Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάτι είναι και αυτό...

 

3 βδομάδες υπομονής μείνανε.

 

Να ξέρετε όταν παιχτούν τελικά τα επεισόδια, (αφού κρατάμε τελικά τα σπόιλερ) να βάζετε σε σπόιλερ μέχρι και το ''ο Τζάκ ήπιε νερό.'' Θέλω να μπω στο πρώτο επεισόδιο και να διαβάζω ευφημισμούς πριν το δώ. Ναι είμαι ανώμαλος. Φτιάχνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Γεια σας και καλή χρονιά. Σύμφωνα με το next-episode απόψε προβάλεται το 6χ0. ξέρετε κάτι επ' αυτού?

 

Δεν βρίσκω πουθενά αναφορά για 6x0 (special) σήμερα. Από όσο ξέρω θα υπάρξει ένα special επεισόδιο/something στις 2 Φεβ, πριν την προβολή του διπλού νέου επεισοδίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω σε ενα review γιατι ειναι μεγαλο το διαστημα μεταξυ της 5ης και της 6ης σεζον και πολλες λεπτομερειες εχουν ξεχαστει..

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω πουθενά αναφορά για 6x0 (special) σήμερα. Από όσο ξέρω θα υπάρξει ένα special επεισόδιο/something στις 2 Φεβ, πριν την προβολή του διπλού νέου επεισοδίου.

 

http://next-episode.net/lost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το τέλος του 4ου κύκλου πως τελείωνει?

Αν θέλεται σε ΠΜ για να μην το διαβάσει κανένας που δεν τον έχει δει ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το τέλος του 4ου κύκλου πως τελείωνει?

Αν θέλεται σε ΠΜ για να μην το διαβάσει κανένας που δεν τον έχει δει ακόμα!

 

 

Το νησι μετακινειται και οι 6(Κειτ,Τζακ,Σαιντ,Σαν,Χιουγκο,Ααρων) φευγουν απ το νησι και γυρνανε στον κανονικο κοσμο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

*Αχεμ*: http://latimesblogs.latimes.com/showtracker/2009/12/lost-fans-get-a-holiday-gift-from-abc-and-directv.html

The 101 Network will air the six recap specials ABC aired before the series' season premieres and finales -- with some extras. The DirecTV versions will include DVD extras, behind-the-scenes footage, unaired scenes, and music videos created with the show.

Είναι μια σειρά επαναληπτικών (recap) επεισοδίων που έχουν ήδη προβληθεί απο το ABC κατά τη διάρκεια των περασμένων season. Το quote αναφέρει ότι θα υπάρχουν και "extras" στα επεισόδια αυτά, αυτή τη φορά. Η προβολή τους δεν γίνεται από το ABC, αλλά από το The 101 Network και έχει ξεκινήσει από Σάββατο 26 Δεκεμβρίου.

 

Άρα, το "The LOST Survivor Guide" δεν το λες 6x0 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ενα βιντεακι που εκανα στις απαλεψιες μου πριν κανα 2 χρονια αλλα τωρα το ανεβασα youtube :P

 

Τιποτα το ιδιαιτερο απλα ειπα να το ποσταρω κι εδω για να κανω και την ποζερια μου :-D

Μη ξεχασετε να ενεργοποιησετε τα captions αν δεν ειναι ηδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...