Προς το περιεχόμενο

Lost - The Final Season (Spoilers Free Up To Season 5)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδη ο Λοκ ειναι ο Χριστος που επρεπε να πεθανει για να συγχωρεθουν οι υπολοιποι?

Αφου ο Χριστος ειναι ο Ρομπερτ Παουελ, ολοι το ξερουν αυτο

 

Εχω πει αρκετες φορες ποσο ΓΑΜΑΤΟ ηταν το Λοστ οσο ηταν Λοκ vs Τζακ και Μπεν vs Γουιντμορ και ποσο ΠΑΠΑΡΙΑ ειναι με τους Τζεικομπ vs Κωστας?

 

ΥΓ. Νομιζω οτι η μεγαλη επιτυχια του Λοστ ειναι το ποσο προσωπικα παιρνεις το τελος της σειρας. Εγω το παραδεχομαι: Θελω το τελος να αρεσει σε εμενα, ακομα και αν το σιχαθειτε ολοι σας. Ελα παραδεχτειτε το και εσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω το τελος να αρεσει σε εμενα, ακομα και αν το σιχαθειτε ολοι σας. Ελα παραδεχτειτε το και εσεις...

 

 

Eγω το παραδεχομαι!

Θελω να αρεσει το τελος στον Κάιζερ, ακομα και αν εγω παθω καταθλιψη! :P:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol εγω το εχω πει και με πηραν στο ψιλο ομως.

Αν το τελος αρεσει σε μενα, χεστηκα για σας :P

 

Kαι bythway Καιζερ εχε υποψην σου οτι το Τζακ vs Λοκ επανερχεται στον 6ο κυκλο(οχι οτι εφυγε και ποτε).

Οπως και το Μπεν - Γουιντμορ ακομα υπαρχει, απλα μπηκε στη μεση το ακομα μεγαλυτερο σε scale Τζεικομπ - Κωστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πει αρκετες φορες ποσο ΓΑΜΑΤΟ ηταν το Λοστ οσο ηταν Λοκ vs Τζακ και Μπεν vs Γουιντμορ και ποσο ΠΑΠΑΡΙΑ ειναι με τους Τζεικομπ vs Κωστας?

 

Κρατάω την τελευταία τελευταία τελευταία ελπίδα μου ότι ο Ιάκωβας και ο Κώστας ΔΕΝ είναι θεοί αλλά έτσι το πάσαραν οι σεναριογράφοι για να μας ψαρώσουν και να αρχίσουμε να φτιάχνουμε σενάρια προς λανθασμένη κατεύθυνση. Με το μυαλό μου φτιάχνω διάφορα κουφά σενάρια εκ των οποίων ψηφίστηκε απο όλα τα εγκεφαλικά κύταρρα ότι το καλύτερο είναι πως ο Ιάκωβας και ο Κώστας ήταν 2 φίλοι επιστήμονες οι οποίο φτιάξαν την χρονομηχανή, πήγαν σε ένα απομονωμένο μέρος να την δοκιμάσουν (ίσως διαλέξαν το νησί λόγω και της ενέργειας τους) και μπλεχτήκαν σε μια λούπα λόγο απειρίας και του ότι δεν ήξεραν πως δουλεύει το όλο θέμα με το time travel και από τότε απλά προσπαθούν να ξεφύγουν απο αυτήν για να επιστρέψουν στις κανονικές ζωές τους. Έτσι και όντως αυτοί οι δύο είναι θεοί, θα φάω την μεγαλύτερη ξενέρα που έχω φάει στο Λόστ, πιο πάνω ακόμα και από το επεισόδιο με την Νίκη και τον Πάουλο και τα 9 πρώτα επεισόδια της τρίτης σεζόν. Αλλά εντάξει, θα επιζήσω να δω το φινάλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παραδεχτειτε το και εσεις...

 

To παραδέχομαι. Ξενερώνω που ο Λοκ δεν είναι Λοκ. Δεν μπορούσε να καταλάβει τον Βίνσεντ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατάω την τελευταία τελευταία τελευταία ελπίδα μου ότι ο Ιάκωβας και ο Κώστας ΔΕΝ είναι θεοί αλλά έτσι το πάσαραν οι σεναριογράφοι για να μας ψαρώσουν και να αρχίσουμε να φτιάχνουμε σενάρια προς λανθασμένη κατεύθυνση. Με το μυαλό μου φτιάχνω διάφορα κουφά σενάρια εκ των οποίων ψηφίστηκε απο όλα τα εγκεφαλικά κύταρρα ότι το καλύτερο είναι πως ο Ιάκωβας και ο Κώστας ήταν 2 φίλοι επιστήμονες οι οποίο φτιάξαν την χρονομηχανή, πήγαν σε ένα απομονωμένο μέρος να την δοκιμάσουν (ίσως διαλέξαν το νησί λόγω και της ενέργειας τους) και μπλεχτήκαν σε μια λούπα λόγο απειρίας και του ότι δεν ήξεραν πως δουλεύει το όλο θέμα με το time travel και από τότε απλά προσπαθούν να ξεφύγουν απο αυτήν για να επιστρέψουν στις κανονικές ζωές τους. Έτσι και όντως αυτοί οι δύο είναι θεοί, θα φάω την μεγαλύτερη ξενέρα που έχω φάει στο Λόστ, πιο πάνω ακόμα και από το επεισόδιο με την Νίκη και τον Πάουλο και τα 9 πρώτα επεισόδια της τρίτης σεζόν. Αλλά εντάξει, θα επιζήσω να δω το φινάλε.

Εκτος αν ηταν επιστημονες που βρηκαν το μηχανημα για τη μεταφορα προσωπικοτητας σε νεκρο, μαλλον θα απογοητευτεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παντως λες για τον Αλβαρ Χανσο, φυσικα και παιζει ρολο, ο ιδρυτης της Νταρμα κλπ, αλλα αυτο θεωρειται background της μυθολογιας της σειρας που μαθαμε περισσοτερα μοναχα στο Lost experience game και μην περιμενεις να αναφερθει κατι παραπανω στη σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειώσα χθες τη σειρά και πραγματικά πιστεύω ότι έτσι όπως τελειώσαν την 5η σεζόν, μπορούν να κάνουν ότι θέλουν στην 6η! Μπορούμε να περιμένουμε τα πάντα δηλαδή! Γουστάρω! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ διαβάζω από δω κι από κει, ότι στις 2 Φεβρουαρίου παίζει να μιλήσει ο Μπάρακ ο Μπάρμαν στον Αμερικάνικο λαό, και επειδή θα το δείξει η τηλεόραση θα πάει η πρεμιέρα μια βδομάδα μετά. Ελπίζω να μην ισχύει ρε πούστη μου... Περνάει μια εβδομάδα και προστίθεται άλλη μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...