Προς το περιεχόμενο

Buzz! Series [PS3]


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνέχεια βρίσκουμε έλληνες,πάντα με 8 άτομα παίζουμε ^^

 

ΥΓ. Σωκράτη άσε τις δικαιολογίες ρε,απλά οι εγκυκλοπαιδικοκουτσομπολιστικοποδοσφαιρκομουσικοκινηματογραφικες σου γνώσεις δεν επαρκούν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνέχεια βρίσκουμε έλληνες,πάντα με 8 άτομα παίζουμε ^^

 

ΥΓ. Σωκράτη άσε τις δικαιολογίες ρε,απλά οι εγκυκλοπαιδικοκουτσομπολιστικοποδοσφαιρκομουσικοκινηματογραφικες σου γνώσεις δεν επαρκούν!!!

 

ΦΑΚ ΓΙΟΥ!! Αν εχεις αφριδια και είσαι μάγκας έλα απο το σπίτι να σε παίξω μία πασιέτζα να δεις πως θα σε κάνω... :X

 

χαχαχαχα

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 18:45 ----------

 

στο ον λαιν βρισκετε ατομα να παιξετε ελληνες που το εχουν? η ειναι κανας δυο μονο?

 

 

τίγκα είναι συνέχεια.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:24 ----------

 

το παιχνίδι για να κερδίζεις πρέπει να βλέπεις τα τελευταία 10 χρόνια απο 3 ώρες τη μέρα τηλεόραση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγορασα και εγω σημερα θα το εχω, αλλα εγω ακουσα οτι ο κοσμος online απο ελληνες που το εχουν ειναι πολυ λιγος και σπανια βρισκεις να παιξεις.... ελπιζω να ειναι μουφα ολα αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και 3 ώρες; :P

 

4 τότε !!!!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 08:52 ----------

 

Το αγορασα και εγω σημερα θα το εχω, αλλα εγω ακουσα οτι ο κοσμος online απο ελληνες που το εχουν ειναι πολυ λιγος και σπανια βρισκεις να παιξεις.... ελπιζω να ειναι μουφα ολα αυτα

 

πάντα έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Όντως πολύ ωραίο το παιχνίδι ειδικά αν παίζεις με πολλά άτομα. Μειονεκτήματά του θεωρώ πως είναι ότι δεν μπορείς να παίξεις τους "τρελλούς" γύρους (τουρτοπόλεμο, βόμβα κλπ) σε παιχνίδι με πάνω από τέσσερα άτομα και επίσης ότι δεν μπορείς να διαμορφώσεις το on line παιχνίδι (οι γύροι που έχει είναι πάντα οι ίδιοι).

 

Έχω διαβάσει στο internet για ένα mode του παιχνιδιού το sofa vs sofa (on line) το οποίο υπήρχε στην προηγούμενη έκδοση (την Buzz Quiz Tv) και μάλιστα στην καινούρια υπάρχει λέει enhanced mode. Όσο και αν έψαξα στα menu δεν μπόρεσα να βρω τέτοια επιλογή.

Ξέρει κανείς τίποτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πλζ help.. γιατι θα το σπασω.. πως συνδεωνται α buzzers για να το αναγνωρισουν το stickaki τους... ολοι μου λενε ετσι απλα τα ανηγης αναβοσβηνουν 8 φορες και τελος.. ελα ομως που δεν πεζει ετσι... εχει να κανει τπτ αυτο το κουμπακι στο usb πανω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Παιδια υπαρχει κανα μαγαζι στη Θεσσαλονικη που να πωλει το παιχνιδι?Δεν το βρισκω πουθενα.

 

- Πλαίσιο

- Public

- Media markt (πουλάει χωριστά τα buzzers οπότε βγαίνει πιο ακριβό)

...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks!Θα το παρω απο Public τοτε.Πλαισιο δεν το εχει και το παραμυθι του Media Markt με 50Ε τα buzzers+40E το παιχνιδι δεν το τρωω.

 

Ειμουν σημερα στο Public και δεν εχει ουτε για δειγμα...... μιλαμε φευγει το παιχνιδι για πλακα.....

 

Οποτε θα λιωσω στο AC2 και το buzz απο Δευτερα....

 

gherudos κανε practice γιατι θα μαζευτουμε πολλοι....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζομαι practice!!!Είμαι τόσο καλός που οι φίλοι μου δεν με παίζουν offline επειδή τους κερδίζω συνέχεια :P

 

σας εχω χαλαρα. αν ειστε παραπανω απο 4 ειναι ακομα καλυτερα για παραδειγμα εμεις ειμασταν 12 ατομα και καναμε 3 ομαδες. ειναι πιο ωραιο ετσι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...