Προς το περιεχόμενο

Ξεκλείδωμα Mio Moov/Navman


FFighter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 411
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα σας... εχω την συσκευη Mio moov 330.. θα μπορουσατε να μου στειλετε ενα link για το destinator 7 ι το 9??

βασικα οποιο πιστευεται εσεις οτι θα ηταν καλυτερο!!

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Αγόρασα ένα S305 και το ξεκλείδωσα. Το πρόβλημα μου είναι ότι όλα τα προγράμματα βγαίνουν έξω από την οθόνη. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο μένα :-)

Μόλις κατάφερα και ξεκλείδωσα το Navman F35, σύμφωνα με τις οδηγίες του FFIGHTER στην πρώτη σελίδα. Συγχαρητήρια και ευχαριστώ για τις οδηγίες, μιας και το λογισμικό ήθελε ενημέρωση και δεν είχα άλλη λύση απο το να ξεκλειδώσω για να περάσω άλλο λογισμικό με πληρέστερους και ενημερωμένους χάρτες. Όλα καλά μέχρι τώρα, έβαλα και το Media Player. Λογισμικό όμως που θα βρώ (με χάρτες ελλάδας και ευρώπης)? Μπορεί κάποιος να μου στείλει με pm τα λινκς αν γίνετε??

Ευχαριστώ πολύ και πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά link για destinator ή igo σε miomoov 330 θα μπορέσει να μου στείλει κάποιος από όσους το έχουν ήδη πάρει σας παρακαλώ;

 

πες του theo pap να στα δωσει.

 

---------- Προσθήκη στις 21:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:12 ----------

 

Καλησπέρα και απο μένα :-)

Μόλις κατάφερα και ξεκλείδωσα το Navman F35, σύμφωνα με τις οδηγίες του FFIGHTER στην πρώτη σελίδα. Συγχαρητήρια και ευχαριστώ για τις οδηγίες, μιας και το λογισμικό ήθελε ενημέρωση και δεν είχα άλλη λύση απο το να ξεκλειδώσω για να περάσω άλλο λογισμικό με πληρέστερους και ενημερωμένους χάρτες. Όλα καλά μέχρι τώρα, έβαλα και το Media Player. Λογισμικό όμως που θα βρώ (με χάρτες ελλάδας και ευρώπης)? Μπορεί κάποιος να μου στείλει με pm τα λινκς αν γίνετε??

Ευχαριστώ πολύ και πάλι

 

ζητας βοηθεια...αλλα εχεις αφαιρεσει τη δυναρτοτητα να σου στελνουν pms τα μελη;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ξεκλείδωσα το S305 και με το visual gps.Δουλεύει άψογα (υπάρχει έκδοση και για μικρότερη ανάλυση). Υπάρχουν ανανεωμένοι χάρτες για Ελλάδα για το μαμίσιο gps?Υπάρχουν και χάρτες για Ευρώπη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Αγόρασα ένα S305 και το ξεκλείδωσα. Το πρόβλημα μου είναι ότι όλα τα προγράμματα βγαίνουν έξω από την οθόνη. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση?:shifty:

 

Πιθανον χρησιμοποιεις εκδοσεις προγραμματων με αναλυση διαφορετικη απο 320χ240 που εχει ηγ δικη σου συσκευη:o

 

---------- Προσθήκη στις 13:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:31 ----------

 

Επίσης ξεκλείδωσα το S305 και με το visual gps.Δουλεύει άψογα (υπάρχει έκδοση και για μικρότερη ανάλυση). Υπάρχουν ανανεωμένοι χάρτες για Ελλάδα για το μαμίσιο gps?Υπάρχουν και χάρτες για Ευρώπη?

 

λογικα τρεχει το spirit.

οχι δεν υπαρχουν σπασμενοι....μη σε παραμυθιασει κανεις:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτο ποστ εδω....

Εχω το Mio Moov M300 , προσωπικα ειμαι εντυποσιασμενος απο το χαρτη Μιο Μaps 2010 , αλλα θα ηθελα για όλες τις χώρες τις ανατολικης ευρωπης...

FFighter εχεις χαρτες ανατολικης ευρώπης?

 

ΥΓ. Προς το παρον το δικο μου δε το εχω ακομα ξεκλειδωσει και εχει χαρτες μονο ελλαδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Εχω το mio moov 330 μήπως θα μπορούσε κανείς να μου στείλει link gia το destinator 7 ή 9 με χαρτες Ελλαδος, igo prio, navigon ; Θα σας είμαι υπόχρεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...