Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για οτιδήποτε δεν αφορά την 6η σεζόν, αλλά ιδέες και θεωρίες μας πάνω στην πλοκή, υπάρχει θέμα εδώ: Θεωρίες/Απόψεις για την 6η(final) season του Lost (Προσοχή!! spoilers έως ΚΑΙ 5η), οπότε ας το κρατήσουμε αυτό το θέμα καθαρό απο τις δικές μας απόψεις και γνώμες

 

Εκεί.

 

Μέχρι να αρχίσει βέβαια γιατί μετά θα γίνει της πόρνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρη αρρωστια 30 μερουλες μεινανεεεεε :P

 

Η λαλακια ειναι οτι Φλεβαρη μπαινω στρατο την τυχη μου μεσα, αφου σκεφτομουν να μη κοψω αναβολη για να φυγω Μαιο. Πως θα την παλεψω δε ξερω :-(

 

ρε τι αναβολες του λετε του παιδιου; μπες ρε τρελε να τελειωνεις μια ωρα αρχιτερα...

 

οσο για το Λοστ υπαρχουν πολλες λυσεις! NetBook ή απο αυτα τα καινουρια τα μικρα media player που παιζουν .avi, και για τα επεισοδια ή ιντερνετ 3G ή USB με courier απο καποιον γνωστο σου καθε βδομαδα! εκτος αν βρεις ιντερνετ καφε με καλες ταχυτητες εκει που θα εισαι... Θεληση να υπαρχει ολα γινονται :shifty::mrgreen::shifty::mrgreen::shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mου έσκασε φλασιά από τον ερχόμενο Μάη, πως θα καθόμαστε και θα ψάχνουμε λέει δικαιολογίες του γιατί μας άρεσε το φινάλε.

 

Δεν ξέρω, πολύ προκαταβολικά αμυντικούς τους βρήκα και ανησυχώ (πρώτη φορά που ανησυχώ). Το νιώσατε αυτό διαβάζοντάς τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σε ολες τις συνεντευξεις του ειναι ετσι εδω και χρονια απο οταν πρωτοαρχισαν να τους ρωτανε για το φιναλε κλπ.

 

Ισως ειναι και καλο αυτο, ωστε να μας βαλουν το μικροβιο της αμφισβητησης και τελικα το φιναλε να ειναι ικανοποιητικοτατο και να μας φανει καλυτερο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αγόρι μου εσύ τόσο κολλημένος που είσαι με την Λοστάρα και μια κουράδα για 5 λεπτά να σου δείχνουν στο φινάλε τρομερό θα το πείς. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αγόρι μου εσύ τόσο κολλημένος που είσαι με την Λοστάρα και μια κουράδα για 5 λεπτά να σου δείχνουν στο φινάλε τρομερό θα το πείς. :P

 

Αυτό θα ήταν όντως τρομερό:lol:

 

Sheik δεν ξέρω, τότε έλεγα πως δεν έχουν κατασταλάξει ακόμη. Tώρα φοβάμαι λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...