Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

poster_lost_the_final_season_carlost_fanmade_01.jpg

 

Episodes 1-2: LA X - (2 February 2010)

Episode 3: What Kate Does - (9 February 2010)

Episode 4: The Substitute

Episode 5: Lighthouse

Episode 6: Sundown

Episode 7: Dr. Linus

Episode 8: Recon

Episode 9: Ab Aeterno

 

 

Ένας μήνας ακριβώς έμεινε, οπότε ξεκινάω το countdown με το άνοιγμα του θέματος.

 

ΤΑ ΣΠΟΙΛΕΡ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΕΖΟΝ ως είθισται, αν και έχω να προτείνω να τα έχουμε όλα τα σπόιλερ ελεύθερα και να μπαίνουμε εδώ αφού έχουμε δει το επεισόδιο γιατί είναι κουραστικό όταν ψάχνεις κάτι συγκεκριμένο να ανοίγεις 100 spoiler tags και επίσης δεν έχει νόημα να μπαίνεις σε θέμα σχολιασμού του επεισοδίου χωρίς πρώτα να το έχεις δει... Τέλος πάντων, το συζητάμε αυτό. Όπως και να έχει, όποιος δεν έχει δει μέχρι και την πέμπτη σεζόν ας μην προχωρήσει παρακάτω.

 

Για οτιδήποτε δεν αφορά την 6η σεζόν, αλλά ιδέες και θεωρίες μας πάνω στην πλοκή, υπάρχει θέμα εδώ: Θεωρίες/Απόψεις για την 6η(final) season του Lost (Προσοχή!! spoilers έως ΚΑΙ 5η), οπότε ας το κρατήσουμε αυτό το θέμα καθαρό απο τις δικές μας απόψεις και γνώμες και ας ποστάρουμε εδώ μόνο ότι είναι επιβεβαιωμένο για την σειρά. Επίσης για γενικές απορείες για όλη την σειρά υπάρχει και αυτό το καμένο θέμα: Lost: Η Μεγάλη Ανασκόπηση (spoilers ARE included).

 

Αυτά. Καλη χρονιά μας εύχομαι και να κρατάμε τα σαγόνια μας απο τις αποκαλύψεις (το καλό που τους θέλω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα σπόιλερ τα κρατάμε γιατί μπορεί κάποιος να μπει να διαβάσει σχολιασμό για προηγούμενο επεισόδιο και να σποιλεριαστεί από σπόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σπόιλερ τα κρατάμε γιατί μπορεί κάποιος να μπει να διαβάσει σχολιασμό για προηγούμενο επεισόδιο και να σποιλεριαστεί από σπόντα.

 

Αυτό ακριβώς, Τώρα το σκέφτομαι μήπως δεν έβλεπα φέτος να τα δω όλα μαζί, αλλά διαπιστώνω πόσο ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να το τηρήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς, Τώρα το σκέφτομαι μήπως δεν έβλεπα φέτος να τα δω όλα μαζί, αλλά διαπιστώνω πόσο ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να το τηρήσω

 

Όχι ρε συ φέτος αυτό. Εδώ ο Κάιζερ που το έκανε κάθε χρονιά και φέτος δεν θα το τηρήσει. Άσε που οι σχολιασμοί και οι θωρίες που ακούγονται εδώ μέσα είναι μέρος της γλύκας του Λόστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς, Τώρα το σκέφτομαι μήπως δεν έβλεπα φέτος να τα δω όλα μαζί, αλλά διαπιστώνω πόσο ΑΔΥΝΑΤΟ είναι να το τηρήσω

 

Το σκέφτομαι κάθε χρόνο αυτό και αποτυγχάνω παταγωδώς :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρη αρρωστια 30 μερουλες μεινανεεεεε :P

 

Η λαλακια ειναι οτι Φλεβαρη μπαινω στρατο την τυχη μου μεσα, αφου σκεφτομουν να μη κοψω αναβολη για να φυγω Μαιο. Πως θα την παλεψω δε ξερω :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρη αρρωστια 30 μερουλες μεινανεεεεε :P

 

Η λαλακια ειναι οτι Φλεβαρη μπαινω στρατο την τυχη μου μεσα, αφου σκεφτομουν να μη κοψω αναβολη για να φυγω Μαιο. Πως θα την παλεψω δε ξερω :-(

 

Βάρα αναβολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο γουστάρω να βγει κάνα ξενέρωτο series finalle :P

 

Αλήθεια πόσα απειλητικά γράμματα θα έχουν λάβει που θα τους προειδοποιούν για το φινάλε;

Θα έχουν συλλογή από αλογοκεφαλές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιόποστα Μητσοτάκιε να σου πάρω μπεγλέρι να σταματήσεις να ποστάρεις;

 

 

Και βατραχοπέδιλα για τα πόδια! Μην ξεχνάς τα πόδια!!!:-D

 

 

Πάντως εγω ειχα κάνει την καβατζα μου με αλλες σειρές, συνεπώς ο χρόνος πέρασε γρήγορα. Βέβαια ο τελευταίος μηνάς ειναι ο πιο δύσκολος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...