς το περιεχόμενο

Buzz! Series [PS3]


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχουν κουμπι για συγχρονισμο αυτα.

Δεν προσπαθω να βαλω και τα 8,απλα λεω οτι εχω 8 και δε συγχρονιζει κανενα.

Στην ουσια εχω 12 και κανενα δε συγχρονιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, όντως. Έβγαλα και τα δικά μου να δω και δεν έχουν, νομίζω είναι το παλαιό μοντέλο που έκανε και σε PS2.

Όσο και να έψαξα, πουθενά δε λέει πως συγχρονίζονται αυτά. Αν βρω κάτι θα ενημερώσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όντως. Έβγαλα και τα δικά μου να δω και δεν έχουν, νομίζω είναι το παλαιό μοντέλο που έκανε και σε PS2.

Όσο και να έψαξα, πουθενά δε λέει πως συγχρονίζονται αυτά. Αν βρω κάτι θα ενημερώσω.

Ενοεις οτι αυτα χωρις κουμπι εκαναν και σε ps2 η το αντιστροφο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο το ψάχνω δεν μπορώ να βρω περισσότερες πληροφορίες για αυτά χωρίς κουμπί. Σε μία συζήτηση που ρώτησε ένας για αυτά, λέγανε μήπως δεν είναι της Sony. Εμένα λέει Made by Logitech under agreement with Sony ή κάτι τέτοιο. Παράξενο, οι περισσότεροι έχουν αυτά με το κουμπί.

 

Τελικά όλα πρέπει να κάνουν και σε PS2, μάλλον ήταν άσχετο αυτό που είπα πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τοσο καιρο νομιζα οτι ειχα τα γνησια.

Μια φορα περασαν απο τα χερια μου αυτα με το κουμπι,αλλα δε το εψαξα και πολυ.

Νομιζω ομως οτι ηταν και εκεινα sony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω και εγώ δεν είμαι σίγουρος. Μιά χαρά γνήσια μου φαίνονται και αυτά, εγώ απλά νόμιζα ότι υπάρχουν διάφορες εκδόσεις.

Αν κάποιος γνωρίζει παραπάνω να μας πει, γιατί δε βρίσκω κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εμένα τα ασύρματα το στικάκι ήταν χωρίς διακόπτη (αν λέμε για αυτό) , ξέρω ότι κυκλοφορούσαν κι άλλα με διακόπτη. Αλλά από την στιγμή που τα είχα πάρει παρεα με το παιχνίδι από επώνυμο μαγαζί δεν τίθεται θέμα γνησιότητας. Δες μήπως είναι κάποιο άλλο θέμα πχ μπαταριών καθώς επίσης δοκίμασε και σε άλλη θύρα usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εμένα τα ασύρματα το στικάκι ήταν χωρίς διακόπτη (αν λέμε για αυτό) , ξέρω ότι κυκλοφορούσαν κι άλλα με διακόπτη. Αλλά από την στιγμή που τα είχα πάρει παρεα με το παιχνίδι από επώνυμο μαγαζί δεν τίθεται θέμα γνησιότητας. Δες μήπως είναι κάποιο άλλο θέμα πχ μπαταριών καθώς επίσης δοκίμασε και σε άλλη θύρα usb.

Δεν τιθεται αλλο θεμα,τα εχω ψαξει ολα.

Μπαταριες,αλλο στικακι,αλλη θυρα,αλλα buzzer,αλλη κονσολα.
Πλεον ειναι μονο θεμα μη συμβατοτητας..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ρε παιδια γιατι δεν υποστηριχτηκε το buzz οταν ολη η ελλαδα επαιζε; Γιατι δεν βγηκε καμια εκδοση για ps4 ή καποια αναβαθμιση για το παλιο παιχνιδι; Η sony hellas τι κανει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, polakis21 είπε

Ρε παιδια γιατι δεν υποστηριχτηκε το buzz οταν ολη η ελλαδα επαιζε; Γιατι δεν βγηκε καμια εκδοση για ps4 ή καποια αναβαθμιση για το παλιο παιχνιδι; Η sony hellas τι κανει;

η εταιρεια που το εφτιαχνε εφυγε απο τη σονι και πηγε στη microsoft, μετα εκλεισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...