Προς το περιεχόμενο

Ο Google Chrome ξεπέρασε τον Safari


BozGNR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι μήπως αυτό εδώ το σωστό τόπικ για να ρώτησω ποιόν browser προτιμάτε και γιατί?

 

δεν νομιζω να ειναι.. :-(

Καπως ετσι σε κόβω:

DON__T_PUSH_THE_BUTTON_by_Muu_cow.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βαρεθηκα να διαβασω ολο το topic αλλα πιστευω οτι ο safari ειναι γρηγοροτερος και ταχυτερος.....ασε που συνεχεια μου βγαζει "oups η λειτουργια του chrome διακοπηκε ξαφνικα, επανεκινηση?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαρεθηκα να διαβασω ολο το topic αλλα πιστευω οτι ο safari ειναι γρηγοροτερος και ταχυτερος.....ασε που συνεχεια μου βγαζει "oups η λειτουργια του chrome διακοπηκε ξαφνικα, επανεκινηση?"

 

πες μου ότι δεν μιλάς για windows...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου ότι δεν μιλάς για windows...

Για windows xp μιλαω. Απο χθες ειμαι κατοχος του acer ferrari one με win7 64bit και θα του δωσω αλλη μια ευκαιρια. Παντως περασα και σε αυτο το μηχανημα τον safari και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Δεν μιλαω βεβαια πια για firefox ο οποιος εχει καταντησει μια αηδια - πολυ βαρυς, τον δε internet explorer τον εχω διαγραψει απο την μνημη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για windows xp μιλαω. Απο χθες ειμαι κατοχος του acer ferrari one με win7 64bit και θα του δωσω αλλη μια ευκαιρια. Παντως περασα και σε αυτο το μηχανημα τον safari και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Δεν μιλαω βεβαια πια για firefox ο οποιος εχει καταντησει μια αηδια - πολυ βαρυς, τον δε internet explorer τον εχω διαγραψει απο την μνημη μου.

 

ο safari για windows απλά δεν υπάρχει... κοντράρει στα ίσα τον explorer για την τελευταία θέση.

 

Εγώ βολεύτηκα με την αλεπού, άλλοι γουστάρουν την ταχύτητα του chrome, άλλοι πάλι παραδέχονται τον opera αλλά το χάλι, τα κολλήματα και την αστάθεια του safari σε windows δεν την έχει κανείς από τους παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο safari για windows απλά δεν υπάρχει... κοντράρει στα ίσα τον explorer για την τελευταία θέση.

 

Εγώ βολεύτηκα με την αλεπού, άλλοι γουστάρουν την ταχύτητα του chrome, άλλοι πάλι παραδέχονται τον opera αλλά το χάλι, τα κολλήματα και την αστάθεια του safari σε windows δεν την έχει κανείς από τους παραπάνω

Σε μενα δουλευει αψογα και δεν μου εχει κρεμασει ή κολησει ποτε! αντθετως με τον chrome ο οποιος παρα πολλες φορες μου βγαζει μυνηματα λαθους και επανεκινησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοντράρει στα ίσα τον explorer για την τελευταία θέση.

 

Άσχετο αλλά που είπες πως είναι ο explorer, στην τελευταία θέση; :lol: :lol: :lol:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_web_browsers

 

300px-Web_browser_usage_share.svg.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσχετο αλλά που είπες πως είναι ο explorer, στην τελευταία θέση; :lol: :lol: :lol:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_web_browsers

 

300px-Web_browser_usage_share.svg.png

 

φανταζομαι εννοει για την χρηστικοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μενα δουλευει αψογα και δεν μου εχει κρεμασει ή κολησει ποτε! αντθετως με τον chrome ο οποιος παρα πολλες φορες μου βγαζει μυνηματα λαθους και επανεκινησεις.

 

Δεν αντιλέγω και στην τελική όπως βολεύεται ο καθείς... απλά θυμάμαι και παλιότερες συζητήσεις με πολύ κόσμο να έχει παράπονα (μαζί και μένα)

 

Άσχετο αλλά που είπες πως είναι ο explorer, στην τελευταία θέση; :lol: :lol: :lol:

 

φανταζομαι εννοει για την χρηστικοτητα...

 

αυτό που λέει ο vasilisga βρε inray... σε χρηστικότητα. Εννοείται ότι ακόμα ο ie είναι ο "πολύς" αφού οι μη γνώστες μένουν με αυτόν αφού έρχεται με το λειτουργικό. Εδώ υπάρχει κόσμος που έχει ακόμα τον ie 6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μολις τον εγκατεστησα.

Θετικες εντυπωσεις μου αφηνει!!!

 

Το μονο σχολιο που μπορω να κανω τωρα ειναι, οτι τον βρισκω πολυ πολυ γρηγορο!!!

 

(χρονια χρηστης MF)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Όταν βγούν και add-ons πολλοί αλεπουδέληδες θα έρθουν στην παρέα μας

 

Όντως ... Ένας λόγος που δεν χρησιμοποιώ το Chrome. Ε τι να κάνουμε, κάποια add-ons χρειάζονται!!! :rolleyes::P

 

Εβαλα πρόσφατα τον Opera, και φαίνεται αρκετά καλός... Πιο light από τον Firefox ... Αλλα δεν έχω βάλει τον Chrome τελευταία για να κάνω σωστή σύγκριση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο safari για windows απλά δεν υπάρχει... κοντράρει στα ίσα τον explorer για την τελευταία θέση.

 

Εγώ βολεύτηκα με την αλεπού, άλλοι γουστάρουν την ταχύτητα του chrome, άλλοι πάλι παραδέχονται τον opera αλλά το χάλι, τα κολλήματα και την αστάθεια του safari σε windows δεν την έχει κανείς από τους παραπάνω

 

Όντως πολύ αποτυχία και πέρα από τα χοντρά κολλήματα κτλ δεν μπορείς να κάνεις και ένα c/p της προκοπής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...