Προς το περιεχόμενο

Buzz! Series [PS3]


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τελευταία ενημέρωση που είχαμε από τη Sony Hellas ήταν πως δεν πρόκειται να βγει DLC στα ελληνικά με έξτρα ερωτήσεις για το παιχνίδι. Και το κακό είναι πως έχουν ήδη βγει πολλά και ενδιαφέροντα (και άκρως αξιόλογα) πακετάκια αλλά είναι για την αγγλική έκδοση :(

 

Καλά τόσο βλάκες είναι στην Sony Hellas? Είναι δυνατόν να βγαίνουν πακέτα στα αγγλικά και οι εδώ βλάκες να μην κάνουν τίποτα? Όλος ο κόσμος θα τα έπαιρνε τα πακέτα...

 

Έλεος τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τους πάρω τηλέφωνο να τα μεταφράσω εγώ δωρεάν μου φαίνεται. Τεμπέληδες!!!

 

---------- Προσθήκη στις 22:52 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:43 ----------

 

Παίδες θα παίξουμε κανένα παιχνίδι Buzz online;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Το ξεθάβω γιατί το ψώνισα μαζί με το ps3 από αγγλία (μαζί με άλλα παιχνίδια), η ερώτηση μου είναι, ΘΑ έχω το αγγλικό, θα μπορώ να εξελληνίσω τις ερωτήσεις μέσω dlc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεθάβω γιατί το ψώνισα μαζί με το ps3 από αγγλία (μαζί με άλλα παιχνίδια), η ερώτηση μου είναι, ΘΑ έχω το αγγλικό, θα μπορώ να εξελληνίσω τις ερωτήσεις μέσω dlc?

 

νομιζω πως οχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο δύσκολα.

Στην αγγλική έκδοση νομίζω έχει μόνο αγγλικά.

Η δική μας έκδοση είναι άλλη μαζί με πολωνικά και κάτι άλλες τέτοιες παρακμιακές γλώσσες και διατίθεται μόνο στη χώρα μας και στις ανάλογες. Ρουμανία etc..

Δεν το κόβω και απο τη ρίζα αλλα έτσι έχω διαβάσει.

Εντωμεταξύ ενδιαφέρον timing μιας και χθές μετά απο πολύ καιρό όλο το βράδυ λιώσαμε στο buzz :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο δύσκολα.

Στην αγγλική έκδοση νομίζω έχει μόνο αγγλικά.

Η δική μας έκδοση είναι άλλη μαζί με πολωνικά και κάτι άλλες τέτοιες παρακμιακές γλώσσες και διατίθεται μόνο στη χώρα μας και στις ανάλογες. Ρουμανία etc..

Δεν το κόβω και απο τη ρίζα αλλα έτσι έχω διαβάσει.

Εντωμεταξύ ενδιαφέρον timing μιας και χθές μετά απο πολύ καιρό όλο το βράδυ λιώσαμε στο buzz :P

 

Μόλις έρθει θα το δω λοιπόν, το πολύ πολύ να πουλήσω το εγγλέζικο κ να ψωνίσω το Ελληνικό..

 

Υπομονή, 2 εβδομάδες και θα ανταγωνιζόμαστε από τους καναπέδες μας once again.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Συνχρονισμος των Buzzer(ps3)

 

Καλησπερα παιδια πηρα πριν καμια 2ωριτσεσ το Buzz παγκοσμιο quiz και δεν μπορω με την καμια να συνχρονισω τα buzzers με την καμια...προσπαθησα το εκανα μια φορα εκανα προφιλ ολα καλα μεχρι εκει...παω να παικσω διπλο μ ενα φιλαρακι μου και τιποτα...το δικο μου το buzzeraki το δεχετε του φιλου μου του ριχνει χιλοπιτα...καμια λυση εχουμε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρεσαι στα buzzer που έχουν διακόπτη στα δεξιά για Power και Lock;

 

Εάν ναι, τότε πρέπει να κρατήσεις τον διακόπτη στην θέση power μέχρι να μείνει αναμένο το μπλε φωτάκι στο buzzer. Έπειτα πατάς το κουμπάκι στα δεξιά από το USB και λογικά θα συγχρονίσει. Μπορείς να το κάνεις για όλα τα buzzer ταυτόχρονα. Τις επόμενες φορές θα είναι συγχρονισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον συγχρονιστούν 2 buzzer θα μπορείς να παίζεις 2πλό. Μετά θα πρέπει να συγχρονίσεις και τα υπόλοιπα για 3/4πλο.

Έχε υπ'όψιν σου πως ένα σε USB μπορούν να συνδεθούν μέχρι 4 buzzer. Σε περίπτωση που φέρει κάποιος φίλος σου για παράδειγμα ένα 5o buzzer, δεν θα παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω για το usb οτι ειναι συμβατο με 4 μονο buzzers...αλλα το θεμα ειναι οτι μονο το δικο μου αναβει κοκκινο ενω του φιλου μου που το εχς κανει και αυτο οπως μου ειπες παραπανω δεν νιωθει μια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...