Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πόσο γουστάρω να βγει κάνα ξενέρωτο series finalle :P

Ερώτηση: Αν το φινάλε είναι της πλάκας, θα πεις πως είδαμε μια γαμάτη σειρά με ατυχή κατάληξη ή ότι χάσαμε 6 χρόνια από τη ζωή μας; Το τέλος θα κρίνει τα πάντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Αν το φινάλε είναι της πλάκας, θα πεις πως είδαμε μια γαμάτη σειρά με ατυχή κατάληξη ή ότι χάσαμε 6 χρόνια από τη ζωή μας; Το τέλος θα κρίνει τα πάντα;

 

Προσωπικα, φυσικα και ΔΕΝ θα πω οτι εχασα 6 χρονια απο τη ζωη μου.

Γιατι 5 ολοκληρα χρονια(και πιθανον 5 χρονια και 17 επεισοδια) περασα ΓΑΜΑΤΑ, διασκεδασα πανω απ'ολα και γουσταρα την ολη φαση που λεγεται Lost.

Τωρα νταξει, σιγουρα θελω και ενα τελος της προκοπης, αλλα να απογοητευτω ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ με τιποτα.

 

Τωρα για την αναβολη που λετε, φανταζομαι πλακα κανετε :P

Καταρχας την εκοψα τον Οκτωβρη μετα απο πολλη σκεψη κιολας ωστε να τελειωνω μια ωρα αρχυτερα απο τη μαλακια που λεγεται στρατος.

Τωρα να ξαναπαρω αναβολη?Και τι θα πω στους γονεις, θελω να δω Λοσταρα? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή μια προδομένη αδερφή που δεν είναι προετοιασμένη ψυχολογικά να δει Λοστάρα.

 

Νομίζω ο πανπόστερ εννοούσε "πες στους γονείς σου πως δεν είσαι προετοιμασμένος ψυχολογικά να πας".

Eγώ εννούσα "προδότης" όχι προδομένος.

 

Χα.

(το ξεσκίσαμε τo thread, αλλά σου την φύλαγα, δε μπορούσα να το αφήσω να πέσει κάτω).

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν ανησυχώ. Όταν με το καλό τα δεί όλα αυτά ο paredwse ούτε το αρχικό μου μήνυμα δεν θα μείνει απο τις διαγραφές που θα πέσουν. Δεν είμαστε Μπλα-Μπλα εδώ. Εδώ έχουμε αρχές Μπλαμπλίτη. :P

 

Edit στο edit σου: η μετατροπή της λέξης προδότης απο ενεργητική σε παθητική ήταν και αυτή μέρος του ελαφρού και λεπτεπίλεπτου χιούμρ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρομερή σειρά, αλλά το παρακουράσαν οι μάπες... Έπρεπε να είχε ολοκληρωθεί πριν 2 χρόνια, κατά την γνώμη μου. Προσωπικά, τις μισές λεπτομέρειες τις έχω ξεχάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν ανησυχώ. Όταν με το καλό τα δεί όλα αυτά ο paredwse ούτε το αρχικό μου μήνυμα δεν θα μείνει απο τις διαγραφές που θα πέσουν. Δεν είμαστε Μπλα-Μπλα εδώ. Εδώ έχουμε αρχές Μπλαμπλίτη. :P

 

Edit στο edit σου: η μετατροπή της λέξης προδότης απο ενεργητική σε παθητική ήταν και αυτή μέρος του ελαφρού και λεπτεπίλεπτου χιούμρ μου.

Ε, όχι και μπλαμπλίτης.

Σου ρίχνω x3 σε ποστ αυστηρά τεχνολογικού περιεχομένου. (λέμε τώρα).

 

 

Τρομερή σειρά, αλλά το παρακουράσαν οι μάπες... Έπρεπε να είχε ολοκληρωθεί πριν 2 χρόνια, κατά την γνώμη μου. Προσωπικά, τις μισές λεπτομέρειες τις έχω ξεχάσει...

 

Εσύ μη βγαίνεις off topic.

:P

 

 

(εγώ το κόβω εδώ μη αρπάξω κάνα μπαν και αυτοκτονήσω αύριο στην δουλειά χωρίς insomnia).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...