Προς το περιεχόμενο

Ξεκλείδωμα Mio Moov/Navman


FFighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω το Μιο moov 500 , το οποίο και ξεκλείδωσα όπως αναφέρετε στην πρώτη σελίδα. Έβαλα διάφορα προγράμματα με λίγη ταλαιπωρία στο τέλος δούλεψαν όλα, μέχρι ότου

αποφάσισε ο αδερφός μου εν τι απουσία μου να το πειράξει.. Το αποτέλεσμα ; Όταν δεν έβγαζε άκρη , επέλεξε όλους τους φακέλους , όλα τα αρχεία και τα έσβησε.................

Πιστεύω ότι ο σχολιασμός περιτεύει.... Τέσπα επιχείρησα να τρέξω το πρόγραμμα unlock ξανα αλλά δεν το "βλέπει"... Πως θα μπορούσα να το κάνω να δουλέψει ξανά ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλισπερα

Έχω το Μιο moov 500 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την λειτουργια του χαρτη γι αυτο και δεν το εχω πειραξει.

το προβλημα ειναι οτι γι αυτο το μοντελο η ΜΙΟ δεν βγαζει πια αναβαθμισεις ενω ειδα οτι το Mio Moov M300 εχει πιο καινουριους χαρτες και καποιοι μονοδρομοι που εχουν αλαξει τους εχει σωστα.

 

υπαρχει περιπτωση να βρεθουν για να περαστουν στο δικο μου?

Επεξ/σία από manosmod
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Μιο moov 500 , το οποίο και ξεκλείδωσα όπως αναφέρετε στην πρώτη σελίδα. Έβαλα διάφορα προγράμματα με λίγη ταλαιπωρία στο τέλος δούλεψαν όλα, μέχρι ότου

αποφάσισε ο αδερφός μου εν τι απουσία μου να το πειράξει.. Το αποτέλεσμα ; Όταν δεν έβγαζε άκρη , επέλεξε όλους τους φακέλους , όλα τα αρχεία και τα έσβησε.................

Πιστεύω ότι ο σχολιασμός περιτεύει.... Τέσπα επιχείρησα να τρέξω το πρόγραμμα unlock ξανα αλλά δεν το "βλέπει"... Πως θα μπορούσα να το κάνω να δουλέψει ξανά ;;;

 

Ας μου πει κάποιος ότι δεν μου το έχει καταστρέψει..... please.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ένα παλιό backup απο πρίν ξεκλειδώσω την συσκευή.. Το πέρασα μέσα και ανοίγει με το λογισμικό της μάνας του. Συνεπώς μάλλον την γλύτωσα την συσκευή και απλά θέλω χρόνο να την επαναφέρω οπως την είχα.. Η τουλάχιστον ελπίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω κάνει όλες τις ενέργειες και εγώ στο Mio Moov S505 και όλα πήγαν καλά...αλλά έχω ένα πρόβλημα όταν ανοίγει η συσκευή εμφανίζετε ένα παράθυρο με error που λέει Window SmatST_CE' could not be found Line:WaitFor(SmartST_CE,2)

 

το κάνω οκ και μετά είμαι έτοιμος ....έτυχε και σε άλλον? αν ναι πως θα απαλλαγώ από αυτό?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλισπερα

Έχω το Μιο moov 500 και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την λειτουργια του χαρτη γι αυτο και δεν το εχω πειραξει.

το προβλημα ειναι οτι γι αυτο το μοντελο η ΜΙΟ δεν βγαζει πια αναβαθμισεις ενω ειδα οτι το Mio Moov M300 εχει πιο καινουριους χαρτες και καποιοι μονοδρομοι που εχουν αλαξει τους εχει σωστα.

 

υπαρχει περιπτωση να βρεθουν για να περαστουν στο δικο μου?

 

καμια γνωμη για εμενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια γνωμη για εμενα?

 

εγω στη θεση σου θα το ξεκλειδωνα και θα εβαζα οτι προγραμμα ηθελα πλην navigon που δε βλεπει ελληνικη γραμματοσειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ FFighter

 

Γεια σου φίλε. Τελικά τι θα κάνουμε με το Navman F45. Μπορούμε να του περάσουμε VisualGPS? Αν ναι, απλά πες μου ποιον οδηγό να ακολουθήσω.

 

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ FFighter

 

Γεια σου φίλε. Τελικά τι θα κάνουμε με το Navman F45. Μπορούμε να του περάσουμε VisualGPS? Αν ναι, απλά πες μου ποιον οδηγό να ακολουθήσω.

 

Thanks

 

εδω θα βρεις οδηγιες.οτι προβλημα πες μου...και αν μπορω να βοηθησω

 

http://projects.lanik.org/GPSProject_00.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δε σου εχει αντιγραψει σωστα τους συνδεσμους...εγω ειμαι με το κινητο οχι με λαπτοπ...αρα κομματι δυσκολο

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Φίλε, θα μπορέσεις να κάνεις κάτι για τους χάρτες του mio moov 330 τελικά;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σας παρακαλω πολυ αν εχει καποιος κρατησει μπακαπ απο μιο σπιριτ 500 ας μου το στειλει με πμ.Εσβησα κατα λαθος ολα τα αρχεια του και ο υπολογιστης το βρισκει σαν εξωτερικο δισκο.το μειλ μου ειναι [email protected].Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...